.[ ČeskéHry.cz ].
XNA jak propojit s XBOX 360

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Obecné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sairus



Založen: 25. 06. 2010
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: 25. říjen 2011, 19:40:37    Předmět: XNA jak propojit s XBOX 360 Odpovědět s citátem

Zdravím všechny
Zaregistroval jsem se na strance http://create.msdn.com/en-US/ take na www.dreamspark.com a pridal si tam svoji ISIC kartu. Vsechny registrace a kravinky sly dobre. Az do chvile kdy jsem chtel na svem CZ uctu stahnout na XBOX-u XNA Creators Club on tam totiz neni. Takze jsem si zalozil Americky ucet a vsehcno odznova. Dal jsem si ucet do xka a na americkem live to bylo tak jsem stahnul a zapnul. Problem je v tom ze mi to napsalo zpravu v tom smyslu ze ,,Jeden ci vice uctu nemaji zaplaceny ten poplatek" ikdyz na obou uctech jsem si dal svou ISIC kartu. Divne nevi nekdo co s tim ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
VladR



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1322
Bydliště: Greater New York City Area

PříspěvekZaslal: 26. říjen 2011, 01:11:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednoznacne si napis na MS forum o support request.

Pokial viem, tak z CZ sa da submitovat len na WP7 a nie na X-ko - ci to uz nedavno zmenili ?

Mne z US uctu ide na X-ko prepojit v pohode, ale tiez som musel trocha pogooglit, kym som to rozchodil (ale na kazdy problem bolo hned zo 10 linkov ako to fixnut).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirall



Založen: 02. 08. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 4 Nusle

PříspěvekZaslal: 26. říjen 2011, 08:04:28    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím jak je to teď, ale dřív mohl být ISIC svázán jen s jedním MS účtem a u dalších to nešlo. A nešel z původního ani odebrat:-/ Každopádně je potřeba mít opravdu ideálně americký, nebo britský account.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Sairus



Založen: 25. 06. 2010
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: 26. říjen 2011, 10:09:32    Předmět: Odpovědět s citátem

no právě že ta ISIC karta sla v pohode dat na ten americky ucet na dreamsparku a normalne jsem mohl stahnout xna 4 no nevim je to divne. myslite si ze teda muzu napsat na MS podporu ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
VladR



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1322
Bydliště: Greater New York City Area

PříspěvekZaslal: 27. říjen 2011, 00:15:35    Předmět: Odpovědět s citátem

No ved XNA 4 stiahnut ide samo o sebe. Skor ide o to, ci ti ten ucet zaktivuju ako plateny - a tym si nie som isty, lebo co si spominam, tak to ide spravit len ked je aktivne DBP, inak netusim ci DreamSpark staci na submitnutie na Xbox.

Pred 2 tyzdnami som bol v Chicagu na workshope a MS evnagelista tam spominal, ze DreamSpark funguje na WP7 a vyznelo to tak, ze je to vylucne na WP7.

Takze pozri forums.xna.com, najdi patricnu rubriku, resp. to tam prehladaj ci nieco podobne niekto neriesil a napis im. Ved od toho ti ludia su plateni !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sairus



Založen: 25. 06. 2010
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: 29. říjen 2011, 15:51:56    Předmět: Odpovědět s citátem

zkusím se tam porozhlédnout a dám tady vedět. jinak zatím díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jaz



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: 29. říjen 2011, 16:13:47    Předmět: Odpovědět s citátem

Nedělal bych si moc naděje, že z Česka založíš developerský XNA account pro publikaci na XBLIG. ČR není v seznamu podporovaných zemí a i na XNA forums nebo na Apphubu či jak se to jmenuje dnes se tahle otázka točí celkem často, ale odpověď je taková, že z jiných než podporovaných zemí to nejde a zbývá Win Phone.

Řešil jsem to nějakou dobu, psal jsem i Bechyňskýmu tady do Microsoftu, ten to přehodil na nějakou divizi, co se tím zabývá a z tý se mi už stejně neozvali. Pak jsem to neřešil, protože miliony z prodeje nečekám a programátor je stejně Američan, tak se to napsalo na něj.

No ale když na něco pozitivního přijdeš, dej vědět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sairus



Založen: 25. 06. 2010
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: 30. říjen 2011, 12:43:43    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže se to kouká na IP adresu ? tak kdybych si založil Americký učet tak yb to mělo fachat ne ? Ikdyž zas mam CZ ISIC kartu. Sakra to je na nic. Ja sem stejne nechtel publikovat ani ale proste vyvinout nejakou hru na pc a chci ji videt jak bude vypadat na xboxu nepotrebuju distribuovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tomasslavicek



Založen: 01. 12. 2007
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: 30. říjen 2011, 14:18:13    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud to chápu dobře (Xbox zatím nemám), tak by to mělo být tak, jak jsem popisoval v tomhle článku na SmartManii.

Neboli - s českým účtem by mělo být možné odemknout si svoji konzoli a hru si do ní na zkoušku nahrát, nebudete mít ale možnost hru nabídnout k prodeji na XBLIG. To je možné jen pro účty z povolených zemí, navíc to nesmí být studentské účty. (jinak ohledně založení účtu v zahraničí, v současné době by měla stačit jen zahraniční kreditka, ofocená občanka se už snad neposílá. Pokud budete chtít studentský zahraniční účet, jde to ověřit i českým ISICem).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sairus



Založen: 25. 06. 2010
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: 2. listopad 2011, 19:05:03    Předmět: Odpovědět s citátem

takže to znamená že ted uz si tu konzoli nezaktivuji ? protože jsem si svuj CZ i US účet propojil na DreamSparku na svoji ISIC kartu. POchopil jsme to z toho článku taky tak že musim zaplatit ten poplatek 99 dolaru. chápu to dobře ? děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Manox



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 140
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 2. listopad 2011, 20:29:01    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě nikdo nic přesně neví a tohle jsou všechno doměnky. Sám jsem zaplatil účet na App Hub hned jak to šlo a Xbox i helpdesk v USA tvrdí, že u nás to s Xboxem nejde, jen Windows Phone. A mám pocit, že Xbox se neodemyká jako telefon, stačí jen mít účet na Live s daným oprávněním. A ten se nedá koupit z ČR. Jak je to se studentským účtem nevím. V roce 2010 jsem získal přístup díky DBP, ale letos už to povolovali jen zemím kde to má jít, u nás už ne ;-(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Obecné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna