.[ ČeskéHry.cz ].
Facebook - vsichni ho milujem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marek



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1782
Bydliště: Velká Morava

PříspěvekZaslal: 21. září 2009, 19:33:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Co si myslíš ty? Smile
_________________
AMD Open Source Graphics Driver Developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
frca



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1557

PříspěvekZaslal: 21. září 2009, 21:00:11    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi ne, jak už jsem naznačil.
_________________
www.FRANTICWARE.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hunter



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 544

PříspěvekZaslal: 28. září 2009, 09:14:40    Předmět: Odpovědět s citátem

Pátrám nad jednou věcí už delší dobu ... jde nějak nastavit, aby se moje zprávy na zdi ukazovaly jen některým skupinám přátel?
Konkrétně je potřeba, abych mohl česky psaný zprávy posílat pouze skupině Czech a anglický skupině English (nebo podobně).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Matasx



Založen: 17. 08. 2008
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: 17. listopad 2009, 22:31:36    Předmět: Odpovědět s citátem

Sice otvírám starej topic ale v popelnici je to jedno ne? Very Happy

kód:
Kouzlo na facebooku: Stiskněte: Nahoru, Nahoru, Dolu, Dolu, Doleva, Doprava, Doleva, Doprava, B, A, Enter a pak pravé tlačítko myši. Potom zmáčkněte do prostoru levým tlačítkem myši a podržte Nahoru + Dolu dohromady. Kouzelné kruhy se objeví na obrazovce!


Jak muže takováhle kravina fungovat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1536
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 17. listopad 2009, 22:59:07    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty vole doprdele to čumím jak kráva Very Happy
_________________
Award-winning game developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondy1985



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: 18. listopad 2009, 00:10:51    Předmět: Odpovědět s citátem

OMG, ste este nevideli easter egg? Smile

Btw tak kombinacia klaves je takzvany Konami Code, ktory sa pouzival vo videohrach.
_________________
Whack it! - nová hra pre Android na štýl Whac-a-mole
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 18. prosinec 2009, 09:11:19    Předmět: Odpovědět s citátem

Huh, jsem myslel, že to je jen blábol typu "který blb to bude zkoušet", ale ono to fakt funguje Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VladR



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1322
Bydliště: Greater New York City Area

PříspěvekZaslal: 30. prosinec 2009, 22:04:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja sice FB nepouzivam, no uz dlhsiu dobu dumam, ze aky to ma vlastne zmysel - ten FB ? Mne to pride ako strasne kokotina Embarassed

Preco ten povyk kol FB ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1536
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 30. prosinec 2009, 22:41:51    Předmět: Odpovědět s citátem

Fb už není cool, je old a out.
_________________
Award-winning game developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1782
Bydliště: Velká Morava

PříspěvekZaslal: 30. prosinec 2009, 23:49:27    Předmět: Odpovědět s citátem

VladR: On je cool hlavně pro lidi, pro který internet byl akorát seznam.cz a lide.cz.
_________________
AMD Open Source Graphics Driver Developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tringi



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 290

PříspěvekZaslal: 30. prosinec 2009, 23:56:47    Předmět: Odpovědět s citátem

...a libimseti.cz
_________________
WWW | GitHub | TW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
VladR



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1322
Bydliště: Greater New York City Area

PříspěvekZaslal: 31. prosinec 2009, 01:02:32    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha, ale zjavne je to obrovska cielova skupina, ked ma tolko clenov.

Tak ci onak, co je vlastne za tym, ze ludia updatuju 20 krat za den co robia ? Ved na to sluzia messengery, kde si clovek zisti co a ako ?

Neberte to ako provokaciu, ja sa to proste len snazim pochopit, ze co je za tym. Pubertalny osial to nie je, pouziva to kopec starsich ludi.

Teraz som si prebehol cca 10 stran na tej stranke, kde v threade o vtipoch postol ktosi ten vitazny thread na LOLFB a tam sa da fakt vyrobit kopec pruserov v realnom zivote.
Nehovoriac o nedavnej sprave, ze FB je v 20% rozvodov v USA spomenuty v samotnej ziadosti o rozvod.

Mozno som proste len prilis opatrny, ale FB mi pride ako extremne riskantna zalezitost z pohladu mozneho zasahu do behu zivota.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tringi



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 290

PříspěvekZaslal: 31. prosinec 2009, 02:03:00    Předmět: Odpovědět s citátem

Na to jsou triviální odpovědi.

Messenger je program, ten se musí zapnout, nebo dokonce nainstalovat, a to je pro BFU příliš složité, nebo pracné, nebo se to musí "učit" a to dnes lidi neradi. Zatímco "pustit si internet" a jít na adresu fejsbuku zvládne i totální lama. Proto xichtbuk nad messengery vede. Byla to jen otázka času kdy počet jeho uživatelů přesáhne kritické množství, po kterém se už začnou nabalovat víceméně všichni.

Facebook je velmi riskantní záležitost. Vždyť tam sakra na obdiv celému světu vypisuješ veškeré osobní a intimní údaje. Zvrácené že tam o sobě, na obdiv celému světu, lidi píšou věci, které by osobně neřekli ani svým nejbližším. Všiml jsem si že lidi dost často neberou atlas hub jako realitu; když tam kámoška napsala svou sexuální úchylku, tak to bylo něco jiného, než když jsem já zmínil svou. Protože tamto bylo na internetu a tudíž ne doopravdy (nebo tak nějak mi to bylo vysvětleno). Takto je to ideální vstupní bod když chceš nekoho začít pronásledovat nebo mu jen tak ze srandy ničit život.

Navíc, pomocí toho všeho co musíš vyplnit a dalších testů a anket a všeho možného zadarmo dodáváš provozovateli informace, které on pak nepřímo (v podobě cílení reklamy) prodává dalším společnostem za nehorázné prachy, protože pro marketing jsou tyto informace neocenitelné.

Kdysi jsem četl různé teorie o spiknutí a o tom jak vlády pozorují a sledují každého občana. To byly kraviny, protože takové sledování by stálo miliardy na technice a technologii. Ale dejte mase stupidní animace a flashové rybičky, a všechno vám vyklopí sami a ještě s úsměvem. CTD!
_________________
WWW | GitHub | TW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Quiark



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 816
Bydliště: Chlívek 401

PříspěvekZaslal: 31. prosinec 2009, 09:41:39    Předmět: Odpovědět s citátem

No abych připojil i něco pozitivního, napíšu svoji zkušenost. Jako ajťák mám taky trochu povědomí o tom, co psal Tringi, takže svoje osobní údaje nikde zbytečne nevyklápím, na facebooku status updatuju tak jednou do týdne a third party aplikace nepoužívám. Výhody to má v tom, že díky updatům od kamarádů mám trochu přehled, co dělají lidi, které jsem dlouho neviděl. Sám bych se na to jinak neptal a oni by mi to taky přes IM sami od sebe neposílali. Samozřejmě je třeba se probrat docela velkým podílem nezajímavých zpráv. Další užitečná věc jsou události. Jsem na Erasmu a díky tomu, že lidi ke všem akcím vytvoří událost na fb, do které mě jednoduše pozvou, mám přehled o dění. V diskusi k události se můžeme dohodnout na detailech a ještě mám přehled o tom, kdo tam přijde a kdo ne.

A přes facebook byl organizován vajíčkový útok na Paroubka Twisted Evil

EDIT: Někde jsem taky slyšel, že facebook dokázal "do internetu" zapojit i ženy a BFU. Protože do té doby byl internet dost technická záležitost, která zajímala jen technicky zaměřenější lidi. Jenže facebook je o lidech a díky tomu je zajímavý i pro sociálně zaměřené lidi.
_________________
Mám strach
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
VladR



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1322
Bydliště: Greater New York City Area

PříspěvekZaslal: 31. prosinec 2009, 13:26:09    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Výhody to má v tom, že díky updatům od kamarádů mám trochu přehled, co dělají lidi, které jsem dlouho neviděl. Sám bych se na to jinak neptal a oni by mi to taky přes IM sami od sebe neposílali

Aha. Tak tuto fazu zivota uz mam davno za sebou. Okruh ludi, ktori su pre mna zaujimavi som zuzil do takej miery, aby nebol problem ich sem-tam skypnut. Ten zvysok neriesim, proste nemienim stracat cas s ludmi, ktori su pre mna nepodstatni. To, ze kedysi boli, uz tiez nie je podstatne.

To taky LinkedIn, to je ine kafe. Kde vsade uz robia poniektori znami, to nie je na zahodenie - udrziavat takyto network.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna