.[ ČeskéHry.cz ].
Jak delat reportaze na konferencich

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cece



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 26
Bydliště: Skoro Brno

PříspěvekZaslal: 15. září 2008, 14:44:42    Předmět: Re: GDS Odpovědět s citátem

Herly napsal:
Cestou domů sem si ještě dobře s někým pokecal, ačkoliv netuším kdo to byl:-D.

Ten tajemný někdo jsem byl já Wink
Příště doporučuju nedělat online reportáž, spíš si pořídit diktafon, užívat si akci a pak to v klidu sepsat doma Smile
_________________
Co můžeš udělat dnes, tak to raději udělej, nebo bys na to do zítřka zapomněl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hunter



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 544

PříspěvekZaslal: 15. září 2008, 14:49:54    Předmět: Re: GDS Odpovědět s citátem

Herly napsal:
určitě na GDS jelo spousty nezávislých vývojářu i z řad návštěvníků

Klidně jsi mohl udělat rozhovor se zcela náhodnou osobou, protože:
a) šance že by ta osoba se kterou mluvíš nebyla aspoň trochu nezávislý herní vývojář byla dost nízká
b) i kdyby nebyla, nikdo by to nepoznal a to i kdybys o hrách mluvil s pokojskou

Jinak to bylo historicky první GDS na kterým jsem nebyl (nějak mi uniklo to datum a pak už bylo pozdě), a pokud bych ho měl zhodnotit, tak ... no, já nevím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herly



Založen: 15. 09. 2008
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: 15. září 2008, 14:54:56    Předmět: Re: GDS Odpovědět s citátem

Cece napsal:
Příště doporučuju nedělat online reportáž, spíš si pořídit diktafon, užívat si akci a pak to v klidu sepsat doma Smile


Když jedu někam pracovně tak je zábava vedlejšíSmile Ale na druhou stranu jsem se ze svých chyb poučil a na Invexu už nebudu zas až takový nováček (a lepší na GDS než pak na Invexu:D)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tutchek



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 140
Bydliště: Praha -Pankrác

PříspěvekZaslal: 15. září 2008, 16:19:26    Předmět: Re: GDS Odpovědět s citátem

Herly napsal:
Když jedu někam pracovně tak je zábava vedlejšíSmile Ale na druhou stranu jsem se ze svých chyb poučil a na Invexu už nebudu zas až takový nováček (a lepší na GDS než pak na Invexu:D)


Pokud to nebaví tebe, jak to má bavit tvé čtenáře? Nedělej reportáže a rozhovory stylem "co by tak mohlo někoho zajímat a bavit", ale co zajímá a baví tebe... to je totiž jediná jistota, že to bude zajímat a bavit alespoň někoho a je velká šance, že se najdou další.
_________________
Nemarni čas u kompu, pojď si zaběhat do lesa

function god_exists() { return false; }
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Herly



Založen: 15. 09. 2008
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: 15. září 2008, 17:57:36    Předmět: Re: GDS Odpovědět s citátem

Tutchek napsal:
Herly napsal:
Když jedu někam pracovně tak je zábava vedlejšíSmile Ale na druhou stranu jsem se ze svých chyb poučil a na Invexu už nebudu zas až takový nováček (a lepší na GDS než pak na Invexu:D)


Pokud to nebaví tebe, jak to má bavit tvé čtenáře? Nedělej reportáže a rozhovory stylem "co by tak mohlo někoho zajímat a bavit", ale co zajímá a baví tebe... to je totiž jediná jistota, že to bude zajímat a bavit alespoň někoho a je velká šance, že se najdou další.


popřemýšlím nad tímSmile ale myslím že lidem je ukradené co mě zajíma. když hledají články hledají je především kvuli sobě, tudíž hledají to co baví je, nikoliv mě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OGI



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: 16. září 2008, 08:18:02    Předmět: Odpovědět s citátem

k tomu bych dodal snad jen: ty nejsi clovek?

Jde pro to proc jsi s tim psanim zacal, pokud jen pro penize a vicemene je ti to jedno, nebo pro zkusenost, tak postupujes spravne.
Pokud jsi clovek ktery zacal psat, protoze ho bavilo se dozvidat o novinkach a zajimavych vecech, a uz ti nestacilo jen sledovat informace na webu, ale chtel jsi je i vytvaret, v tom pripade se snaz psat to co zajima tebe protoze mas opravdu velkou pravdepodobnost ze to bude zajimat i ostatni.....
_________________
******************************************
Don't just create another game, try to tell a story.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna