.[ ČeskéHry.cz ].
GIMPshop

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Grafika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Peregrine



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 16777215

PříspěvekZaslal: 4. srpen 2007, 13:56:51    Předmět: GIMPshop Odpovědět s citátem

Zdravim. Prave testuju tuhle vecicku a jsem nadmiru spokojen. Jde o GIMPa upravenyho do vzhledu, usporadani a hlavne ovladani ala Photoshop. U klasickyho gimpa (v2) mi nevyhovovalo ovladani, dlouho jsem si na spoustu veci musel zvyknout.. bylo proste porad poznat, ze muj ideal je PS. Gimpa jsem pouzival hlavne kvuli tomu, ze mi nesebral tolik vykonu kompu a taky kvuli ruznejm generatorum.
Pamatuju si, jak se tu resilo mnohokrat "jaky graficky sw pouzivate?" a ja ted s radosti pripojuji jeste tento, uz jen proto, ze je free - zatim jej vrele doporucuji.

PS: samozrejme to ma stale bliz ke GIMPu, nez k PS - komu to stale nevyhovuje, tak at zustane u PS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1824

PříspěvekZaslal: 4. srpen 2007, 14:18:01    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavne nie kazdy si moze PS dovolit, ze Smile
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hunter



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 544

PříspěvekZaslal: 4. srpen 2007, 15:27:31    Předmět: Odpovědět s citátem

Naposled jsem zkoušel nějakej 2.2.8 a byl extrémně nestabilní (oproti oficiálním releasu), což se překvapivě neprojevovalo když sem si s ním "jen tak hrál", ale ve chvíli, kdy jsem chtěl skutečně něco udělat.

Mně se hodně líbí Paint.NET (tuším taky open source). Jenže ten má opačnej problém než Gimp. Stabilita (pod WinXP) a UI perfektní ... ale spousta funkcí mu chybí Confused Jasně, je tam systém plug-inů, lze si je dodělat ... ale když se podívám na fórum, tak ti co si s tím hrajou spíš programujou kraviny (různý renderovaný efekty), než důležitý věci.


Naposledy upravil Hunter dne 4. srpen 2007, 15:41:04, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 4. srpen 2007, 15:36:20    Předmět: Odpovědět s citátem

ja pouzivam tenhle - OpenCanvas - neni sice zcela zadarmo, ale vypada jak PS, a je o hodne levnejsi jak PS (40 euro) - http://www.portalgraphics.net/en/oc/oc4/products.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peregrine



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 16777215

PříspěvekZaslal: 4. srpen 2007, 17:38:00    Předmět: Odpovědět s citátem

Hunter napsal:
Naposled jsem zkoušel nějakej 2.2.8 a byl extrémně nestabilní (oproti oficiálním releasu), což se překvapivě neprojevovalo když sem si s ním "jen tak hrál", ale ve chvíli, kdy jsem chtěl skutečně něco udělat.

ano, s nestabilitou jsem mel problem i u klasickyho gimpu, tenhle ji trpi stejne tak. holt co se da delat, tohle se snad jednou zlepsi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Grafika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna