.[ ČeskéHry.cz ].
3D opensource?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Grafika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LukeMak



Založen: 08. 02. 2013
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: 21. listopad 2013, 20:26:34    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz tu byla rec o 3DS Max... Pracoval jsem nejakou dobu se studentskymi verzemi (tzn. legalnimi, jsem student Smile) 3DS Max (2010, 2011, 2012, 2013), mam legalni OS, mam, rekl bych, velmi vykonou sestavu (i7, 12GB RAM, SSD, GTX680), mel jsem Win7 a mam Win8, zkousel jsem to i na notebooku a nikdy, a to myslim uplne vazne, se mi nestalo, ze bych v tom vydrzel pracovat dele nez 1, maximalne 2 hodiny bez padu aplikace. Vsechny verze 3DS Max mi velmi casto padaly, at jsem to pouzival jakkoliv a na ruznem HW nebo OS. Pracuje se mi s tim docela pekne, ale nechapu, jak muze byt takovy software za takovou cenu tak extremne nestabilni. Naopak prave pri praci s blenderem jsem nemel s nestabilitou nejmensi problem, ale ze zvyku na 3DS mi nevyhovovalo rozhrani. Je tohle "obecne znamo", nebo se to deje jenom mne?

A jinak nesnazim se o flame, opravdu me to zajima...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maretik



Založen: 07. 10. 2013
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: 21. listopad 2013, 21:32:43    Předmět: Odpovědět s citátem

LukeMak napsal:
Kdyz tu byla rec o 3DS Max... Pracoval jsem nejakou dobu se studentskymi verzemi (tzn. legalnimi, jsem student Smile) 3DS Max (2010, 2011, 2012, 2013), mam legalni OS, mam, rekl bych, velmi vykonou sestavu (i7, 12GB RAM, SSD, GTX680), mel jsem Win7 a mam Win8, zkousel jsem to i na notebooku a nikdy, a to myslim uplne vazne, se mi nestalo, ze bych v tom vydrzel pracovat dele nez 1, maximalne 2 hodiny bez padu aplikace. Vsechny verze 3DS Max mi velmi casto padaly, at jsem to pouzival jakkoliv a na ruznem HW nebo OS. Pracuje se mi s tim docela pekne, ale nechapu, jak muze byt takovy software za takovou cenu tak extremne nestabilni. Naopak prave pri praci s blenderem jsem nemel s nestabilitou nejmensi problem, ale ze zvyku na 3DS mi nevyhovovalo rozhrani. Je tohle "obecne znamo", nebo se to deje jenom mne?

A jinak nesnazim se o flame, opravdu me to zajima...


Pokud mohu za sebe, tak mě se to občas taky kousne a vím i o jiných kterým to dělá. Dokonce mám pocit, že tady je o tom nějaký forum, kde se to rozebíralo, možná se pletu možná ne, ale vím, že to dělá více lidem. Ještě že se to ukládá....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1536
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 21. listopad 2013, 23:47:35    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak když vědí, že to budou lidi stejně používat...
_________________
Award-winning game developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
]semo[



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1526
Bydliště: Telč

PříspěvekZaslal: 22. listopad 2013, 10:08:10    Předmět: Odpovědět s citátem

Většinou mi to padne na nějaký špatně udělaný geometrii (blbá topologie, poškozená data, atd). LukeMaku, neříkám, že to je tvůj přípdad, ale možný to je.
_________________
Kdo jede na tygru, nesmí sesednout.
---
http://www.inventurakrajiny.cz/sipka/
Aquadelic GT, Mafia II, simulátory
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1824

PříspěvekZaslal: 22. listopad 2013, 13:39:22    Předmět: Odpovědět s citátem

Pada furt. I Maya pada furt, kazdy den, niekolkokrat Very Happy Monopol je monopol, ze Wink
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Grafika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna