.[ ČeskéHry.cz ].
Začínáme projekt - film

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Shift78



Založen: 13. 04. 2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: 25. listopad 2012, 21:36:51    Předmět: Začínáme projekt - film Odpovědět s citátem

Ahoj všichni,

já vim že toto je forum převážně o hrách, ale byl bych rád kdybyste se podívali na naše nové video (jde o takový trailer) zda máme pokračovat a natočit celý film a zároven vás chci poprosit o like toho videa (páč je to v soutěži, kterou bychom rádi vyhráli abychom měli kameru)
video:
http://www.youtube.com/watch?v=dLlMmwG4hhE

Předem všem děkejeme Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
perry



Založen: 28. 07. 2009
Příspěvky: 879

PříspěvekZaslal: 26. listopad 2012, 08:24:16    Předmět: Odpovědět s citátem

To je točený na mobil... ? vypadá to hrozně
_________________
Perry.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 26. listopad 2012, 13:32:43    Předmět: Odpovědět s citátem

perry: Tak to snad dává smysl, když chtějí vyhrát kameru Wink. Mně to přijde pro ty účely vyprávění dostačující (případně by se to dalo vyřešit "uměleckým" filtrem zrnitého ČB Smile), střih je OK.
Like jsem dal a držím palce, i když mě to jinak moc neoslovilo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
]semo[



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1525
Bydliště: Telč

PříspěvekZaslal: 26. listopad 2012, 13:44:38    Předmět: Odpovědět s citátem

<Mimo mísu>
tohle je taky točený na mobil a kvalita je pěkná:
http://www.youtube.com/watch?v=wg-VzVtH6To
</Mimo mísu>
_________________
Kdo jede na tygru, nesmí sesednout.
---
http://www.inventurakrajiny.cz/sipka/
Aquadelic GT, Mafia II, simulátory
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
perry



Založen: 28. 07. 2009
Příspěvky: 879

PříspěvekZaslal: 26. listopad 2012, 14:58:15    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dobře... ale i na mobil se dá točit slušně.. plus když vím limity mobilu, tak nebudu točit
a) ve tmě
b) z ruky
c) z ruky za pochodu

Ale budu točit ve dne, použiju stativ a popř. to video nějak post-edituju.

Za mě to vypadá, jak když někdo natočil cestu ze školy domů, plácnul to na youtube a čeká, že vyhraje kameru. Jo.. a doplnil to nějakým "rádoby dramatickým" voice-overem.
_________________
Perry.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Shift78



Založen: 13. 04. 2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: 26. listopad 2012, 17:25:12    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano je to točený na mobil, noc je tam použitá schválně vedne by to nebylo ono, celé toto video je plánováno už dýl a neni to tak že bych to při cestě jen tak natočil. Natáčel sem to postupně, zbylo mi ještě spoustu nevyužitých záběrů. A mimochodem stativ nemam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 26. listopad 2012, 18:40:33    Předmět: Odpovědět s citátem

Shift78: Tak si půjč nebo vyrob Smile. Takovéhle výmluvy nemůžeš při tvůrčí činnosti používat, to je podobné, jako když někdo u fotky řekne, že to je tak blbě komponované, protože mu tam stáli lidi, nebo že zrovna slunce takhle svítilo. Musí si počkat na správný čas nebo vyfotit něco jiného, diváka nezajímá proč to či ono nešlo.

]semo[: Pěkný Smile

"Perry: Za mě to vypadá, jak když někdo natočil cestu ze školy domů, plácnul to na youtube a čeká, že vyhraje kameru"
Tohle jsem moc nepobral, takže ty teď nekritizuješ dílo jako divák, ale hodnotíš (pro diváka naprosto zbytečně) motivaci a vynaložené prostředky tvůrce, aby to v tvých očích bylo jako dostatečné? A to jsem myslel, že ty dvě dekády kapitalismu už tady stihly lidem otevřít oči... Ale setkáváme se s tím taky, dobře míněné "rady" jak proboha můžeme chtít 20 Kč za mobilní hru, když to je taková jednoduchá věc, případně jiná hezčí hra je za free apod. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
perry



Založen: 28. 07. 2009
Příspěvky: 879

PříspěvekZaslal: 26. listopad 2012, 18:54:30    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Tohle jsem moc nepobral, takže ty teď nekritizuješ dílo jako divák, ale hodnotíš (pro diváka naprosto zbytečně) motivaci a vynaložené prostředky tvůrce, aby to v tvých očích bylo jako dostatečné? A to jsem myslel, že ty dvě dekády kapitalismu už tady stihly lidem otevřít oči... Ale setkáváme se s tím taky, jak proboha můžeme chtít 20 Kč za mobilní hru, když to je taková jednoduchá věc, případně jiná hezčí hra je za free apod. Wink


Myslel jsem to z pohledu diváka... působí to jak natočená (a prostřihaná) cesta do školy / z hosposy... chybí tomu "drive" a působí to právě jak "rychle něco udělat, zítra je uzavírka soutěže.. tak tam dáme todle a pak to napostujeme na fóra a lidi budou likovat"
Jak se to točilo technicky, je mi celkem jedno. Jako diváka mě nezajímá, že někdo nemá stativ... tak to má vymyslet jinak, v tom je právě ta kreativita. Hodnotím pak výsledek, a ten vypadá strašně.

Jinak stativ si nemusím ani půjčovat... to ten mobil stačí položit na zídku, lavičku apod.
_________________
Perry.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
TeaTime



Založen: 17. 06. 2011
Příspěvky: 264

PříspěvekZaslal: 27. listopad 2012, 11:57:38    Předmět: Odpovědět s citátem

No mě přišlo, že se tam právě to kymácení kamery i tma docela hodí. Kdyby to bylo na kvalitnější kameře, tak některý záběry by byly fakt dobrý. Pochopil jsem to tak, že to je jenom takový klidnější vyprávěcí úvod, takže absence nějaké akce mi nevadila.

Akorát ten dabing by chtěl znovu namluvit. Výraz je dostačující, ale je to moc rychlé - občas není rozumět a i když je, tak obtížně.

Nakonec ohledně vyprávění: nepochopil jsem zcela vztah mezi tvrzeními "už bůhvíjak dlouho se užírám kvůli nějakému neštěstí" a "nikdy není pozdě zapomenout na minulost a začít znovu". Úplně jsem nepochopil, jestli ten příběh dáváš jako špatný příklad (tedy že se užírá, místo aby začal znovu), nebo jsi to myslel tak, že to druhé tvrzení nějakým způsobem vyplývá z prvního.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
frca



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1554

PříspěvekZaslal: 27. listopad 2012, 23:03:31    Předmět: Odpovědět s citátem

Pubescentním hlasem mluvit o ženě a dítěti není právě uvěřitelné. Přemluv fotra, ať ti to namluví.
_________________
www.FRANTICWARE.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 28. listopad 2012, 19:06:42    Předmět: Odpovědět s citátem

frca: Tebe mít za syna tak máš z jedné strany otlačenou ruku a z druhé zeď Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna