.[ ČeskéHry.cz ].
predajci free hier?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Business, Vedení projektů a týmů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OGI



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: 15. srpen 2007, 13:33:56    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaz: hmm taky mám pocit že si tim myslel něco jinýho než já Smile management znám, IT management mě totiž jaksi živý, bohužel se nejedná o hry ale snad jednou Very Happy
_________________
******************************************
Don't just create another game, try to tell a story.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Houp



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 672

PříspěvekZaslal: 16. srpen 2007, 19:25:03    Předmět: Odpovědět s citátem

už se mi to několikrát stalo a nějak moc mi to nevadí, akorát Level si napsal o svolení.

spíš mi vadí ruské servery s mojí komerční hrou.. ale co nadělám
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Franz2



Založen: 19. 08. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: 1. září 2007, 13:40:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak trochu jiny, ale podobny pripad. Nejaky casopis dal na sve CD nasi starou free hru ( http://nex43.ufouni.cz ), ale zrejme hru ani netestoval, nebot CD bylo urcene detem a hra byla plna sprostych slov, az se to dostalo do Novy (odkaz na reportaz je na www). Vecer zapnu zpravy na Nove a vidim tam svoji starou hru a kecy o tom, jak ta hra pohorsuje mladez a kdo za to muze Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tangent



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: 1. září 2007, 13:58:06    Předmět: Odpovědět s citátem

Heh, vcera jsem dal so threadu Vtipy a jiny humor odkaz na tu "kauzu" a rikal jsem si jestli se nekdo z dotycneho tymu tady asi nachazi Wink
Zajimalo by me jestli to ze se o vas (alespon teda o hre, v reportazi zadna jmena myslim nepadla) dozvedelo neco pres milion lidi projevilo treba v navstevnosti stranek, nebo tak..? Smile
_________________
They made me do it
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Franz2



Založen: 19. 08. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: 1. září 2007, 14:39:48    Předmět: Odpovědět s citátem

Docela jo, tady je graf, průměrná návštěvnost je 20 návštěv denně, reportáž byla 22.8. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riva



Založen: 28. 08. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: KrungThepMahanakon, Thailand

PříspěvekZaslal: 21. září 2007, 15:41:49    Předmět: Odpovědět s citátem

[ot]
jaz napsal:
Jenom taková věcná - to, že "někdo za někoho udělá veškerou práci" se jmenuje management a asi příjdeš v životě na to, že je to věc, na které je založeno fungování byznysu.
No ja mam momentalne takovy kontroverzni nazor, ze dost casto je fungovani biznisu (resp firmy, zvlaste pak vetsiho kolosu) zalozeno na neschopnosti ale drzosti a maximalnim sebevedomi ve vedeni a naivite a hlouposti zakazniku. Casto zaroven s otrockou praci (alespon nekterych) zamestnancu. Smile
[/ot]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Business, Vedení projektů a týmů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna