.[ ČeskéHry.cz ].
Bubble Domination v češtině + vaše nápady?

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
aimia



Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: 19. říjen 2010, 21:09:54    Předmět: Bubble Domination v češtině + vaše nápady? Odpovědět s citátem

Ahoj,

nedávno jsem tu avízoval svou novou hru. Konečně jsem se dostal k překladu do češtiny, takže si ji můžou s klidem zahrát i ti kterým angličtina moc nevoní Smile

Obrázky:



Odkaz:
http://www.aimia.cz/?p=48 - Hru si můžete i stáhnout a umístit na svůj web.

A jelikož se chystám na pokračování této hry, nebo spíš chci pokračovat v tomto konceptu hry, rád bych znal vaše názory, co vám ve hře chybí, co byste rádi v podobné hře viděli apod. A pokud to bude v mých silách, v dalším díle to použiji Smile Za odpovědi předem děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Juraj



Založen: 06. 12. 2007
Příspěvky: 189

PříspěvekZaslal: 20. říjen 2010, 06:54:03    Předmět: Odpovědět s citátem

No možná jsem na tuto platformu úplná lama, ale nidke se mi nepodařilo hru spustit? Není mi tedy jasné zda pobeží na webu nebo jí musím stáhnout? Pokud stáhnout tak jaký file hru spustí?

Jestli je chyba ve mě tak soorry Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
frca



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1554

PříspěvekZaslal: 20. říjen 2010, 08:13:51    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to normální flashovka, takže se hraje v prohlížeči. Je přímo na odkazované stránce. Možná tě zmátlo, že se tam asi 20 sekund povinně zobrazuje reklama.
_________________
www.FRANTICWARE.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Juraj



Založen: 06. 12. 2007
Příspěvky: 189

PříspěvekZaslal: 20. říjen 2010, 20:56:09    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasně, to mě zmátlo Smile. Nyní jsem si v pohodě zahrál a docela mě to bavilo. Přesně takovouto hru bych hrál, když se nudím a nědke čekám a podobně. Jinak pěkná práce! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ViktorPodlipsky



Založen: 27. 10. 2010
Příspěvky: 1
Bydliště: Plzeň, Czech Republic

PříspěvekZaslal: 2. listopad 2010, 01:04:38    Předmět: Kopie Odpovědět s citátem

Je to taková kostrbatá kopie Euflorie - http://www.eufloria-game.com ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Houp



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 672

PříspěvekZaslal: 28. březen 2011, 21:44:19    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím, jestli to není bug, nebo je to schválně. Ale když pošlu bublinky ze své bubliny a mezitím mojí vysílací bublinku někdo přebarví, tak bublinky, přestože jsou stále mé modré barvy, obarvují na barvu toho, který přebarvil bublinku vysílací
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
adragon



Založen: 23. 08. 2007
Příspěvky: 72
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 28. březen 2011, 22:47:09    Předmět: Odpovědět s citátem

Hra se mi líbila, a nějaký čas mi zabrala. Nepřišel jsem na to jak se projevuje morálka a jak rychlost - takže jsem do nich neinvestoval a šlo to. Obecně se v každém levelu po pár vteřinách rozhodlo jak dopadne. Uvítal bych větší variabilitu strategií a chytřejší protivníky - klidně i skriptované pro ten daný level. 50 levelů je také poměrně dost a než jsem si všimnul počítadla, tak jsem byl na pochybu, zda hru nehraju dokola.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna