.[ ČeskéHry.cz ].
Novinky v magazinech o freehrach
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VODA



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1721
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: 14. září 2007, 12:26:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Je vůbec možné, že by redaktoři některých serverů byli tak lační, že ohlašují jako novinky hru, která se sotva začala dělat.....???!!!
Úplnou náhodou jsem v googlu našel můj projekt (viz freehry.doupe.cz nebo plnehry.idnes.cz)...

Přece nemůžou dělat info o hře o které neví vůbec nic...a dost jsem se musel smát, když jsem zjistil, že hru budu lokalizovat do japonštiny....
_________________
Opravdovost se pojí s trýzní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nou



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1047

PříspěvekZaslal: 14. září 2007, 13:26:16    Předmět: Odpovědět s citátem

na 99,999999% dostavaju prachy za kazdu jednu spravicku, recenziu. takze hladaju po nete a zhanaju hry.
_________________
Najjednoduchšie chyby sa najtažšie hľadajú.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
swarm



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: 14. září 2007, 13:32:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tak, jsou za to peníze. Tohle už teda na mě taky působí trochu jako bulvár.... holt asi okurkovka nebo nevim - ty buď ale aspoň rád, že je o tobě povědomí Smile.
_________________
Diagon Swarm - redaktor notebook.cz, moderátor diskuzního fora 3dfx.cz, zive.cz a notebook.cz
Blog o mobilní technice -> [WWW]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hunter



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 544

PříspěvekZaslal: 14. září 2007, 13:45:43    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsi slavnej, zvykej si Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 14. září 2007, 19:23:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Naopak spousta lidí ohlašuje svoje projekty jenom proto, aby se o nich napsalo. Takže zbastlit 2 screeny a www stránky a pak si jen užívat interview a nárazového zájmu nesoudných novinářů Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vozka



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 229

PříspěvekZaslal: 14. září 2007, 21:18:10    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ono hlavně všichni lidi z freeware serverů sledujou č-h a postujou úplně _všechno_, co se tu objeví Wink . Hold nejsi vyjímka Smile .

EDIT: Já bych připsal klidně víc detailů z praxe, ale čh čte mimo jiné i můj šéfredaktor, takže nemohu Very Happy .


Naposledy upravil Vozka dne 15. září 2007, 08:41:29, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peta



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 154
Bydliště: V prvnim patre hned vedle koupelny.

PříspěvekZaslal: 14. září 2007, 21:40:27    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdysi jsem jako redaktor taky působil takže ti můžu s klidem říct, že jako novinka se uplatní úplně cokoliv. Třeba i jeden nový screen co vývojář vypustí ze hry s komentářem: tady je předělanej ten model domku tak, že má trochu větší okna.

V novinkách to pak vypadá asi takhle:

"Na hře XYZ se usilovně pracuje, což tým ABCD dokazuje dalším uvolněným screenem. Můžete si na něm prohlédnout nejnovější modely domů do hry - my už se těšíme na připravované demo a doufáme, že se autorům podaří projekt zdárně dokončit."

Wink

FUJ FUJ OT, stydim se Sad
_________________
Když je Ti smutno, otoč se tváří ke slunci a všechny stíny padnou za Tebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alenka



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: 15. září 2007, 08:40:50    Předmět: Odpovědět s citátem

Silvermane, jasne, makal si u nas, ale nevim jestli jsi do novinek tolik videl, na to ze rejpes. Takze asi takhle...

Jasne, pise se o kazde blbosti a to hned z nekolika duvodu. Abych to konkretne prevedla na tvoji hru, nevidim na tom nic spatneho. Pokud ti nevadi, ze o tvych planech vedi lide na ceskych hrach, nevim proc by to nemela vedet ani sirsi verejnost. Nepsala jsem nic o tom, ze je hra pred dokoncenim, jen jsem prevedla to co je tady tem, kteri na forum CH at uz z jakychkoliv duvodu nechodi. Odjakziva se informuje o hrach komplexne, to znamena od sameho zacatku vyvoje a nevidim nejmensi duvod, proc by se melo psat az o hrach, ktere jsou tesne pred dokoncenim. Ctenari maji taky pravo vedet ceho se v blizke dobe dockaji (a nebo treba o co prisli vlivem toho, ze ten projekt proste nedotahnes do konce - neber to osbne ale i to se stava). Taky nevim proc ti to tak vadi. Priste kdyz nebudes chtit, aby se o tve hre psalo, staci to pripsat do threadu. Jestli si myslis, ze jsem na tve zprave zbohatla, jsi na omylu. Ja mam jen za ukol vypichnou z nezavisle sceny to nejzajimavejsi co nabizi (coz tvuj projekt mimochodem je) a ze neni co se CZ tyce o cem psat, to uz neni moje vec. Jinak si myslim, ze podobna reklama ti muze jedine pomoct - ne uskodit, takze vazne nechapu, tvou reakci. A jen tak mimo, o japonstine jsem vazne nepsala.

Jinak OT vazne zeru vase "zasvecene" komentare k tematu. Zvlast od swarma. Jasne, ze se za to plati. Cozpak ty bys recenzoval sve noptebooky zadarmo? Takze pomlc Wink. Delate jak kdyby bylo neco strasne hnusnyho, kdyz si nekdo za svou praci vezme penize Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VODA



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1721
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: 15. září 2007, 09:32:48    Předmět: Odpovědět s citátem

No...já jsem Alenko rád, ale myslím, že je to uspěchané... bůh ví co se z toho mého projektu nakonec vyklube...
Samozřejmně mi to nevadí, jen jsem se divil, že to funguje takhle rychle.... Wink

Jinak s tou japonštinou....to napsal někdo na freehry.doupe.cz
Já umím japonsky asi tak, jako autor Doupete v assembleru.... Wink
_________________
Opravdovost se pojí s trýzní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alenka



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: 15. září 2007, 09:46:31    Předmět: Odpovědět s citátem

VODA napsal:
No...já jsem Alenko rád, ale myslím, že je to uspěchané... bůh ví co se z toho mého projektu nakonec vyklube...
Samozřejmně mi to nevadí, jen jsem se divil, že to funguje takhle rychle.... Wink

Jinak s tou japonštinou....to napsal někdo na freehry.doupe.cz
Já umím japonsky asi tak, jako autor Doupete v assembleru.... Wink

nepodcenuj Wink (i kdyz nepochybuju, ze mas pravdu) Jinak na novinkovou sekci na FreeHrach mam svuj nazor. Jasne uspechane to je, nikde neni zadna garance, ze to do konce dotahnes ani co se z toho vyklube. Ale od toho novinkova sekce je, aby informovala o tom, co se z free her v CR pripravovanych klube Wink A rychle to funguje jen a pouze proto, ze proste moc neni o cem psat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
igor



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: 15. září 2007, 10:17:05    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja jsem se ted taky divil, kdyz jsem uvidel vsude mozne svou splacaninu (jak jsem uz v projektech (Mozart Madness) psal, narychlo spichnuta do souteze v programovani - ukazoval jsem tam spis kod, multiplatformovost, skeletalni animace, editory atd), kterou jsem sem dal po krachu databaze a narcich, ze v projektech nic neni (ta hra je cca pul roku stara).
Alenka se o tom teda rozepsala pekne Embarassed , ale treba na hrej to na me trochu pusobilo dojmem, jakoby kolem te hry byl neskutecny hype, vsichni na to cekali a ono je to zklamalo Very Happy A taky neprimo neco ve stylu, ze "tvurci" jsou tuctovi a netalentovani Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peregrine



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 16777215

PříspěvekZaslal: 15. září 2007, 10:32:40    Předmět: Odpovědět s citátem

nj, novinky.. nejak si matne vzpominam, jak kdysi "jedna nejmenovana recenzentka" napsala novinku o videu ze hry s rocnim zpozdenim...

PS - Alenko, ja se omlouvam, ze to omylam furt dokola, ale me to proste porad prijde desne funny Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Peta



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 154
Bydliště: V prvnim patre hned vedle koupelny.

PříspěvekZaslal: 15. září 2007, 10:33:36    Předmět: Odpovědět s citátem

Alenka napsal:
Silvermane, jasne, makal si u nas, ale nevim jestli jsi do novinek tolik videl, na to ze rejpes. Takze asi takhle...


Ale ale tady to nekdo vzal mooooc osobne Smile

Za prve je imho jasne ze jsem to rekl nadnesene a udelal si z toho legraci jak je ostatne mym zvykem. Za druhe jsem vubec nenarazel na Tebe ani na PH jako takove, spis jen diky tomu ze jsem se k tomuhle taky dostal jsem chte nechte sledoval co se kde pise - tudiz jsem si obcas nemohl nepovsimnout fakt, ze se napise o cemkoliv. Proste zamestnavatel vyzaduje urcity pocet novinek tydne takze se psat musi, to je jasne.

Priznejme si ale, ze i jedna mala novinka o vlastnim dile dokaze potesit, takze clovek je nakonec stejne rad, nez kdyby se nic nepsalo Wink
_________________
Když je Ti smutno, otoč se tváří ke slunci a všechny stíny padnou za Tebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MD



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 437
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 15. září 2007, 11:49:12    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze budme radi, ze jsme v male zemi, kde tech her v rodnem jazyce moc nevznika => takze se pise o vsem Smile Neni problem se dostat do skoro vsech internetovych magazinu, do spousty tistenych casopisu.. proste pohoda.. Na tohle mame myslim sakra stesti.
_________________
- play with objects - www.krkal.org -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
devillante



Založen: 14. 08. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: 15. září 2007, 12:39:12    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem nedávno ohlašoval šachovej program Aljechin Pro Evolution Chess 2007... Dokončím ho, ale se zpožděním a trochu osekaný Smile. Ale pobavilo mě na idnes.cz věta: "To vše pod patronátem nejlepšího šachisty historie, Alexandra Alexandroviče Aljechina."
Ale nebyli jediní, kdo se chytli na tenhle přihlouplej vtip a narychlo něco opsali. Ve škole jsem dostal výtku, že ten název je moc dlouhý a nedává vlastně žádný smysl. Když jsem z původního Aljechin Pro Evolution Chess 2007 Special Edition odstranil Special Edition a vysvětlil jsem to na příkladu Pro Evolution Soccer a názvů dalších her, tak to sice nepochopili, ale název uznali Smile.
EDIT: Ale taky mě samozřejmě hrozně potěšilo, že se o tom píše...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna