.[ ČeskéHry.cz ].
Flip-Flap - Verze 1.1
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fiola



Založen: 06. 08. 2007
Příspěvky: 85
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 14. srpen 2008, 15:15:51    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj! Dlouho jsem se neozval, takže pro toho, koho to zajímá - novinky. Vyřešili jsme všechny problémy Smile. Takžeeeee...

Hra vychází exkluzivně na webu BonusWeb Plnéhry.cz
16.8.2008
Tedy o 2 dny dopředu před oficiálním vydáním. Mějte hru jako první!


Více na nových webových stránkách zde.

Samozřejmě sem budu dál informovat v případě vydání, kde hru přesně stáhnout Wink.
_________________
Creating a game from my whole life.
[Twitter] LinkedIn] [Facebook]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 14. srpen 2008, 17:31:35    Předmět: Odpovědět s citátem

web je pěkný Wink a vydání hry ve velkém stylu Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Houp



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 672

PříspěvekZaslal: 16. srpen 2008, 08:27:40    Předmět: Odpovědět s citátem

tak vyzkoušeno..

grafika moc pěkná, hudba fajn, nápad originální, dubing, ale bohužel mě to dlouho nebavilo, takže bych dal tak 6/10
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 16. srpen 2008, 11:27:29    Předmět: Odpovědět s citátem

udělané je to skvěle, už dlouho se neobjevila takhle vypilovaná věc..

trochu mi vadil dabing, ten "dětskej" hlas se k tvrďáckým pirátským hláškám krapet nehodí, to vám nemohl nadabovat děda nebo aspoň táta? Very Happy

jinak jsem odehrál 3 levely, je to sice nuda, ale to se dá odpustit při tak dobrém zpracování Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MD



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 437
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 16. srpen 2008, 16:10:13    Předmět: Odpovědět s citátem

Ted jste primo na hlavni strance idnes - to uz je docela dobry, ne? Wink http://www.idnes.cz/
_________________
- play with objects - www.krkal.org -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ondy1985



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: 16. srpen 2008, 18:50:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulujem k vydaniu. Zahral som, ale nejak sa nemozem dostat cez 3. level, tie hnusne "bedne" padnu vzdy ked sa da lod do pohybu...

dabing by fakt potreboval nejaky starsi hlas, ale da sa na to zvyknut. Hudba je fajn, grafika oku lahodiaca...

Trochu sa ale divim, aky ma vyznam, ze hrac cestuje po celom svete, ked som si nevsimol ziadnu zmenu vo vzhlade jednotlivych levelov, mimo toho, ze musi nalozit viac bedni. Clovek by cakal, ze pristav v afrike bude vyzerat inak, nez v europe, atd. Ale ak by nejake rozdiely unikli, tak sa ospravedlnujem. A ked uz som pri pristavoch... preco su pristavy vo vnutrozemi? Smile
_________________
Whack it! - nová hra pre Android na štýl Whac-a-mole
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fiola



Založen: 06. 08. 2007
Příspěvky: 85
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 16. srpen 2008, 20:46:44    Předmět: Odpovědět s citátem

ondy1985 napsal:
Trochu sa ale divim, aky ma vyznam, ze hrac cestuje po celom svete, ked som si nevsimol ziadnu zmenu vo vzhlade jednotlivych levelov, mimo toho, ze musi nalozit viac bedni. Clovek by cakal, ze pristav v afrike bude vyzerat inak, nez v europe, atd. Ale ak by nejake rozdiely unikli, tak sa ospravedlnujem. A ked uz som pri pristavoch... preco su pristavy vo vnutrozemi? Smile


Pár přístavů se během hry změní ... uvidíš sám Wink ...

Jinak proč jsou přístavy ve vnitrozemí? Čistě z legrace Very Happy ...

EDIT: Děkuju vám ale lidi moc za hezké názory a klidně přitvrďte na kritice (pokud bude třeba), sice musím říct, že jsem už dostal hodně vyžrat (viz diskuze na plnehry.cz pod recenzi), ale je to pochopitelný ... je to umerny vzhledem k tem cislum, ktere jsem opravdu nečekal.

Udělat hype to je fakt hukot Smile. Doporučuju všem to zkusit někdy domluvit ... udělá to hlavně radost vám, když vidíte ty čísla počtu lidí, kolik si hru stáhlo ... Smile

Nevím, jestli mě chápete, ale je to hezký pocit, když víte, že se to hodně lidem líbí. Takže ještě jednou děkuju, děkuju, děkuju za celý tým!
_________________
Creating a game from my whole life.
[Twitter] LinkedIn] [Facebook]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 16. srpen 2008, 20:52:51    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrá práce s vydáním hry. Dabing je povedený a dost hru oživí, třetí level nemám šanci na starším NB dát (navíc teď mám jen touchpad), už to moc nestíhá, zkusím potom na desktopu
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
frca



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1554

PříspěvekZaslal: 16. srpen 2008, 21:10:19    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkná fiolovka Wink
Jednu věc bych změnil - přidal bych tam buď zoom nebo jednoduše herní oblast zvětšil. Teď je to ovládání dost o nervy a chce přesnou myš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ondy1985



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: 16. srpen 2008, 21:50:00    Předmět: Odpovědět s citátem

zabudol som este na jednu chybicku: hra nejde ukoncit kliknutim na krizik v pravom hornom rohu.
_________________
Whack it! - nová hra pre Android na štýl Whac-a-mole
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fiola



Založen: 06. 08. 2007
Příspěvky: 85
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 16. srpen 2008, 21:51:37    Předmět: Odpovědět s citátem

ondy1985 napsal:
zabudol som este na jednu chybicku: hra nejde ukoncit kliknutim na krizik v pravom hornom rohu.


Naštvu tě tím, když řeknu, že to není chyba? Very Happy
_________________
Creating a game from my whole life.
[Twitter] LinkedIn] [Facebook]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 17. srpen 2008, 00:39:27    Předmět: Odpovědět s citátem

Fiola> tady pár drobností:

- určitě bych z loadingu vyhodil kurzor myši, když jsem to viděl poprvé, měl jsem tendenci myší hýbat a klikat (nic nefungovalo a sekalo se), pak jsem pochopil, že jde o loading...

- krížek na zavření nebo zrušení čehokoliv je dost nenápadný (vždy používám esc).

- ten létající balón na pozadí mi mezi piráty stylově nějak neseděl, působí to moderně

- najít velikonoční vejce je příliš snadné

- s velikostí hrací plochy souhlas, kdo má větší rozlišení, může pro něj být celá hra jeden velký pixelhunting, neboť je to hlavně o citlivé myši a o trpělivosti a přesnosti téměř na úrovni pixelů

Ještě k plnehry.cz, je fakt, že z toho udělali hype trochu víc než je zdrávo = exkluzivita, megarecenze, nejočekávanější a nejlepší freehra roku... zvláště když je recenzent přítel tvůrců a na hře se také (ať už jakkoliv) podílel. Takže některé příspěvky v tamní diskusi, které na toto poukazují, se dají pochopit.. Samozřejmě jsou mezi nimi příspěvky prudičů, kteří jen závidí a nesnesou úspěch ostatních, a kterými se nesmíte nechat otrávit. Každopádně si raději přečtu objektivní (neexkluzivní Smile ) recenzi na jiném serveru Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 17. srpen 2008, 06:35:32    Předmět: Odpovědět s citátem

ondy1985 napsal:
zabudol som este na jednu chybicku: hra nejde ukoncit kliknutim na krizik v pravom hornom rohu.

Jj, taky mi to vadí
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Matasx



Založen: 17. 08. 2008
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: 17. srpen 2008, 08:49:48    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohužel mi hra nefunguje, vypne se / spadne hned po proběhnutí loadu. Confused

obsah souboru game_errors.log:
kód:
ERROR in
action number 1
of  Step Event
for object nvidiaageiaphysx:

Error in code at line 1:
   rotace -= 5;

at position 1: Unknown variable rotace


Píšu sem jen pro případ že by to autora zajímalo Smile Nepředpokládám že to bude řešit.

Ještě přiložím konfiguraci PC:
GeForce4 MX 440 (legendárni to karta)
Athlon XP 2200+
512MB ram
DX: 9.0c (4.09.0000.0904) SDK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondy1985



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: 17. srpen 2008, 09:05:09    Předmět: Odpovědět s citátem

Matasx:

v diskusii na PlneHry.cz je troubleshooting

Fiola na PlneHry.cz napsal:
Hra se zapne, začne loading a po loadingu spadne. V game_errors.log najde dotyčný error ohledně možné rotace. To je znamení, že nefunguje PhysX na konkrétním systému. Většinou stačí najít nejnovější verzi na internetu a restartovat. Mělo by to fungovat.

_________________
Whack it! - nová hra pre Android na štýl Whac-a-mole
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 4 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna