.[ ČeskéHry.cz ].
Flip-Flap - Verze 1.1
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hardwire



Založen: 04. 09. 2007
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: 20. srpen 2008, 10:13:25    Předmět: Odpovědět s citátem

Fiola napsal:
Jinak, koho by to zajímalo. Spoluautor knihovny mi řekl, že jejich knihovna je bez chyby a že je to chyba daného počítače. Respektive, cituji: "GMphysics je pokročilý engine, ale technické informace vztahující se ke kompatibilitě jsou smíšené, takže jakýkoliv výsledek získáš, tak je závislý jen na tvém systému."


Já sem to pochopil spíš tak, že tím myslí, že simulace není deterministická a na různejch strojích může probíhat trochu jinak.

Co se týče výkonu GM, tak když hraju Battleships Forever(http://www.wyrdysm.com/games.php), tak mi přijde, že výkonu je tam dost Smile A běhá to i na starejch noťasech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fiola



Založen: 06. 08. 2007
Příspěvky: 85
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 20. srpen 2008, 12:15:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Říkám, u nás je to omezený tím GMphysics, jinak by šly nároky ještě níže ... Třeba u PacIna to bude přibližně 800 MHz procesor, 256 MB RAM, to má dneska minimálně každý Smile ...
_________________
Creating a game from my whole life.
[Twitter] LinkedIn] [Facebook]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hardwire



Založen: 04. 09. 2007
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: 20. srpen 2008, 21:23:08    Předmět: Odpovědět s citátem

Reagoval sem spíš na tohle
citace:
Uznávám, že prostě byla chyba to použít - ale neměli jsme moc na výběr. Dělat vlastní kolizní model objektů a polygonů je v Game Makeru blbost - vyšší nároky než Crysis by lidi totálně odradilo, proto jsme šáhli po PhysX Wrapperu.

Ale souhlasím s tím, že by byla blbost dělat vlastní fyzikální engine.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Matasx



Založen: 17. 08. 2008
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: 20. srpen 2008, 21:44:15    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dneska sem si to fakt konečně zahrál, ve třetím levelu fakt spadla celá gameska... no to fakt nevadí. Důraz na slovo "fakt" je fakt strašnej a hratelnost taky fakt brutální... Very Happy né, nechci kritizovat, jednohubka dobrá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
frca



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1554

PříspěvekZaslal: 20. srpen 2008, 22:12:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak si aspoň vyzkoušeli, že na tento typ her není, diplomaticky řečeno, GM úplně nejlepší...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Matasx



Založen: 17. 08. 2008
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: 20. srpen 2008, 22:34:10    Předmět: Odpovědět s citátem

No nakonec mi nervy neruply a musím říct, že nejlepší a zároveň nejjednodušší byla Praha... myslím že to chtělo hru udělat spíše jako oddechovku: bez limitu, s každýn levelem změnit kompletně grafiku scény, včetně beden, který by se nemuseli omezovat na krychličky a kouličky... taky sem nepochopil podle jakýho algoritmu ty bedny bouchají. Někdy sem měl klidně tři vedle sebe a nic se nestalo, a někdy mezi nima byla 3px mezera a už to bouchalo... a výzva je uplně nehratelná... kdyby to aspoň padalo mimo loď, tak bych se o něco pokoušel, ale takhle na to opravdu nemám nervy. easter eggy sem našel jen 4.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny_G



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: 21. srpen 2008, 19:40:13    Předmět: Odpovědět s citátem

Zahrál jsem si první dva levely, a je to moc pěkné Smile. Nečetl jsem diskuzi, tak doufám, že nebudu něco opakovat.

Už od začátku jsem chtěl fullscreen, a dostal jsem se do něj jen náhodou, když jsem chtěl restartovat level Smile.

Až do výběru jazyka se mi to seká jako kráva (všechny ty prolínačky, atp.) - dostat se do menu trvá krvavě dlouho. Pak je hra plynulá.

Ten chraplák v dabingu je trošku otravný, ale jinak výborná práce - líbí se mi, že tam je.

Herní koncept je zajímavý, ale je to poněkud obtížné.

Vadí mi neustálé zapisování jména.

A sestřelování ptactva je geniální! Smile)

Tolik z prvních pěti minut hraní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ondy1985



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: 21. srpen 2008, 22:18:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Johny_G napsal:

Až do výběru jazyka se mi to seká jako kráva

Myslis pocas loadingu? Very Happy
_________________
Whack it! - nová hra pre Android na štýl Whac-a-mole
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Johny_G



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: 21. srpen 2008, 23:35:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Co jsi nepochopil na tom "všechny ty prolínačky, atp.", zrůdo? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Johny_G



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: 22. srpen 2008, 16:47:18    Předmět: Odpovědět s citátem

Nicméně; abych zahnal falešný poplach - totéž mi dnes udělal i Audiosurf, když byl v okně, takže jsem aktualizoval DirectX a drivery a už je to OK - na loadovací obrazovce jsem prakticky hned.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna