.[ ČeskéHry.cz ].
Avatar chat pro facebook - AmuCities

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Falcan



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: 12. květen 2010, 13:48:17    Předmět: Avatar chat pro facebook - AmuCities Odpovědět s citátem

Ahoj, nebyl jsem tu pár let - dělám delší dobu na avatar chatu, je to z prostředí Prahy, nazval jsem to AmuCities. Jsme ve stádiu pokročilejší alpha verze. Tým tvoří 2 lidé, grafik dělá na postavách a interiéru bytu, všechno ostatní já. Je to můj první flashový projekt a první "multiplayer" projekt. Není to HRA(hodně lidí si myslí že je to adventura nebo že tam jde kosit orky Wink.

Je to pro lidi, co si rádí pokecají, poznají nové lidi z celého světa, prostě jako na chatu, s tím že se dají u toho dělat věci co na textovém chatu neuděláte. Můžete si nadefinovat postavu, zajít pokecat do baru(objednat si drink od našeho bota-barmana), zajít k sobě "domů" a vybavit si byt. Můžete být kreativní, je tam možnost nakreslit si obrázek a pověsit ho na zeď. Můžete s kámošem zahrát piškvorky, posílat si karmu atd. Nebo dělat úchylné moves, třeba balet, žonglovat bombou(to jsou animace co dělá váš avatar). Dají se také plnit achievements za které získáte peníze.

Za různé činnosti získávate XP points a peníze/vyšší level. Ty jsou tam hlavně pro získání lepšího statusu. Není to povinné. Celkově je to prostě ulítlej chat Wink Jde o první takhle větší český projekt pro FB pokud vím. Podobné chaty tam existují a mají miliony uživatelů měsíčně, jeden je např. od Zyngy. Jak jste asi pochopili, AmuCities je přístupné jen přes FB, nalogujete se a při registraci už jen zadáte jméno avatara a nadefinujete vzhled.




Dělám na tom prakticky denně, takže se to pořád vyvíjí, zatím máme pár stovek uživatelů a pár desítek fanoušků. Teď jde hlavně o to dostat dovnitř co nejvíc lidí aby byla nějaká user base. Zatím k nám chodí pravidelně pár nadšenců z různých koutů světa. Něco o AmuCities bude na GamePage tuto sobotu (bohužel ukázka bude ze starší verze, točilo se to před měsícem, aspoň bude vidět jak se to neustále mění). Také máte jedinečnou šanci pokecat se mnou, protože tam jsem celkem často Very Happy

Dostanete se k nám přes doménu která ale zatím jen přesměrovává na druhou URL adresu, takže píšu obě, vyberte si Smile

http://www.amucities.com
http://apps.facebook.com/amucities

(Nestydatá reklama - Pokud nás chcete podpořit kupte si uvnitř greenies, to je prémiová virtuální měna)
_________________
www.amucities.com - avatar chat v Praze
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 12. květen 2010, 15:39:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkousel jsem to nekdy v te dobe, kdy jsi byl natacet to GamePage tusim. Mem mi o tom psal.

Vypada to zajimave. Otazka je, jaky to nakonec bude mit ohlas. Nejake konkretni plany na propagaci a jak tam nahnat lidi? Nebo se spoleha na to, ze se to bude proste viralne sirit?

Jinak vetsi cesky Flashovy projekt pro facebook je taky tohle: http://apps.facebook.com/muj-bejvak/

Ale imho je ten tvuj chat vetsi zabava, i kdyz to druhe je povazovano za hru Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna