.[ ČeskéHry.cz ].
Představení stránek nezavislehry.cz

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Erniecz



Založen: 15. 08. 2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: 15. srpen 2011, 19:28:45    Předmět: Představení stránek nezavislehry.cz Odpovědět s citátem

Ahoj,
původně jsem se tady chtěl představit s nějakou hrou, ale ještě se mi žádnou nepovedlo dostat do stadia, kdy by stála za představení (zrovna se trápím u 2D zombie hry se světly), holt je jenom věčně rozdělávám (a doufám, že se mi někdy podaří nějakou dokončit).

Tak jsem se konečně odhodlal se zde zaregistrovat a představit se ne s hrou, ale aspoň se stránkami o nezávislých hrách. Chceme se komplexně věnovat nezávislým hrám. Začali jsme už před rokem, bohužel jsem se tomu ze zdavotních důvodů musel přestat věnovat. Teď jsme se rozhodli stránky restartovat, je nás víc, tak by to snad mělo jít líp Smile Každopádně stále hledáme redaktory, tak pokud by se vám někomu chtělo něco napsat, kontaktujte mě.

Taky rádi napíšeme o vaší hře (libovolným způsobem - novinku, recenzi nebo třeba rozhovor s vámi), podpora českých indie her je jedním z našich dlouhodobých cílů, takže taky mě stačí kontaktovat.

Taky máme moderní věci jako:
http://www.facebook.com/pages/Nezávislé-hrycz/189214654479361
http://twitter.com/#!/Nezavisle_Hry
Zanedlouho by měla začít Twitter soutěž o indie hry, tak se nás sledovat určitě vyplatí Smile

Tak doufám, že budete nezavislehry.cz navštěvovat. Pokud máte nějaké připomínky, návrhy na zlepšení a podobně, určitě napište.

A pokud chcete kontaktovat přímo mě, můžete psát na mail admin@nezavislehry.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zez



Založen: 15. 12. 2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: 16. srpen 2011, 10:27:34    Předmět: Představení stránek nezavislehry.cz Odpovědět s citátem

Zbytečná ilustrační fotka pod každým titulkem? No to ne.

Na malých monitorech (např. Eee s rozlišením 1024x600) je to nepoužitelné.

Na hlavní stránku patří nadpisy a u nich může být krátké shrnutí, o čem článek je. Fotky patří až dovnitř k článkům.

Web, na kterém nejde rychle a přehledně zjistit poslední změny a obsah, rozhodně neláká k tomu, aby se tam čllověk vracel :)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 16. srpen 2011, 15:41:36    Předmět: Odpovědět s citátem

Přihlásil jsem se na twitter a když vidím zajímavou novinku, hned běžím na web Smile Držím projektu palce, líbí se mi to. A vypadá to, že vážně články budou přibývat rychlostí blesku, perfektní.
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Erniecz



Založen: 15. 08. 2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: 16. srpen 2011, 17:10:00    Předmět: Odpovědět s citátem

zez: díky, nad tím jsem ještě nijak nepřemýšlel. Sám mám na notebooku na výšku 768 px a nepřijde mi to nijak hrozný. Trochu se bojím, že by ta hlavní stránka vypadala trochu chudě a nudně bez obrázků. Ale ještě se nad tím zamyslím a třeba to otestuju.

Dlaha: díky i tobě Smile Čím víc autorů, tím líp, tak snad nám to vydrží. Pokud bys chtěl taky psát, určitě můžeš. Případně by nám pomohlo občas nějakej článek retweetnout, ať získáme pozornost Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 16. srpen 2011, 18:09:21    Předmět: Odpovědět s citátem

až mě někdo bude následovat, tak s radostí retweetnu Smile
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 17. srpen 2011, 09:40:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Obrázky bych nechal, ale podstatně zmenšil. Nějak jako to máme tady na našem webu (a to se ještě chystá redesign, kde obrázky budou asi i u feedu novinek): http://www.svetandroida.cz/

Dlaha: už tě followuju Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna