.[ ČeskéHry.cz ].
Red!

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kuny



Založen: 01. 07. 2009
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: 24. květen 2010, 20:48:35    Předmět: Red! Odpovědět s citátem

Red!
Jedná se o mini hru, kterou jsme vytvořili ve flashi. Vaším úkolem je získat co nejvíce bodů a dostat se co možná nejdál. V tom vám budou pomáhat různé bonusy, ale také bránit stále silnější nepřátelé.


link na hru: http://www.hegames.cz/obsah/red.php (hru lze i stáhnout)

obrázky:



Děkuji za vaše názory. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Kuny



Založen: 01. 07. 2009
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: 28. květen 2010, 15:13:50    Předmět: Odpovědět s citátem

Obtížnost hry byla poněkdu nízká a tak jsem jí vyladil. Vyzkoušejte a napiště zda je to takhle už dobré. Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
if.then



Založen: 13. 04. 2008
Příspěvky: 579

PříspěvekZaslal: 28. květen 2010, 17:41:41    Předmět: Odpovědět s citátem

Hra pěkná. Ale furt mě matou ty červené artefakty Very Happy
_________________
For guns and glory, go to www.ceske-hry.cz.
For work and worry, execute VC++.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kuny



Založen: 01. 07. 2009
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: 28. květen 2010, 19:37:46    Předmět: Odpovědět s citátem

if.then Těmi artefakty myslíš náboje nepřátel nebo nepřátele? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Houp



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 672

PříspěvekZaslal: 29. květen 2010, 09:00:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem také nejdřív myslel, že to mám sbírat Wink

Souhlasím, že je to pěkná hra, grafika takhle stačí. Jen bych byl pro uložení pozice/možnosti začít od určitého kola. Hrát to pokaždé od začátku moc nebaví.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
micky



Založen: 28. 02. 2008
Příspěvky: 348
Bydliště: Plzeň, Praha

PříspěvekZaslal: 29. květen 2010, 09:37:11    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem zpočátku sbíral ty malé červené body... Nějak mi připadaly spíše sympatické než nepřátelské Very Happy

Rád bych ve hře viděl trochu větší rozvoj zbraní, dost to přidá na zábavnosti... tím mám na mysli třeba takové rozprašované střílení, výbušné střely - myslím, že by to ani nebylo tak obtížné přidat.

Každopádně se mi líbí ta jednoduchá grafika, červené je všechno zlé, bílé je dobré. Hodně zdaru v dalším vývoji. Smile

EDIT: mimochodem, čistě filosoficky, když bílé je dobré a černé je prázdno, proč ubývá ukazatel životů do bílé barvy? Smile Ale je pravda, že na tomhle ani moc nesejde... Very Happy
_________________
https://www.bluepulsar.cz/
https://twitter.com/11thDream_Game/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kuny



Založen: 01. 07. 2009
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: 29. květen 2010, 12:45:25    Předmět: Odpovědět s citátem

Houp: Já si myslel že to lidičky pochopí spíš jako bonus, ale zas v ovládání je napsáno, že vše co je červené je nepřátelské. Co se týká ukládání zkusím to, ale trochu se bojím aby to nezabilo tabulku výsledků.

micky: Hru budu někdy v budoucnu ještě rozšiřovat, takže se dalších zbraní určitě dočkáš, ale ted nemám času na zbyt. No kdyby byl health bar bílý tak by jeho pozadí nemohlo být bílé ale černé a to by tam vlastně ani nemuselo být. Každopádně jsem rád, že se ti líbí grafika.Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Houp



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 672

PříspěvekZaslal: 29. květen 2010, 15:40:39    Předmět: Odpovědět s citátem

Helium Games napsal:
Houp: Já si myslel že to lidičky pochopí spíš jako bonus, ale zas v ovládání je napsáno, že vše co je červené je nepřátelské. Co se týká ukládání zkusím to, ale trochu se bojím aby to nezabilo tabulku výsledků.


A co za každé nahraní pozice ubrat pět bodů? Nebo tolik bodů, v kolikátém je člověk levelu. Případně zcela vymazání všech bodů?

Nebo dle mě horší varianta, ale v jedné hře na facebooku měli uložení po každém levelu, člověku si tu pozici mohl asi 3x nahrát(bez ztráty bodu), pak musel opět znova.

Jinak věřím, že je to v návodu, jen člověk většinou návody nečte a rovnou hraje. Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 29. květen 2010, 17:35:12    Předmět: Odpovědět s citátem

Helium Games: btw, znáte výrobce nábytku Black Red White? Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Kuny



Založen: 01. 07. 2009
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: 29. květen 2010, 21:11:11    Předmět: Odpovědět s citátem

Houp: Něco vyzkouším a uvidím jak to půjde. bohužel s tím návodem máš pravdu. Většina lidí ho nečte.

Mem: Neznal, ale díky tobě už ano. Mají dobrou nabídku? Smile Dál jsem taky nevěděl, že existuje ještě jeden tým s názvem hegames. Netušil jsem, že existuje jakýsi asijský film Attack from Space (má druhá hra Smile ) a určitě je toho ještě spoustu.
A jak se ti líbí hra Red! alias Black? White? Red! ? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna