.[ ČeskéHry.cz ].
C-H Starcraft:Broodwar Cup
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marek



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1782
Bydliště: Velká Morava

PříspěvekZaslal: 28. říjen 2008, 07:24:05    Předmět: Odpovědět s citátem

MD napsal:
Mam jen jeden nominovany replay - a to ten paradni peshwooduv "atom rush - sci vessel combo"

Pěkný, akorát pesh byl hodně zranitelnej a kdyby ti 2 nebyli takoví ignoranti, mohli ho velmi snadno sejmout. Bohužel, zaváhali a byli smeteni sami.
_________________
AMD Open Source Graphics Driver Developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
posila



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: 28. říjen 2008, 09:31:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Eosie napsal:
Pěkný, akorát pesh byl hodně zranitelnej a kdyby ti 2 nebyli takoví ignoranti, mohli ho velmi snadno sejmout. Bohužel, zaváhali a byli smeteni sami.


Protestuju. Kdyby Mem nebyl takovy ignorant, tak peshe dorazim sam Smile... Jenze kdyz prijdu o main a Mem do me zacne busit ... v te hre se mi povedla docela pekna vec. Kdyz jsme scoutouval se 2 zealotama, tak jsem je zapomnel v pravem dolnim rohu, a jakmile jsem si na ne vzpomnel, potkal jsem Memovu armadu zealotu, kteri okamzite zacali bezet za mnou, tak jsem je dovedl k peshovi (prestoze by je do toho rohu asi Mem poslal tak jako tak). Nenominuju to, jen se mi to libilo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MD



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 437
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 28. říjen 2008, 14:05:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je jasny ze byste peshe vysvacili, kdybyste nebyli takovy lamy Wink Vzdyt tam nic nemel. Jenze tohle neni soutez o to, kdo hral lepe, ale o to, kdo udelal zajimavejsi trik Wink Par hezkych momentu by se jeste nominovat urcite dalo, tak pokud o necem vite, tak rychle do toho!

OndraSej> Tos me zase nahlodal Wink OrangeBox jsem nechtel, protoze HL2 uz mam, takze jsem spis premyslel o tom EpisodePacku. Jenze treba by se mi libil i Portal? Hmmm.. Pak by tam byl jako bonus ten TeamFortress, ale to nevim zda chci.
_________________
- play with objects - www.krkal.org -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
posila



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: 28. říjen 2008, 15:22:12    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jsem neprotestoval proti peshove nominaci (a vyhre), ale jen proti tomu, jak me Eosie nazval ignorantem Smile ... teda mohl jsem mit u toho Nexusu nejaky kanon, ktery by detekoval toho ghosta... ale i tak Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peshwood



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: 28. říjen 2008, 17:41:41    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jsem to chtel jen vyzkouset, bylo me jasny ze i kdybych hodil nuka i na memuv main, tak porad budou mit armadu jako krava a ja skoro nic. To, ze jsem to pak prezil byla vicemene nahoda.
Nicmene jsem udelal i par chyb v procesu vyroby toho nuka a navic jsem zapomnel na miny. Mit vice vultur (mineraly jsem mel), tak by se proti tem zealotum neco dalo zahrat. Dneska bych to zkratka zahral o neco lepe :)
Jinak ja uz hry moc nehraju, takze jeste nevim, jestli tu nabidku na hru ze Steamu vyuziju. Jeste se tam podivam co tam vlastne maji ;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
MD



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 437
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 30. říjen 2008, 22:23:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se tam koukni, snad tam neco vyberes. Problem spis je, ze je toho tam az moc Wink (a jestli fakt nechces hrat, tak to nekomu venuj, at ta cena nezustane nevyuzita)

A na atomy si u tebe budu muset davat pozor Wink
_________________
- play with objects - www.krkal.org -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strana 10 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna