.[ ČeskéHry.cz ].
LEGIE - čtvercový dungeon / adventura
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aldor



Založen: 06. 09. 2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: 1. říjen 2009, 19:33:50    Předmět: Odpovědět s citátem

Chyba se zvukem se mi stala jenom jednou za celou hru, příčinu neznám, všechno vyřešil restart hry. Přesný čas bohužel také nevím, ale byly to dva večery, takže cca 5-6 hodin. Občasná nefunkčnost obrany štítem, způsobená stiskem tlačítka ještě během "doznívajícího" úderu, mě taky několikrát stála (virtuální) život a málem i nervy. Smile Ale vzhledem k neomezenému ukládání se to dá přežít.

Pár připomínek:
- Skoro celou dobu jsem si myslel, že v místnosti se značkou na zdi, kde to "přívětivě páchne zatracením" nebo tak nějak Very Happy, je ten Grimoár. Pořád jsem se tam vracel, zkoušel všechno na všechno. Ale v té místnosti prostě není vůbec NIC!
- Nejsem si jistý, jestli z hození mincí žebračce plyne nějaký prospěch
- Není vidět, že v hrnci chybí voda, člověka řešení nakonec trkne, ale zpočátku jsem byl vážně zmatený
- Jde vůbec nějakým způsobem získat kapitánova halapartna? Podle mě to možné není a přijde mi to vůči hráči trochu nefér. Já jsem s ní chtěl bodat ty parchanty do hlavy. A jak! Twisted Evil
- Nějak mi chybělo vysvětlení okolností (mniši, nemrtví?!, boss - to jsou navíc podle mě docela dost magické potvory, na Jilemnici určitě, atd.), škoda odstranění toho popisu v deníku

Návod by se v určitých fázích hodil. Tohle jsou moje záseky (bílou barvou ať někomu nezkazím požitek z řešení):
- V hospodě jsem docela dlouho přehlížel poraženou židličku
- Strážného na hradbách jsem objevil čirou náhodou, fakt mě ani nenapadlo podívat se nahoru, ale hned jak sem ho uviděl, tak sem po něm vztekle mrsknul hlávkou Smile
- Nevšiml jsem si palcátu v podzemí, chodil jsem bez pochodně abych šetřil, časem mi došlo, že světlo má vliv na možné akce, ale možná by nebylo od věci to někde uvést
- Dát hostinskému hadr promočený olejem?! To jsem udělal ze zoufalství, doufal jsem, že když mu ho hodím na hlavu, tak budu moct rychle vybrat skrýš.. Very Happy
- Někde je tuším zmínka o kroužkové košili, ale že si mám koupit helmu? Celou dobu jsem šetřil na tu zatracenou halapartnu. Nakonec jsem teda při koupi zbroje vzal palici
- Dvě šáhnutí do skrýše, dvojité dno truhly. Taky používání tyče není úplně jasné.


A to bude asi všechno, na co si teď vzpomínám..

Btw. Děkuju za pozvání, ale vzhledem k momentálně silně nepříznivým okolnostem (nemoc+škola+práce) to asi budeme muset odložit na později. Dostanu IM kontakt? Wink

Btw2. Zrovna jsem, upoután na lůžko, dohrál Královnu jezer. Co máte proti "A žili šťastně až do smrti"? Very Happy Ne že by se mi vaše poetické konce nelíbily, ale tři ze tří to už je trochu moc pesimismu.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Helena



Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 19
Bydliště: Liberec ~ Praha

PříspěvekZaslal: 1. říjen 2009, 20:26:01    Předmět: Odpovědět s citátem

Ona je tam řada situací, které se s každým hraním dějí jinak (ovlivněno na základě odpovědí v rozhovorech) a nebo je lze řešit různě (chleba, provaz..). To přispívá ke znovuhratelnosti hry, a je to právě případ žebračky, halapartny, dřevorubce...

Se závěrečným neobjasněním mnoha otázek máš pravdu a je to škoda. Děník v poustevně je nečitelný, jako kompromis tvůrců, kteří se na jeho obsahu neshodli a málem se i porvali.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aldor



Založen: 06. 09. 2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: 1. říjen 2009, 20:38:44    Předmět: Odpovědět s citátem

Sakra. Tomu dřevorubci jsem chtěl pomoct. Ale omylem jsem ho naštval a pak byl línej nahrávat. Myslel jsem, že je to úplně lineární. Sad
Docela by mě zajímal obsah toho deníku. Pošlete mi ho na e-mail? A to bylo vážně tak na ostří nože? Čekal bych, že se do hry dostane upravená verze, nějaký kompromis nebo něco.. Smile


Naposledy upravil Aldor dne 1. říjen 2009, 20:51:14, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 1. říjen 2009, 20:40:27    Předmět: Odpovědět s citátem

jj, toho dřevorubce jsem si všiml - dostal jsem od něj sekeru, pak mne zabili a neměl jsem uloženo, začal jsem tedy od začátku, ale jen náhodně proklikával, abych se dostal co nejrychleji na původní místo, takže už nevím jak, ale podruhé se se mnou dřevorubec vůbec nechtěl bavit a nedal mi nic. Vztekle jsem začal znovu a potřetí tam dřevorubec už ani nebyl - to mne dostalo nejvíc Smile Geniální
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Doomtrooper55



Založen: 02. 10. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: 2. říjen 2009, 12:30:18    Předmět: Legie Odpovědět s citátem

Zdravim, moh by me prosim nekdo poradit kde mam najit tu treti pichavku? mam 2 a porad smejdim v tom dungu u carodejnice ale nikde nic.... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaemon



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: 2. říjen 2009, 12:51:20    Předmět: Re: Legie Odpovědět s citátem

Snad se nebude nikdo zlobit za menší radu, já na to narazil víceméně náhodou.
[SPOILER] Ve 2. patře narazíš na dveře které se dají otevřít, za nimi po levé straně se dá najít díra, když na ní použiješ tyč co najdeš u kováře tak se otevře průchod. [/SPOILER]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 2. říjen 2009, 13:01:30    Předmět: Re: Legie Odpovědět s citátem

Kaemon> to místo se dá ale najít až když ti o něm řekne ten poustevník (bydlí v jeskyni vpravo od města)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaemon



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: 2. říjen 2009, 13:14:31    Předmět: Re: Legie Odpovědět s citátem

franz> Tak úkol najít 3 pýchavky dostaneš až potom co ho najdeš ne? Jinak by nebylo proč ten lék vařit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 2. říjen 2009, 13:21:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Kaemon> asi máš recht
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nou



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1047

PříspěvekZaslal: 2. říjen 2009, 15:10:51    Předmět: Odpovědět s citátem

v akom stave je linux verzia?
_________________
Najjednoduchšie chyby sa najtažšie hľadajú.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vozka



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 229

PříspěvekZaslal: 2. říjen 2009, 19:39:01    Předmět: Odpovědět s citátem

Připojuji se k dotazu, Windows jsem už asi půl roku líný kvůli hrám odvirovat a do formátu se mi kvůli zálohování dat ze stejného oddílu nechce, tahle hra na tom nic nezmění, ale zahrál bych ji moc rád Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JohnyDog



Založen: 17. 08. 2007
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: 2. říjen 2009, 19:51:51    Předmět: Odpovědět s citátem

Windows verze funguje bez problemu pod WINE.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ane-arch



Založen: 28. 09. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: 4. říjen 2009, 09:50:26    Předmět: ->Aldor Odpovědět s citátem

Bylo to taknějak: poslal jsem programátorovi text deníku/kroniky po icq. Najednou se odlogoval a nic...

Druhý den jsme se viděli, šli jsme na oběd do páté cenové. Když jsem se otočil zády, abych něco lovil v batohu, on po čtvrtém pivu zařval: "Ty ****** já tě zabiju, zničil jsi Legii špatným scénářem!" Skočil Mi za krk a začal Mne škrtit. Rozběhl jsem se pozadu proti zdi a narazil jím o zeď, pustil mizera! Popadl jsem obrovský stojatý popelník a odpověděl: "Co se ti vlastně nelíbí?" On: "Já ti ani nevím, je to nějaké divné..."

Odložil jsem popelník a zaplakali jsme nad marností světa. Nakonec jsme se dohodli, že deník nebude...

Ale spis zůstal, hodil jsem si to na blog... Čtěte jen na vlastní riziko a možnost, že vám to znechutí hru, řekl by ale jen on! Cha, cha!

http://www.ane-arch.cz/blog/?p=847
_________________
www.ane-arch.cz/blog
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 4. říjen 2009, 10:53:53    Předmět: Odpovědět s citátem

ane-arch: A já měl původně dojem, že to bylo něco dramatického, a přitom jste se jen normálně domluvili Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Doomtrooper55



Založen: 02. 10. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: 4. říjen 2009, 14:03:22    Předmět: Odpovědět s citátem

zdravim, neexistuje na to aspon nejakej zevrubnej navod nekde? chtel bych si to dohrat ale nemam tolik casu abych si moh dovolit nad tim travit hodiny behanim po mape a hledanim kde sem co prehlid Sad Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 6 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna