.[ ČeskéHry.cz ].
Novus Inceptio
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 39, 40, 41  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RS



Založen: 21. 02. 2012
Příspěvky: 551

PříspěvekZaslal: 1. červen 2015, 06:52:08    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulujem. Na kolko navstav denne ti to teraz padlo?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
McMagic



Založen: 06. 08. 2012
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: 1. červen 2015, 08:57:11    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky všem - moc moc !

RS napsal:
Gratulujem. Na kolko navstav denne ti to teraz padlo?


No mohu kalkulovat jen s unikátníma návštěvami (nedal jsem si na to ještě "ga" - zas tak to sledovat nechci Smile ) - teď to je po opadnutí té vlny - cca 200 denně, ale to půjde dolů postupně ty unikátní logicky.


Větší nárůst a nátlak je na email, pm atd.
+ dnes dorazil velký email od jedné společnosti z Jižní Koreje (trošku ji znám - tj. vím o ní) a chtějí vědět zdali nebude někdy verze i pro Jižní Koreu s úpravou pro asijský trh atd. Hodně mě překvapuje že o projektu vědí více než některé západní média:)
_________________


http://www.mcmagic-productions.com/


Naposledy upravil McMagic dne 1. červen 2015, 09:57:30, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RS



Založen: 21. 02. 2012
Příspěvky: 551

PříspěvekZaslal: 1. červen 2015, 09:02:17    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak gratulujem Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 1. červen 2015, 09:48:13    Předmět: Odpovědět s citátem

KO je zkratka čeho?
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Spytihněv



Založen: 05. 04. 2011
Příspěvky: 545
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 1. červen 2015, 09:54:25    Předmět: Odpovědět s citátem

Ostrovy Korálového moře
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
McMagic



Založen: 06. 08. 2012
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: 1. červen 2015, 10:01:35    Předmět: Odpovědět s citátem

Dlaha napsal:
KO je zkratka čeho?


Jo pardon:)

Jižní Korea + zastoupení pro Čínu, Japonsko atd. prostě tyto asijské země.
Mají pod sebou hry od EA (Fifa) apod.

Já jen že potěšilo, to že mají zájem (sondují) + si dokáží najít informace i co jsou uvedeny pouze na fóru projektu atd.

Nechám tomu otevřenou cestu a uvidíme - chtějí řešit budoucí obchodní plány. Takže až po EU verzi - za pár let možnáSmile
Toto už ale nemohu řešit sám - reagovat na tyto emaily - musím už doklepnout tu firmu a lidi co to budou řešit takovéto věci.
_________________


http://www.mcmagic-productions.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RS



Založen: 21. 02. 2012
Příspěvky: 551

PříspěvekZaslal: 1. červen 2015, 10:04:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Kukam ze sa ti to slusne rozbieha. A ako vlastne napreduje samotny vyvoj? Na greenlighte si presiel takze ake su dalsie plany?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
McMagic



Založen: 06. 08. 2012
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: 1. červen 2015, 10:12:35    Předmět: Odpovědět s citátem

RS napsal:
Kukam ze sa ti to slusne rozbieha. A ako vlastne napreduje samotny vyvoj? Na greenlighte si presiel takze ake su dalsie plany?


Aktuální plán je +- (nedodržují se přesně kroky, greenlight měl být až později - ale měl jsme obavu že to bude trvat měsíc dva:) )

1) Podzim - počátek Q4 2015 - první early access verze pro steam (pouze GHOST mód)
2) Odhalení lore a stěžejních herních prvků, které objasní nejasnosti - na novém webu projektu.
3) Založení oficiální firmy s investorem - řeší se podmínky atd.

A tuna práce na projektu - dostat ho na podzim do stavu jaký požaduji.
_________________


http://www.mcmagic-productions.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
McMagic



Založen: 06. 08. 2012
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: 1. červen 2015, 12:47:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nějaké to další PR kolem projektu - spíše pro lidi co o hrách moc nevědí (iDNES - bonusweb) Smile

http://bonusweb.idnes.cz/novus-inceptio-rozhovor-ceska-survival-mmo-fz6-/Magazin.aspx?c=A150601_120723_bw-magazin_anb
_________________


http://www.mcmagic-productions.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RS



Založen: 21. 02. 2012
Příspěvky: 551

PříspěvekZaslal: 1. červen 2015, 12:56:11    Předmět: Odpovědět s citátem

Pocuj ako sa dostavas do vsetkych tych medii? Pomaly na nas vykuknes aj z kanala na ulici Very Happy Minule otvorim level a tam tvoje inspiracie Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
McMagic



Založen: 06. 08. 2012
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: 1. červen 2015, 13:03:06    Předmět: Odpovědět s citátem

RS napsal:
Pocuj ako sa dostavas do vsetkych tych medii? Pomaly na nas vykuknes aj z kanala na ulici Very Happy Minule otvorim level a tam tvoje inspiracie Very Happy


Píšou si sami o to - já se nikam nevnucuji (max jsem posílal pouze dvě tiskovky na média) jedna byla aby vůbec věděli o projektu a druhá pak že byla spuštěna Steam kampaň Very Happy

Level - zazvonil telefon, zdali nemám zájem o to to sepsat apod.
iDNES - email někdy ve čtvrtek během dne - asi reakce na tiskovku co jsem posílal při zahájeni kampaně na Steamu.

Jinak nechci budovat žádný kult osobnosti - chci řešit projekt, ale bohužel je největší chyba ignorovat média a pokud mají zájem, tak je odmítat.
_________________


http://www.mcmagic-productions.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GrenadeMadness



Založen: 31. 05. 2015
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: 1. červen 2015, 14:20:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Sleduju tě od roku 2012, a když se na to podívám zpětně tak si vzpomínám na můj skepticismus k projektu, kdy jsem si myslel, že vyhoříš.

O 3 roky později je naprosto úžasný vidět, jak to vyrostlo a hlavně na jaké mediální vlně se teď veze. Gratulace.

Co by mě zajímalo, tak všechno vyvíjíš sám, nebo máš i něco z outsourcu?
Jak se zvládáš financovat? (polopasivní příjmy, funkční projekt co generuje peníze, úspory) ?
Máš i nějaký osobní život, nebo jenom programuješ a chodíš do práce? Smile

Ptám se z osobního hlediska, protože vím kolik vývoj obyčejné hry sežere času a občas není sranda vecpat do 24 hodin uplně všechno.
_________________
Zrovna makáme na 3D multiplayerové hře Grenade Madness. http://grenademadness.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
McMagic



Založen: 06. 08. 2012
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: 1. červen 2015, 15:58:45    Předmět: Odpovědět s citátem

GrenadeMadness napsal:
Sleduju tě od roku 2012, a když se na to podívám zpětně tak si vzpomínám na můj skepticismus k projektu, kdy jsem si myslel, že vyhoříš.

O 3 roky později je naprosto úžasný vidět, jak to vyrostlo a hlavně na jaké mediální vlně se teď veze. Gratulace.

Co by mě zajímalo, tak všechno vyvíjíš sám, nebo máš i něco z outsourcu?
Jak se zvládáš financovat? (polopasivní příjmy, funkční projekt co generuje peníze, úspory) ?
Máš i nějaký osobní život, nebo jenom programuješ a chodíš do práce? Smile

Ptám se z osobního hlediska, protože vím kolik vývoj obyčejné hry sežere času a občas není sranda vecpat do 24 hodin uplně všechno.


Díky:)

Vývoj - stále sám - jako jo některé assety jsou koupené a upravené. Ikony jsou taky z balíku, ale budu měnit - zjistil jsem, že jsou použity i jinde a to by nedělalo dobrotu. Na hudbu mám člověka atd. Ale základ si dělám pořád sám a ještě to tak dlouho bude.

Financovat - co do toho dávám je z vlastních zdrojů, nejsou žádné úspory a nic negeneruje stálé peníze. Takže normálně makám (tedy na živnost + firma atd. , řeším zakázky a fakturuji:) )

Osobní život - jj mám - sice přes týden to je spíše práce a projekt, ale o víkendech někam razíme - chováme morčata a jezdíme na výstavy, takže se pořád něco děje. Tuto sobotu výstava od 6 ráno do 20:00 pak od 21:00 do 24:00 koncert, neděle zase "fesťák" takže jo snažím se nějak žítSmile

Ad morčata -> https://www.facebook.com/ChovatelskaStaniceMorcatImagineMariva

Ale je to náročnější teď řešit projekt, práci atd.
_________________


http://www.mcmagic-productions.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adam.Streck



Založen: 19. 08. 2011
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: 2. červen 2015, 16:53:15    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekne, trochu jsem zapasil s popisem. Primarne me trochu zarazila veta "...living world that is not affected by active player base." Coz jsem si puvodne vylozil jako ze akce hracu nejsou nijak reflektovany v hernim svete, coz predpokladam ze neni zamer.

Jinak jsem koukal ze stejny popis je na Steamu i IndieDB a je tam celkem znat klasicky problem pro Cechy ze kdyz piseme anglicky tak cleny pouzivame porad po cesku (nikde Smile). Pokud bys chtel, mohl bych udelat korekci (pripadne PM).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
McMagic



Založen: 06. 08. 2012
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: 2. červen 2015, 17:03:20    Předmět: Odpovědět s citátem

Adam.Streck napsal:
Pekne, trochu jsem zapasil s popisem. Primarne me trochu zarazila veta "...living world that is not affected by active player base." Coz jsem si puvodne vylozil jako ze akce hracu nejsou nijak reflektovany v hernim svete, coz predpokladam ze neni zamer.

Jinak jsem koukal ze stejny popis je na Steamu i IndieDB a je tam celkem znat klasicky problem pro Cechy ze kdyz piseme anglicky tak cleny pouzivame porad po cesku (nikde Smile). Pokud bys chtel, mohl bych udelat korekci (pripadne PM).


Díky - popis už prošel korekturou (tj. lidi již na ENG korekturu jsou) - v UK/US s tím nikdo problém nemá to jen CZ/SK to až moc prožívají (což je taky taková česká vlastnost) Smile

Kontakt si znamenám, ale těchto nabídek mám poslední dny spoustu (a musím to profiltrovat) - tak už na ně reaguji lehce podrážděně či rovnou odmítavě (proto nic ve zlém) Very Happy
_________________


http://www.mcmagic-productions.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 39, 40, 41  Další
Strana 27 z 41

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna