.[ ČeskéHry.cz ].
Heroes of Mangara - hra od českých tvůrců

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
yuri86



Založen: 27. 09. 2010
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: 2. srpen 2011, 14:07:27    Předmět: Heroes of Mangara - hra od českých tvůrců Odpovědět s citátem

Zdravím,
nedávno jsme vydali naši první hru Heroes of Mangara, jedná se tower defense hru s prvky RPG.
Hra obsahuje 4 hrdiny, 15 levelů s možností hardcore obtížnosti, 16 unikátních kouzel.
Graficky i zvukově se jedná o velice vydařený kus.

Více informací o hře:
http://www.noxgames.com/heroesofmangara

A hru si můžete zahrát například zde:
http://www.newgrounds.com/portal/view/575646

Screenshot:

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 2. srpen 2011, 17:33:57    Předmět: Odpovědět s citátem

"Graficky i zvukově se jedná o velice vydařený kus."
Jj, je potřeba se umět pochválit Wink Ale hra se mi docela líbí (žánr TD je můj oblíbený, ostatně udělal jsem jednu hru pro WM a jednu pro Android), v porovnání s podobnými flashovkami je to lehký nadprůměr. Trochu mi vadily jen drobnosti, jako:
- zobrazení HP baru, bral bych ho tenčí a aby se u nepřátel automaticky zmenšoval a měnil barvu, ne jen vyplňoval červenou
- i na FF by to chtělo ještě větší rychlost (viz třeba MythDefense na Androidu)
- hrál jsem jen pár levelů, ale asi tam není kombinace pozemních a leteckých potvor (s jinou trasou)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jakub.007



Založen: 30. 05. 2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: 14. srpen 2011, 10:05:46    Předmět: Odpovědět s citátem

Opravdu působivé, vyrazilo mi to dech Surprised
Tu hudbu si děláte sami?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Houp



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 672

PříspěvekZaslal: 14. srpen 2011, 11:49:15    Předmět: Odpovědět s citátem

Dohrál jsem to, TD hry mám rád. Audiovizuální stránka pěkná, ale trochu kritiky -

Celé je to pomalé. Základní rychlost by měla být přibližně jako nyní ta zrychlená a zrychlená být ještě rychlejší. Oproti jiným TD jsem často v průběhu hry neměl co dělat, na začátku jsem postavil věže se všemi hrdiny a mohl to nechat dlouho být, ani kouzla nebyla potřeba. Jednotky mimo hrdinů mi přišli jaksi navíc, pouze v posledních levelech jsem využíval druidy na léčení. Vadila mi nemožnost použít postavenou věž znovu, když na ní někdo umřel -> nebo alespoň mrtvolu moci přemístit pomocí kouzla na jinou věž.

Kouzla jsem také moc nevyužíval, snad jen léčení a prokletí na draky(funguje na ně jiné kouzlo?), speciální vlastnost ohnivého kladiva jsem nepochopil.

To je asi vše. Jsou to jen mé návrhy, co by šlo opravit, nebo udělat příště jinak, z mého pohledu lépe. Jinak je to dobrá hra, na jedno dohrání zabaví.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Marek



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1782
Bydliště: Velká Morava

PříspěvekZaslal: 18. srpen 2011, 09:17:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Docela jsem se u toho bavil.
_________________
AMD Open Source Graphics Driver Developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gindar



Založen: 05. 10. 2007
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: 18. srpen 2011, 12:52:10    Předmět: Odpovědět s citátem

Pobavilo. Jak už psal Houp: rychlost by mohla být vyšší. Kouzla jsem skoro nepoužíval. Možná silnější kouzla za více many.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 18. srpen 2011, 13:53:35    Předmět: Odpovědět s citátem

ze screenshotů to vypadá, že ta kouzla jsou stěžejní featurou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1782
Bydliště: Velká Morava

PříspěvekZaslal: 18. srpen 2011, 14:54:09    Předmět: Odpovědět s citátem

Já používal oslabení imunit na ty draky, pak kouzlo léčení (to asi nejvíc) a občas útočný kouzla, pokud mi nějaká příšerka proklouzla.
_________________
AMD Open Source Graphics Driver Developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sonic



Založen: 19. 01. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: 18. srpen 2011, 19:17:31    Předmět: Odpovědět s citátem

TD opravdu nemám rád a ani je moc neumím hrát, ale u vaší hry jsem zkrátka neodolal. Zkusil jsem a bavil jsem se. Bohužel jsem se zasekl někde na 10. levelu a dál se prostě nehnu. Přidání hrdinů je zajímavý nápad, jen mě zamrzelo, že je nemůžu "naskillit" do maxima. Hudba i grafika je nádherná. Dobrá práce!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna