.[ ČeskéHry.cz ].
C-H Starcraft:Broodwar Cup
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
komm



Založen: 18. 11. 2007
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: 6. srpen 2008, 07:45:44    Předmět: Odpovědět s citátem

MD napsal:
komm napsal:
da niekto pripravny zapas ? haha Smile

Ukecal jsi nekoho? Wink ja uz ted nehraju, zkusil jsem dve hry a dvakrat jsem krasne prohral Wink jdu spat Wink

ne neukecal som nikoho takze ta ponuka stale plati.. dakedy vecer skludom dam nejaku tu hru...
napiste pm Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MD



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 437
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 6. srpen 2008, 09:01:22    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem napocital 9 lidi, to uz je slusne! A pocitam, ze jeste nekdo pribude. Tak by nas mohlo byt nakonec 10 az 16.

Mam tedy navrh:

1) Prihlasovani bychom mohli uzavrit tento vikend a od pondeli zacit hrat.

2) V prvni fazi bych dal hru ve skupinach (kazdy s kazdym). Slouzilo by to k rozehrani a k tomu abychom meli jakous takous predstavu o skillu jednotlivych hracu. Ze skupin vsichni postoupi dale. Velikost skupiny bude cca 4-6 lidi.

3) Dalsi faze bude pravdepodobne pavouk (liga kazdy s kazdym by znamenala prilis zapasu - ale i to muze byt, pokud nas to bude bavit. Obecne prijimam vase navrhy). Vysledky ze skupin ovlivni nasazovani do pavouka. Jinak preferuji pavouka s winner's a looser's bracket, kde na vyrazeni potrebujete dve prohry: viz http://en.wikipedia.org/wiki/Double-elimination

4) Presna pravidla a mappack pripravim o vikendu

5) Kdyby nekdo nestihl zacatek, nevadi. Dokud nehrajem pavouka, muze se pridat pozdeji.

6) Asi bych mel posbirat vase kontaktni udaje a rozeslat je ostatnim hracum (aby se daly domlouvat hry)
Tak mi prosim poslete (md zavinac krkal tecka org), kde jste zastizitelni (icq, jabber, mail)
Pokud mate skype a radi byste si pri hre povidali se svym souperem - doporucuju, jde o super zazitek Wink
Zda mate pristup na BattleNet

7) Mam takove tuseni, ze pokud bychom hrali pres IcCup, tak by se mohli ucastnit i ti, kteri nemaji Starcrafta! viz http://sc.iccup.com/info/scstart Ale chtelo by to, aby to nekdo vyzkousel.

8 ) Hamachi - nemam s tim zkusenosti, tak pokud by bylo nutne pres to hrat, tak uvitam pomoc pri organizovani.
_________________
- play with objects - www.krkal.org -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
peshwood



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: 6. srpen 2008, 11:28:37    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste kdyztak napis verzi ktera se bude hrat. Ja mam ted 1.11, tak at si to kdyztak muzu pripravit. Kontakt jsem ti poslal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
MD



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 437
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 6. srpen 2008, 12:06:29    Předmět: Odpovědět s citátem

peshwood napsal:
Jeste kdyztak napis verzi ktera se bude hrat. Ja mam ted 1.11, tak at si to kdyztak muzu pripravit. Kontakt jsem ti poslal.

Hrat se bude nejnovejsi verze - tj takova, na kterou se ti to updatuje, kdyz se pripojis k BattleNetu.

Stahnout se da take zde: http://us.blizzard.com/support/article.xml?articleId=21149
_________________
- play with objects - www.krkal.org -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
komm



Založen: 18. 11. 2007
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: 6. srpen 2008, 14:03:18    Předmět: Odpovědět s citátem

noo ja to mozem hrat len na hamaschi alebo jak sa pripojim na BN ? Very Happy

verziu mam urcite najstarsiu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peshwood



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: 6. srpen 2008, 15:01:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jsem si prave z Blizzard Store stahl Starcraft Anthology za 15$. Svoje CD uz davno nemuzu najit a s tou verzi co jsme pouzivali hromadne na LAN party se na BN nepripojim. Navic tam mam nejake patche na AI a tak, takze jsem nechtel riskovat, ze mi to pak na tom turnaji nepujde. Z uctu mi strhli necele tri stovky (platit se da jenom kartou) a ted mam verzi 1.15.2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
MD



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 437
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 6. srpen 2008, 15:10:25    Předmět: Odpovědět s citátem

peshwood napsal:
Ja jsem si prave z Blizzard Store stahl Starcraft Anthology za 15$. Svoje CD uz davno nemuzu najit a s tou verzi co jsme pouzivali hromadne na LAN party se na BN nepripojim. Navic tam mam nejake patche na AI a tak, takze jsem nechtel riskovat, ze mi to pak na tom turnaji nepujde. Z uctu mi strhli necele tri stovky (platit se da jenom kartou) a ted mam verzi 1.15.2

To je samozrejme nejlepsi reseni Wink Ani ne tak kvuli nasemu turnaji, ale spise proto, ze nektere hry si proste zaslouzi, aby je clovek mel legalne.

Jinak vecer snad s kommem vyzkousim hru pres icCup a pres hamachi. Tam je vlastneni originalky pouze dobrovolne.
_________________
- play with objects - www.krkal.org -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ondy1985



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: 6. srpen 2008, 15:19:13    Předmět: Odpovědět s citátem

ja sa s mojou verziou na battle net myslim pripojim, ale nie som si uplne isty. Hamachi by bolo urcite istejsie. Keby sa vytvorila nejaka sukromna siet, tak by to podla mna bolo ovela lepsie este aj z hladiska organizacie. Free licencia povoluje az 16 hracov na siet, co by nam malo stacit...

EDIT: btw na kompe mam verzie 1.13 a 1.15.1
_________________
Whack it! - nová hra pre Android na štýl Whac-a-mole


Naposledy upravil ondy1985 dne 6. srpen 2008, 15:26:15, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
posila



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: 6. srpen 2008, 15:25:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Nekdo (Eosie Wink) tvrdil, ze se da hrat Local Area Network (UDP) hra pres net, pokud ma zakladajici hraci hrac verejnou IP. Pokud to fakt funguje, mohla by to byt treti moznost.

Jinak samozrejmne preferuju battle.net, ale co bude, to bude Smile

btw MD: predbezne zapocitej i Mema, ten je pro kazdou spatnost Smile (ale ted zrovna nekde na plazi polehava)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MD



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 437
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 6. srpen 2008, 15:56:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak mam tu varovani od rezni, at si dame pozor a nepropagujeme warez.
S tim samozrejme se neda nez souhlasit, MKey?
_________________
- play with objects - www.krkal.org -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
MD



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 437
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 6. srpen 2008, 16:06:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechal jsem si poradit, jake mapy hrat, tak se muzete tesit na:

Luna, Gaia, Longinus, Othello, Python a Ride of Valkyries

Mely by to byt mapy, ktere jsou momentalne oblibene na profi scene, tak doufam, ze budete spokojeni Cool
_________________
- play with objects - www.krkal.org -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
MD



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 437
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 6. srpen 2008, 21:20:16    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsme to byli s kommem vyzkouset a vsechno funguje tak jak ma. Cool
MD vs komm: 1:0

Jinak pro nedockave jsem uz pripravil mappack ke stazeni: www.krkal.org/ChScBwCupMaps.zip

A chtel bych se zeptat na vyhry:
- jednak jestli to je v poradku a bude o vyhry zajem (hra ze steamu)
- a pak za co vyhru(vyhry) udelit. Je totiz dost osemetne dat vyhru jednoduse vitezi. Budeme se asi hodne lisit ve skillu, tedy, kdo je hodne dobry, by mel vyhru jasnou a naopak. Proto bych radsi videl neco, na co ma sanci kazdy. Napr. vyhra za nejhezci/ nejsilenejsi strategii a podobne. Nejake navrhy?
_________________
- play with objects - www.krkal.org -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Marek



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1782
Bydliště: Velká Morava

PříspěvekZaslal: 6. srpen 2008, 22:08:48    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejnovější verze by měla být 1.15.2

1) Žádná z těch map nejde otevřít v editoru ???
2) Proč tam není klasika Lost Temple?
3) Dále jakým způsobem budem vybírat mapy?
4) Musíme hrát jenom duely? Nemůžem ve více lidech free-for-all?
_________________
AMD Open Source Graphics Driver Developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peshwood



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: 7. srpen 2008, 00:03:34    Předmět: Odpovědět s citátem

No, Lost Temple a popr. Hunters by tam urcite nemely chybet.
Nechci moc komplikovat system, ale nevim, proc bys mel pripadne ceny sponzorovat jenom ty. Bud budeme hrat jen tak, nebo dame nejake symbolicke startovne (100?). Ale pokud nevis co s penezma, tak iniciative se samozrejme meze nekladou :)
Taky muzeme mit dva viteze, jednoho nejlepsiho a pak cenu hracu/poroty, neco jako Miss Sympatie :)
Ale tohle stejne neni dulezite, hlavne kdyz to nejak zorganizejeme a zahrajeme...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1824

PříspěvekZaslal: 7. srpen 2008, 00:08:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Len sa s tymi najnovsimi verziami velmi neprepocitajte, lebo 10 hracov nezozeniete ani nahodou Smile
A myslim si, ze VPN je najlepsia moznost... Lepsia ako battlenet...
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 2 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna