.[ ČeskéHry.cz ].
Otazk
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
elf



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 76
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: 21. říjen 2009, 13:26:59    Předmět: Otazk Odpovědět s citátem

Caute,

po nejakom case by som vas chcel poziadat o malu sluzbu. spoluziak pise pracu do skoly a potrebuje tam verejny prieskum a vy na to pomerne dobra vzorka, kedze je to otazka o hrach Smile

tu je :
Co nas ovplyvnuje pri nakupe hier?

Pisem pracu o vplyvoch roznych faktorov na nakup videohier. Ta praca zabera obdobie od Novembra 2008 do Jula 2009. Preto by som vas poprosil, aby ste napisali, co vas viedlo k nakupu hier v danych mesiacoch. Tie dovody mozu byt napriklad: prazdniny (viac volneho casu), darcek (pre niekoho), uvedenie ocakavaneho titulu... Nie je dolezite, ci ste hru kupili v kamennom obchode alebo cez internet, podstatne je, ze beru sa len hry, za ktore ste zaplatili.
Ukazkovy zapis:
April - uvedenie 2 hier do predaja.
Jul - prazdniny.

Akekolvek podnety su vitane. Smile
_________________
Niesom Elf ale elf Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 21. říjen 2009, 13:57:05    Předmět: Odpovědět s citátem

Červen - dostal jsem peníze z výplaty a koupil jsem si za 2 stovky starou klasiku od altaru (UFO trilogie), jeden důvod byl, že jsem den předtím dohrál první díl a chtěl jsem si zahrát další, druhej, že to bylo dost levný Smile

Kdybych si vzpomněl ještě na něco, co jsem si kupoval, tak napíšu Very Happy
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
frca



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1554

PříspěvekZaslal: 21. říjen 2009, 14:02:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Říjen - hra se objevila na aukru za přijatelnou cenu
_________________
www.FRANTICWARE.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
uiii



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 251

PříspěvekZaslal: 21. říjen 2009, 14:10:15    Předmět: Odpovědět s citátem

12.11.2008 - gothic trilogie (nema to zadny opodstatne proc zrovna v tuhle dobu - proste me to nejak napadlo ze me dost bavil gothic 1 a ze sem si chtel zahrat i ty dalsi a bylo to za par korun)

13.8.2008 - NSF underground 2, CS1, AoE I,II (chystali jsme se z kamaradam na LANku, tak sem potreboval trochu vybavit Smile)

29.6.2009 - Arma 2 (uz to sice vyslo driv, ale cekal jsem az mi prijde novy pocitac, abych to mel na cem hrat, a taky sem si rozmejslel zda ji mam vubec kupovat, pac jak sem cet fora, tak to melo bejt silene narocny a tak)
_________________
Twitter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 21. říjen 2009, 14:13:03    Předmět: Odpovědět s citátem

16.10.2009 - vyšlo Machinarium, ale měl jsem to objednané v předprodeji už pár měsíců dopředu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Quiark



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 816
Bydliště: Chlívek 401

PříspěvekZaslal: 21. říjen 2009, 16:08:34    Předmět: Odpovědět s citátem

Minulý týden World of Goo, protože se dalo koupit dost levně (btw. to jde i teď).

Předtím Garry's Mod, Half Life 1 na Steamu, protože byly nějaké superlevné akce (kolem ?1 nebo ?3).

Až vyjde Half Life 2 Episode 3, tak to kupuju okamžitě, protože jsem HL fanatik Smile
_________________
Mám strach
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
devillante



Založen: 14. 08. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: 21. říjen 2009, 18:47:46    Předmět: Odpovědět s citátem

Peníze a demoverze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 21. říjen 2009, 19:20:52    Předmět: Odpovědět s citátem

O víkendu jsem třeba koupil kompletní HL2 (+Lost Coast, Multiplayer, Episode One, Episode Two) na Steamu, protože měli výraznou slevu a současně mám nové PC, kde si to po letech můžu vychutnat na plno Wink Jinak cena je pro mě určující, víc než 20 USD se mi nechce dávat ani za AAA tituly, to si radši počkám. Stejně jako Quiark jsem tak dřív na Steamu kupoval za babku i HL1, Stalker, Bioshock apod.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
MD



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 437
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 21. říjen 2009, 20:28:13    Předmět: Odpovědět s citátem

cervenec - Braid - na doporuceni kamarada, ze je to fakt zajimave, vyzkousel jsem demo a za chvilku jsem kupoval.
srpen - Vampire the Masquerade - Bloodlines - nejak nebylo co hrat, tak jsem hledal zajimavou starsi hru za rozumny peniz. Tak jsem to objednal a byla to skvela hra Wink
zari, rijen - programuju krkala a hram se snazim vyhnout

(ty data uz si asi nepamatuju presne)
_________________
- play with objects - www.krkal.org -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jelzin



Založen: 06. 08. 2007
Příspěvky: 46
Bydliště: Broumov <=> Pardubice

PříspěvekZaslal: 21. říjen 2009, 20:49:48    Předmět: Odpovědět s citátem

po studiu zacinam delat a po prvni vyplate bych chtel koupit CounterStrike, hraju uz ho od stredni tak si to zaslouzej Smile jako studentskej zebrak sem moc veci nekupoval, jen XP a ostatni prakticky jen free a podobne zdarma veci (CS je jedna z mala SW veci co mam nelegalne)
_________________
==============
www.nextcorp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 21. říjen 2009, 22:23:06    Předmět: Odpovědět s citátem

PC - od roku 2005 prestalo mit smysl kupovat jakoukoli hru........ v evrope........ v USA tohle plati uz od listopadu 2004. Laughing

Konzole - uz dlouho sem nic nekoupil. Naposled snad v Handjoy Guitar Hero, protoze to bylo i s kytarou nejak dost levny. Takze prachy. Jo a online koupe FF7 na PS3/PSP na PS Storu. Protoze FF7 je proste nejvetsi klasika. Oboji tusim v cervenci. Od te doby nic.

Jinak nejvic kupuju hry na iPhone. To jde do desitek. Duvod? No prece sledovani konkurence!!! Twisted Evil (Se divim, ze to tu nikdo jako duvod nenapsal, dyt jsme na vyvojarskem foru smarjapano!!! Smile Obvzlast ve spojeni s tema uvadenejma indie vecma jako World of Goo a Braid).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
MD



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 437
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 21. říjen 2009, 22:47:10    Předmět: Odpovědět s citátem

Teda to je fakt Wink U cehokoli, co hraju, hned vymyslim, jak to vobslehnout Wink a delam to tak automaticky, ze si to ani neuvedomuju... Na druhou stranu ale nejsem takovy blazen, abych kvuli sledovani konkurence hral neco, co me nebavi.
_________________
- play with objects - www.krkal.org -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
posila



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 201

PříspěvekZaslal: 27. říjen 2009, 20:02:42    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže... Very Happy

Za sledované období to u mě bylo nějak takto:
2008 - Listopad: Na Steamu nabídka, kterou nešlo odmítnout: Half-Life 1 ze $1

2008 - Prosinec: Vánoční slevy na Steamu, koupil jsem 5 starších her. Taťkovi jsem pod stromek koupil taky jednu hru na GOG.

2009 - Leden: Na Vánoce jsem dostal nějaké peníze, tak jsem se rozhodl využít povánočních slev v britských e-shopech a vyzkoušet tak zároveň nakupování v zahraničí Smile ... koupil jsem 3 starší hry pro Xbox360, 1 pro PSP a GTA3 pro PC (vpodstatě jen jako sběratelský kousek Smile ). Další 2 hry jsem koupil v Gameexpress, jednu bazarovku, jednu v akci.

2009 - Únor: Na Xbox Live vyšlo první DLC pro GTA IV, tak jsem to skoro hned kupoval. Protože jsem kvůli tomu objednával z UK MS Points, vzal jsem ještě 2 levné hry.

2009 - Březen: Na Steamu 75% sleva na World of Goo + 2 hodně staré hry ve slevě na Steamu

2009 - Duben: Star Trek Legacy měli konečně na skladě a za rozumnou cenu v jednom britském e-shopu. Využil jsem také jednou víkendovou slevu na Xzone (Fallout 3).

2009 - Květen: Byl jsem trochu víc při penězích, koupil jsem 3 zlevněné hry pro Xbox z UK

2009 - Červen: V UK vyšla jedna hra, kterou jsem chtěl, v edici Classic - Family Hits, čímž jí klesla cena na přijatelnou hodnotu. Konečně jsem v Xzone koupil Galactic Civilizations 2, které není ani v zahraničí tak levné. Nepamatuju se přesně, jestli to bylo v červnu, ale byl jsem se taky podívat na výprodej skladových zásob CD Projektu a koupil si tam Titan Quest (moc toho na mě nezbylo)

2009 - Červenec: Měl jsem příležitost zahrát si Guitar Hero, čímž se z toho pro mě hned stala must-have věc. Koupil jsem to jako bazarový kus v Alze. Stáhl jsem demo Braid, které mě nadchlo natolik, že jsem ho koupil hned a nečekal na slevu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elf



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 76
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: 8. listopad 2009, 23:20:25    Předmět: Odpovědět s citátem

vdaka chalani Smile cenim si pomoci Smile ... este raz budem potrebovat vasu dobrovolnu pomoc, ale uz za toto dakujem Smile ... kamos sa potesil Smile
_________________
Niesom Elf ale elf Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hardwire



Založen: 04. 09. 2007
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: 9. listopad 2009, 00:19:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Ovlivnujici faktor: recenze + sleva + demo (kdyz neni demo, tak reference od kamaradu)

15 Nov 2008 - Overlord (doporuceni od kamarada)
19 Nov 2008 - HL1 (sleva)
2 Jan 2009 - Bioshock (sleva)
19 Mar 2009 - Zeno Clash (sleva a doporuceni)
22 Mar 2009 - Mr. Robot (sleva a demo)
22 Mar 2009 - Starscape (sleva a demo)
29 Mar 2009 - Mirror's Edge (sleva)
xx Mar 2009 - Fallout 1, 2, Tactics (z aukra za pakatel)
5 Apr 2009 - Tomb Raider: Anniversary (sleva a doporuceni)
12 May 2009 - Speedball 2 (zadarmo a doporuceni)
xx Jul 2009 - Knights and Merchants (nostalgie)
5 Jul 2009 - Fallout 3 (sleva)
7 Sep 2009 - Sins of a Solar Empire (giveaway)
10 Sep 2009 - Braid (sleva)
6 Nov 2009 - Mass Effect (sleva)
6 Nov 2009 - Machinarium (kvalitni demo)

...aneb proc kupovat hry za plnou cenu, kdyz to stejne clovek nesiha hrat, i kdyz je kupuje jen ve sleve za pakatel Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna