.[ ČeskéHry.cz ].
Black Night : Light in Night
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
IWstastu



Založen: 03. 11. 2009
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: 3. listopad 2009, 22:58:56    Předmět: Odpovědět s citátem

- smazáno autorem jako nesmyslné OT téma -

Naposledy upravil IWstastu dne 4. listopad 2009, 21:40:16, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DespeRadoX



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: 4. listopad 2009, 01:13:42    Předmět: Odpovědět s citátem

2IWstastu: klidek Smile nemusite sa hned znervoznovat Smile ved ste hned po chmatakove prva ceska mmorpg .....aha vy ste 3D....hmm som fakt na tie slajdy z vasej prezentacie zvedavy.....
ale vazne...nechapem takuto reakciu len pre to ze sa tu spomenulo vase meno...ved to bolo v dobrom.......alebo mi nieco nedoslo?
_________________
http://www.touchgames.eu/
http://playito.com
TW: @Despo100
Space Merchants Online ...zruseny, pracujem na mobilnej verzii space merchantu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
IcE



Založen: 04. 11. 2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: 4. listopad 2009, 02:58:47    Předmět: .. Odpovědět s citátem

DespeRadoX napsal:
2IWstastu: klidek Smile nemusite sa hned znervoznovat Smile ved ste hned po chmatakove prva ceska mmorpg .....aha vy ste 3D....hmm som fakt na tie slajdy z vasej prezentacie zvedavy.....
ale vazne...nechapem takuto reakciu len pre to ze sa tu spomenulo vase meno...ved to bolo v dobrom.......alebo mi nieco nedoslo?


Ahoj, nezivte dal OT, existuje vec s nazvem Soukrome zpravy. Tesim se, az mistni profiky poznam osobne. Naschledanou v Boby.

IcE-M
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IWstastu



Založen: 03. 11. 2009
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: 4. listopad 2009, 03:00:29    Předmět: Odpovědět s citátem

- smazáno autorem jako nesmyslné OT téma -

Naposledy upravil IWstastu dne 4. listopad 2009, 21:40:33, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 4. listopad 2009, 07:23:53    Předmět: Odpovědět s citátem

IWstastu: Chce to hlavně trochu se uklidnit Wink O váš projekt a chybu na banneru mi fakt vůbec nešlo, byla to čistě reakce na pana klacíka. Jinak toto vlákno s projektem je samozřejmě celé výsměch (modi po jeho vytvoření zvažovali zda ho taky hned smazat), snad jsi dostatečně soudný abys to viděl (zvlášť pokud vy máte reálný slušný projekt), takže za nějaké OT se tady fakt nemusíš omlouvat, pokud nejsi úplný pokrytec.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
OGI



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: 4. listopad 2009, 11:26:02    Předmět: Odpovědět s citátem

PanVetvicka: Ad ty screny, ty nejsou z jejich hry, jsou to screny pro prezentaci moznosti enginu, primo od jeho tvurcu. Tedy to nema s hrou Martina Koraba nic spolecneho, vyjma snad engine, ktery by on chtel pouzit.

Co se tyce IW tak tenhle projekt sleduju uz docela dlouho a znam se s nekterymy jeho autory a musim uznat ze vsichni udelali opravdu obrovzsky kus prace a ze jim to vydrzelo tak dlouho ....co k tomu dodat, kez by aspon pulka amaterskych teamu byla jako oni.
_________________
******************************************
Don't just create another game, try to tell a story.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
IWstastu



Založen: 03. 11. 2009
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: 4. listopad 2009, 11:41:23    Předmět: Odpovědět s citátem

- smazáno autorem jako nesmyslné OT téma -

Naposledy upravil IWstastu dne 4. listopad 2009, 21:40:45, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DespeRadoX



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: 4. listopad 2009, 16:07:12    Předmět: Odpovědět s citátem

2IWstastu: ok mas na to svoj pohlad, mne sa zase nepaci tvoj pristup...mazat mu med okolo huby a potlapkavat ho po pleci aky je sikovny a jedine co musi je vydrzat je horsie nez ked sa chlapec dozvie ze realita je niekde inde.... a ano odplacame sa rovnakym metrom, robi si on srandu z nas (svojim prispevkom) tak mi zase s neho...

PS: zaujmalo by ma aka ze to forma podania sa dotkla tolko ludi v tvojom tyme....ja tu v tomto vlakne nic co by sa vas mohlo dotknut nevidim.
_________________
http://www.touchgames.eu/
http://playito.com
TW: @Despo100
Space Merchants Online ...zruseny, pracujem na mobilnej verzii space merchantu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
korabmartin



Založen: 13. 03. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: 4. listopad 2009, 16:22:01    Předmět: Odpovědět s citátem

TOPIC OPRAVEN

My nechcem tu hru dělat my ji nabízíme nějakýmu jinýmu týmu za požadované věci.Takže tomu týmu předložíme Game Design a Scénář a Level Design zbytek si udělá tým sám jak bude potřebovat.Týmu můžem nabídnout distribuci hry, ale až bude hotové DEMO.Dále můžeme doporučit 3D engine aj.Omlouváme se za chyby občas je to klavesnicí a občas mnou tak se moc omlouvám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
devillante



Založen: 14. 08. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: 4. listopad 2009, 16:35:27    Předmět: Odpovědět s citátem

Abych to shrnul, nabízíte týmům cizí engine a svět, ve kterém králové neumírají na stáří, to vše napsané jak od tříletého dítěte a chcete peníze?

Jak řekl Čtvrtníček ve filmu Kouř: "Síla!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IWstastu



Založen: 03. 11. 2009
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: 4. listopad 2009, 17:18:53    Předmět: Odpovědět s citátem

- smazáno autorem jako nesmyslné OT téma -

Naposledy upravil IWstastu dne 4. listopad 2009, 21:40:57, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 4. listopad 2009, 17:48:41    Předmět: Odpovědět s citátem

IWstastu: Nezbyde mi než zopakovat, aby ses skutečně zkusil nejprve uklidnit , než tu začneš psát rozhořčené posty nebo dokonce někoho poučovat Wink Protože sis to poprvé špatně vyložil (to dokážu pochopit), výslovně jsem uvedl, že původní reakce byla rýpnutím do pana klacíka (napsal, že se má zapracovat na gramatice, a pak jako příklad hodil IW, kde zrovna co čert nechtěl byla chyba hned na úvodní stránce v banneru). Nic víc, nic míň, pokud se ve vašem týmu kvůli tomuhle urážíte, tak to bude spíše problém u vás...

To, že potom pokrytecky pochlebuješ tomu, kdo založil tohle vlákno, je samozřejmě tvůj boj (a jeho nedostatek sebereflexe, který se modi rozhodli pořešit tak, aby na něj lidé zareagovali) a jsi v něm zatím osamocený.

Nevím, zda IcE je taky část vašeho uraženého týmu, ale jeho noční PM mě pobavila (omlouvám se za citaci, ale když cítí tolik lidí potřebu mě poučovat a vychovávat, nemůžu si pomoct a veřejně si dovoluji uvést, že je to skutečně plýtvání časem (který byste právě mohli věnovat spíš chápání původního příspěvku než bezdůvodnému samonasírání se Wink))
PM napsal:
IcE napsal:
Ahoj, nerad zabredavam do OT diskuze, takze PM - Meme priste si zapamatuj, ze profesional na chybu prvne upozorni vyvojare a pak, kdyz se chyba neopravi, se problem zverejnuje na forech.

Jenže já neupozorňoval na chybu (ta mi fakt byla ukradená), ale rýpal do pana větvičky. A za profesionála (v čem?) se fakt nepovažuju...


P.S.: Ad "6.11.09 tento pátek zahajujeme Game Developers Session prezentací našeho projektu v 17:10, které se koná tradičně v Hotelu Bobycentrum, Brno" - pokud se nemýlím (na všech GDS jsem nebyl), v Bobycentru to bude letos poprvé, ne? Tradiční byl spíš KD Rubín...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 4. listopad 2009, 18:05:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Mem napsal:
P.S.: Ad "6.11.09 tento pátek zahajujeme Game Developers Session prezentací našeho projektu v 17:10, které se koná tradičně v Hotelu Bobycentrum, Brno" - pokud se nemýlím (na všech GDS jsem nebyl), v Bobycentru to bude letos poprvé, ne? Tradiční byl spíš KD Rubín...


ne nemylis

GDS 2003 - Klub Mir - Uherske Hradiste
GDS 2004-2007 - KD Rubin - Brno-Zabovresky
GDS 2008 - Hotel Avanti *** - Brno
GDS 2009 - Hotel Boby **** - Brno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 4. listopad 2009, 18:23:49    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
-Vedelejší vedení projektu
-Podíl z distribuce (3,5%)


nebylo tam včera 8%?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vilem Otte



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 462
Bydliště: Znojmo - Sedlesovice, Kravi Hora

PříspěvekZaslal: 4. listopad 2009, 18:50:32    Předmět: Odpovědět s citátem

Bylo ... že by nějaká magie? Rolling Eyes

Celé mi to přijde buď jako špatný vtip někoho z fóra, kdo už dlouho neměl nějaký flame ...
Ale jestli to ten člověk myslí vážně, tak by se měl zamyslet nad svou inteligencí. Nechci tady nikoho urážet, ale obvykle firmy jako Ubisoft zadají firmám práci na hře a po celou dobu vývoje je platí.
Lidé kteří se programováním (či herním vývojem) živí si opravdu nemohou dovolit pracovat 1-2 roky na hře, kdy jim z toho nakonec něco může kápnout - potřebují stabilní přísun peněz po celou dobu vývoje hry, anebo do začátku nějaký kapitál (obvykle dodán investorem, či project leaderem/vedoucím firmy která vyvíjí).
_________________
Should array indices start at 0 or 1? My compromise of 0.5 was rejected without, I thought, proper consideration.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 2 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna