.[ ČeskéHry.cz ].
Problém se založením nového topicu.

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jack M.A.X.



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2007, 10:27:53    Předmět: Problém se založením nového topicu. Odpovědět s citátem

Někdy mívám problém se založením nového topicu. Dostanu chybu Could not insert new word matches

DEBUG MODE

INSERT INTO phpbb_search_wordmatch (post_id, word_id, title_match) SELECT 1283, word_id, 0 FROM phpbb_search_wordlist WHERE word_text IN

Line : 251
File : functions_search.php
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2007, 10:37:20    Předmět: Odpovědět s citátem

problem je v MySQL - ackoliv se tvari na podporu UTF-8 tak nektere UTF-8 znaky proste nezvlada
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jack M.A.X.



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2007, 10:57:32    Předmět: Odpovědět s citátem

Z tohoto problému začínám mít psychickou ujmu. Chcu v sekci projekty žaložit nový topic. Zkoušel jsem to už několikrát, takže to vidím tak, že za chvíli tam vyskáče několik duplicitních postů Laughing

S tímto problémem jsem se setkal i jinde. Někdy se topic i po zobrazení chyby založí a někdy nezaloží Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
posila



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2007, 14:57:41    Předmět: Odpovědět s citátem

Jack M.A.X.> zkus napsat nazev toho topicu bez diakritiky... tim se nebudou pouzivat UTF-8 znaky a MySQL to ustoji ... nebo je to jinak rezno? jinak CH se distancuje od zodpovednosti za zpusobeni jakekoliv psychicke ujmy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2007, 15:19:06    Předmět: Odpovědět s citátem

posila - minule treba delala problem spatna "-" pomlcka - byla to nejaka delsi nez standardni minusko a bylo to v prdeli Smile

snazim se to na MySQL resit - v UTF-8 ta DB je, s klientem se bavi UTF-8 - je jeste alee mozny ze nektery collation jsou blbe nastaveny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jack M.A.X.



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: 29. srpen 2007, 18:32:13    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím admini, aby to v sekci Hry pro PC, konzole, ... promazali, vyskákalo tam několik topiců mého projektu.
citace:
PříspěvekZaslal: 25. srpen 2007, 09:57:32 Předmět:
Z tohoto problému začínám mít psychickou ujmu. Chcu v sekci projekty žaložit nový topic. Zkoušel jsem to už několikrát, takže to vidím tak, že za chvíli tam vyskáče několik duplicitních postů Laughing

S tímto problémem jsem se setkal i jinde. Někdy se topic i po zobrazení chyby založí a někdy nezaloží Evil or Very Mad

Přesně jak jsem tušil, hodilu to tu chybu, ale nakonec po několika dnech se tam objevily.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna