.[ ČeskéHry.cz ].
Jaká hra vám chybí?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gixian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: 13. září 2007, 10:40:36    Předmět: Odpovědět s citátem

No musím se přidat k nostalgikům s Death Rally, ta hra byla abslotuně bombová, byť nevím jestli by mě na starý kolena něco takovýho ještě chytlo.

Jinak když se tak zamyslím co je nejstarší hra kterou si ještě občas zahraju, protože zatím neměla lepšího sequela, tak je to asi to moje prastaré Mad TV (pro neznalé ekonomický simulátor vedení televizní společnosti s lehce parodizujícími prvky), mít od toho remake s nějakou ucházející 2D grafikou naskládanej modernějšíma filmama by bylo docela bezva. Smile
Navíc se stránkama typu imdb, kde se dají k filmům dohledat i hodnocení podle věkových skupin a pohlaví by ani nebylo tak těžké dopsat těm filmům smysluplný výpočet sledovanosti podle doby vysílání, případně pak i po cílových skupinách...
_________________
Server shořel, já ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VladR



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1322
Bydliště: Greater New York City Area

PříspěvekZaslal: 13. září 2007, 12:17:25    Předmět: Odpovědět s citátem

Nepochopim, ze som prvy co menuje Magic Carpet a Dungeon Keeper Shocked

Ignition inak dodnes z casu na cas vytiahnem originalku a hram to. Na svoju dobu to bol nenormalny next-gen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DespeRadoX



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: 13. září 2007, 12:46:53    Předmět: Odpovědět s citátem

CIVILIZACIA aj Colonizacia bola ok
Wizardry 7
Realms Of Arcania hlavne teda Star trail
TTD
Planescape:Torment
_________________
http://www.touchgames.eu/
http://playito.com
TW: @Despo100
Space Merchants Online ...zruseny, pracujem na mobilnej verzii space merchantu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Marek



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1782
Bydliště: Velká Morava

PříspěvekZaslal: 13. září 2007, 13:10:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Planescape:Torment hraju zrovna ted, kdyz si najdu trochu casu, ale to je problizne z roku 2000, celkem novy. Wink Dungeon Keeper byl taky fajn (Molyneux ruluje).

Pamatuje tu nekdo treba RoadRash (nadherny tile-based rendering Wink)?
_________________
AMD Open Source Graphics Driver Developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vozka



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 229

PříspěvekZaslal: 13. září 2007, 13:19:37    Předmět: Odpovědět s citátem

Eosie, předběhls mě. ROAD RASH!!! My chceme ROAD RASH! To je snad nejzábavnější závodní arkáda, co jsem kdy hrál, to prostě nemá obdoby!
Už verze pro megadrivu byla super a PC verze to dovedla do dokonalosti. (nintendo64 verze nebyla nic extra, ps verzi jsem nehrál) Slabší grafika mi nijak nevadila (přiznejme si, nebyla nic moc ani v době vydání), protože hratelnost a celková atmosféra je prostě dokonalá. Remake či komerční pokračování bych bral všema deseti.

Z ostatních her to je hlavně Dungeon Keeper, Baldur's Gate + Icewind Dale (pokračování! hezky oldskool! převálcujeme všechny nextgen rpg!), na další si momentálně nevzpomenu, ale určitě by se něco našlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
posila



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: 13. září 2007, 13:32:19    Předmět: Odpovědět s citátem

Jooo, RoadRash byl bozi... nedavno jsem dokonce marne vzpominal, jak ze se jmenovala ta super hra, kde se zavodilo na motorkach Smile

Eosie, diky! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hunter



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 544

PříspěvekZaslal: 13. září 2007, 13:39:15    Předmět: Odpovědět s citátem

Jojo, Death Rally, RoadRash ... to byly pecky. Teda, mě popravdě chybí i (klasickej) Carmageddon Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1823

PříspěvekZaslal: 13. září 2007, 13:52:26    Předmět: Odpovědět s citátem

a zase sa to tu zvrhlo v OT Sad
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1782
Bydliště: Velká Morava

PříspěvekZaslal: 13. září 2007, 14:30:58    Předmět: Odpovědět s citátem

pcmaster> VOE! Zrovna tady krasne exponencialne narustala nostalgie a ty to tak utnes. Wink
_________________
AMD Open Source Graphics Driver Developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TenKteryVmladiVidelZirafu



Založen: 07. 08. 2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: 13. září 2007, 14:42:37    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja kdysi hraval Quest for Glory, to me bavilo, ale nevim jestli by me podobna hra bavila dneska. Jinak jak rika MD, Deus Ex, to bylo neco, ale to je otazka pro komercni scenu.

igor napsal:
Cokoliv s dejem/myslenkou, ktery neni jen doplnek a ktery nejde jen tupe konzumovat a pochopit bez zadne snahy. Neco, nad cim by se dalo premyslet jeste dlouho po dohrani. Nejlip jeste se stylovym zpracovanim. Myslim si, ze se na tohle freeware scena hodi vic nez ta komercni (a nemusi to byt zrovna nejake filozoficke dilo s 2000 strankama DD).


Me hry posledni roky uz nejak nebavi a je to prave tim, ze jsou tak nejak bezobsazne. Kdyz clovek precte kvalitni kizku nebo se podiva na dobry film, tak to v nem neco zanecha, mozna to jsou jak rikas podnety k premysleni. Kazdopadne alespon moje pocity po dohrane hre jsou takove, ze to bylo plytvani casem. Je skoda, ze oddechove filmy a oddechove knizky maji ekvivalenty ve hrach, ale kvalitni filmy a knihy ne. Na jednu stranu me prijde naivni tohle od her chtit, na druhou stranu mam za to ze ve hrach ten potencial je. Treba casem, vzdyt jsme teprv 14 let za Doomem. :)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peregrine



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 16777215

PříspěvekZaslal: 13. září 2007, 15:50:16    Předmět: Odpovědět s citátem

zabavna strilecka/plosinovka ala Duke Nukem 2 - ja vim, ze plos./stril. je dost, ale opravdu maloktera je tak akcni a dynamicka jako prave DN2, navic s poradnym tvrdackym hrdinou, cool hlaskama, slizkejma vetrelcema, kozatejma zenskejma, perfektnima powerupama a excelentnim leveldesignem

"raketkova strilecka" ala Roketz - uz jsem videl podobne hry, ale Roketz je opravdu dokonalost sama - obrovska skala zbrani, motoru a utilit pro vasi poletuchu a perfektni akrobacie raketek jen tak tak prekonavajicich gravitaci, to vse s moznosti multiplayeru po splitscreenu nebo po siti ... jeste ted v zive pameti tenhle klenot

kdyz uz jsem nastinil ten splitscreen - spousta her v tomhle modu mela uzasnou hratelnost. Ja vim, je to uz klise, ale ono "mackani se u jedne klavesnice" melo fakt neco do sebe Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 13. září 2007, 16:47:00    Předmět: Odpovědět s citátem

ad splitscreen - ze sledovani HIMYM mam pocit, ze to do jiste miry nahradily konzole a dva (vice) gamepadu a lidi na jednom gauci.

ad zirafak - jj, Quest for Glory (3?), to bylo maso, verim, ze by me to bavilo i dnes, ale asi uz bych potreboval renovovanou grafiku
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tom.drin



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: 13. září 2007, 17:01:18    Předmět: Odpovědět s citátem

Si matně pamatuju že v Quest for Glory3 byla taková africká hra, kde se přehazovali kamínky.
Takže abych naběh zpět do neOT - deskový hry jsou přímo předurčený pro freeware. Udivuje mě jak málo jich vzniká - vybavuju si akorát tak Dámy a pak z nedávný doby Dostihy. Přitom existuje tolik deskových her, třeba původem z Číny nebo právě Afriky, který veřejnosti u nás nejsou moc známý= byly by zajímavý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
OndraSej



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 767
Bydliště: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 13. září 2007, 17:13:46    Předmět: Odpovědět s citátem

tom.drin> a krome toho existuje spousta hodne dobrych deskovych her puvodem z Nemecka, ktere by taky staly za zpracovani. Na druhou stranu vetsina tehle deskovek je delana spis pro multiplayer - a ten je nejzabavnejsi nazivo u jednoho stolu.

Jinak k autickum a splitscreenu - pamatujete se nekdo na wacky wheels? Wacky remake by nemusel byt az tak tezky a taky bych ho ocenil (ale radeji bych to uveritelne rpg Smile)
_________________
http://trionteam.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 13. září 2007, 17:27:23    Předmět: Odpovědět s citátem

tom.drin napsal:
Si matně pamatuju že v Quest for Glory3 byla taková africká hra, kde se přehazovali kamínky.

Jj, myslim neco na "A" (Avari?), a videl jsem i remaky teto hry.

Co se tyce deskovych her, kamarad je sberatel techto pecek z USA, cumel jsem na hry ze 60.-70. let (treba zpracovani II. svetove), krasne hexa mapy, 400-strankovy manual s questy, nadhera. Myslim, ze k povedenym hram patrila i ta simulace stavby zeleznice na hexa papire (nevite nekdo odkud to pochazi?), takovy prechudce railroad tycoonu Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna