.[ ČeskéHry.cz ].
Google Chrome
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
peshwood



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: 12. září 2008, 08:45:44    Předmět: Odpovědět s citátem

Tutchek napsal:
co te k tomu vede?

Castecne subjektivni duvody a neduvera v Google, to by bylo na dlouho a mimo tema.
U jejich desktopovych aplikaci mi vubec nesedi uzivatelske rozhrani (zkousel jsem GTalk, Desktop Sidebar a Desktop Search). Chapu, ze ta jednoduchost na povrchu vetsine lidi vyhovuje, mne ne.
Taky mi vadi mi to mnozstvi informaci, ktere potencialne maji, takze se to snazim omezit. Kdyz zkombinujes treba data z GMailu, GDS a Chrome, tak o tom cloveku vis temer vse. To, ze maji data o mem vyhledavani mi staci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 12. září 2008, 09:15:56    Předmět: Odpovědět s citátem

S tim UI musim souhlasit, zkousel jsem Desktop Search, a nakonec jsem i z dalsich duvodu (systemove naroky) presel na Windows Search
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Quiark



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 816
Bydliště: Chlívek 401

PříspěvekZaslal: 12. září 2008, 09:58:51    Předmět: Odpovědět s citátem

Však Google už byl několikrát vyhlášen Big Brotherem, není sporu o tom, že mají k dispozici víc než dost informací nejen z vyhledávání.


.... řekl člověk, co denně používá Google Calendar Wink
_________________
Mám strach
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fr4m3



Založen: 23. 11. 2007
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: 7. listopad 2008, 22:40:35    Předmět: Odpovědět s citátem

Já ho požívám od doby kdy zrišili to špehování a sem maximálně spokojen.
To,že se ti nelíbí aplikace od googlu je tvuj problém,heslo googlu "Koupit program,vylepšit ho a dodávat zdarma" mi sedí,ikdyž ne vždy se to povede...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1823

PříspěvekZaslal: 8. listopad 2008, 02:01:09    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavne skus zabojovat s typografiou a preklepmi...
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
uiii



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 251

PříspěvekZaslal: 8. listopad 2008, 14:57:31    Předmět: Odpovědět s citátem

To snad neni mozny?? Jak psal zapytchu o ty licenci, tak me tak napadlo ze bych si moh precist licenci gmailu (u ktery ho mam ucet). A je to presne tak jak to tu napsal, takze je to stejny jak u toho chrome. To fakt nechapu ze se o tom nikde nemluvi, u chrome si toho hned vsichni vsimli a u gmailu, kterej tu je uz spoustu let to nikdo nevidel nebo co? Sem ted cet na netu, ze to prej u toho chrome zmenili, takze tam je jen ta prvni veta "You retain copyright and any other rights you already hold in Content which you submit, post or display on or through, the Services." a nic vic. Ale u gmailu to porad zustava. Asi prehodnotim jestli je dobry mit email u googlu!
_________________
Twitter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1823

PříspěvekZaslal: 8. listopad 2008, 15:33:43    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemyslim, ze by o tom "odborna" verejnost nevedela. Som si skoro isty, ze sa o tom nieco niekde pred par rokmi popisalo. Ja nijaky produkt od googlu nepouzivam, okrem vyhladavaca. Nijaky freemail ma nezaujima, takze ma v podstate nemusi srat, ze google znasilnuje sukromie (serie ma to akurat z principu). Ono je to vlastne moj hlavny dovod, preco gmail nepouzivam (ale schranok tam mam zalozenych asi 20 Very Happy Very Happy)
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peshwood



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: 8. listopad 2008, 20:10:27    Předmět: Odpovědět s citátem

uiii napsal:
To fakt nechapu ze se o tom nikde nemluvi, u chrome si toho hned vsichni vsimli a u gmailu, kterej tu je uz spoustu let to nikdo nevidel nebo co?

Kdyz zacinal GMail, tak byl Google jako firma prijimany dost nekriticky jako ten kdo nedela zlo a kdo jednou smete MS ze zemskeho povrchu.
Dneska je jasny, ze je to firma jako kazda jina a podle toho je potreba se k nim chovat (tj. obezretne). Osobne mi to jejich firemni heslo prijde jako slusne pokrytectvi - je to jeden z tech subjektivnich duvodu, proc je nemam rad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fr4m3



Založen: 23. 11. 2007
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: 8. listopad 2008, 23:16:06    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle věcí s chrome posrali no,ale jak to řekl i Pavel Dobrovský v hPodu...stejně to takhle muže dělat kdokoli jen google to napsal na rovinu,myslel to trochu ze srandy,ale k povážení to je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna