.[ ČeskéHry.cz ].
Unity 3D Multiplayer

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Sítě
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
AlienX



Založen: 19. 07. 2012
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: 21. červenec 2012, 11:34:11    Předmět: Unity 3D Multiplayer Odpovědět s citátem

Ahoj,

chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte jak udělat multiplayer v Unity 3D přes JavaScript nebo C# . Zkoušel sem už hodně způsobů ale vůbec mi to nejde. Nevíte jestli jde hra přes internet normálně nebo musíte mít např. síť přes Hamachi ?

AlienX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sonic



Založen: 19. 01. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: 21. červenec 2012, 13:06:16    Předmět: Odpovědět s citátem

To jestli půjde přes internet nezáleží ani tak na Unity jako na tom, jestli budeš mít na PC veřejnou IP (pokud ne, tak třeba zkusit to hamachi)
_________________
Programovat pod Windows je jako hrát hry na Macu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AlienX



Založen: 19. 07. 2012
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: 21. červenec 2012, 18:16:40    Předmět: Odpovědět s citátem

sonic napsal:
To jestli půjde přes internet nezáleží ani tak na Unity jako na tom, jestli budeš mít na PC veřejnou IP (pokud ne, tak třeba zkusit to hamachi)


Mě by to přes Hamachi ani nevadilo až na to že mi ten multiplayer vůbec nejde. Zkouším to třeba s kamarádem. Já nebo on vytvoříme server a druhej se snaží připojit přez IP a port kterej to tam píše nebo IP z hamachi. Zkoušeli jsme několik kombinací IP a portu a nic prostě nejde. Jen jednou se to skoro povedlo. Kamarád se připojil asi na 0.1 sekundy a ukázaly se mu tam nějaký čísla a mě se stalo to samí. Prostě mi to spadlo a tky ty čísla. Taky jsem to zkoušel přez ten Photon Cloud a různý Photon Networking Examply ale nic mi nejde. Nejde mi ani uCollab prostě nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
zgerbiak



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 21. červenec 2012, 20:15:15    Předmět: Odpovědět s citátem

Toto si pozeral?
http://docs.unity3d.com/Documentation/Components/net-MasterServer.html
http://unity3d.com/master-server/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AlienX



Založen: 19. 07. 2012
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: 22. červenec 2012, 09:44:11    Předmět: Odpovědět s citátem

j ale nwm jak to zkombinovat aby mi to šlo. nevíš jak to udělat, jako kam jakej script patří atd.... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Sítě Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna