.[ ČeskéHry.cz ].
Steam, Origin hry - LEGÁLNĚ [FREE] - Výdělek na Internetu

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Drowen



Založen: 11. 07. 2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: 11. červenec 2013, 17:22:34    Předmět: Steam, Origin hry - LEGÁLNĚ [FREE] - Výdělek na Internetu Odpovědět s citátem

Zdravím milá komunito,

Hrajete si rádi ? Hrajete rádi hry na PC ? A chodíte se občas odreagovat na herní portály jako superhry ? Já ano, jako většina lidí, co u PC tráví hodně času a chtějí si jen tak odpočinout u hry kterou dohrajete za 15 minut. A co říkáte na to, že za to hraní dostanete třeba Assasina III, 10$ poukaz na steam, Minecraft a jiné hry. Říkáte si, že ať vám řeknu, kolik to má různých háčků, zádrhelů a podobně ? Já vám tedy odpovím, ani jeden. Sám sem tomu nevěřil, že opravdu něco dostanu když mi kamarád posílal na steamu zadarmo Garry ´s Mod a u toho odkaz na stránky o kterých se ještě zmíním a smál se mi, že jestli tohle nebude fungovat tak mi dá celý jeho účet a já samozřejmě si říkal, nikdy ti nikdo nedá nic zadarmo, a kor ne když si budu hrát hry na internetu Smile Tak a začalo to, obětoval jsem 3 hodiny svého času, abych dokázal svému kamarádovi, že mi poslal další fake, ale konečný výsledek jsem nečekal, po odehrání pár flashových her bez instalace jsem nahrál požadovaný počet bodů na hru Little Inferno ( na steamu stojí 10$ ) a Klikl na tlačítko "získat hru" a čekal jsem kdy na mě vyskočí nějaký placený dotazník nebo kde mám zadat číslo mé karty. Naštěstí jsem se nedočkal, vyskočila na mě stránka steamu ( oficiální, ta s tím zeleným zámečkem, které mají jen ověřené stránky ) a já váhal zda se mám přihlásit. Po důkladném zamyšlení jsem si nahoře všiml onoho zeleného zámečku, vedle adresy v google chromu, takže mi docvaklo, že moje od přírody podezřívavá povaha se tentokrát zpletla. Nakonec jsem se přihlásil a napsalo mi to, ať zkontroluji email, že bych tam měl mít onu slíbenou hru. Přijdu na email, a opravdu tam klíč je. Říkám si, že by zašli s tím podvodem až tak daleko a posílali fake klíče ? No za zkoušku nic nedám a tak jsem se přihlásil na steam a Klikl na aktivovat produkt a zadal klíč. Chvilka napětí ... Hru mám funkční na steamu a po nainstalování si užívám Little Inferno.

A proč sem vlastně píšu ? Myslím si, že spousta lidí prahne po věcech zadarmo a kor po hrách, hlavně když to může být třeba oficiální Minecraft nebo CS 1.6

Jak se dostanete na tyhle stránky ?
http://www.tremorgames.com/

Co budete dělat ?
Hrát Flashových hry a plnit úkoly v nich, jako na superhrách.

Je to můj refferal link. Co to znamená ? To znamená, že já vás budu mít v kolonce pozvaných uživatelů a budu dostávat 20% z toho co vy získáte, ale nepleťte se, to nepůjdu z vaší kapsy ale získám to od tohohle webu jako bonus. A získáte vy když se zaregistrujete přez tenhle odkaz ? Hned na začátku za registraci dostane 100 bodů, což je 1/5 toho co stálo LittleInferno. Jinak když se zaregistrujete bez mého odkazu, nezískáte nic Smile Takže na tom odkazu jen obě strany vydělají, jestli chcete můžu zveřejnit výpis emailu, již s použitým kódem.

PS. Kdyby to někde chtělo ID vyplnit toho kdo vás pozval tak pro 100 bodů ( 1$ ) vyplňte 86396

Enjoy! Klidně pak zveřejněte vaše hry zadarmo, které jste obdrželi.

?FAQ?

Jak získám body když už jsem registrován ?

? Kliknete na kolonku, na hlavní stránce, "achievment" a vyberte si hru a plníte úšpechy, které máte na pravé straně od otevřené hry.

Jak se zaregistrovat ?

? využijte tento odkaz http://www.tremorgames.com jestli vás to už rovnou přesměruje na registraci, tak jen vyplňte údaje ( nebojte se žádné telefonní číslo či jiné citlivé osobní údaje ) jako E-Mail, heslo a jméno ... A jestli vás to přesměruje jen na hlavní stránku, tak klikněte v pravo nahoře na tlačítko "register" a postupujte podle instrukcí.

Co ztratím když se zaregistrují přez tenhle odkaz ?

? Nic! Jen získáte na začátek odměnu 100 bodů, což je poměrně velká částka za nic ( už se dají koupit nějaké hry )

Co jsi můžu vzít za odměnu, když dosáhnu bodů potřebných na hru ?

? V nabídce je přez 150 her, mezi nimiž jsou takové tituly jako Assasin III, Battlefield, Borderlands, ale najdete tu také levnější Indie hry jako ono zmíněné Little Inferno či Counter Strike 1.6 ( každý den aktualizují katalog her )

Jak dlouho trvá získat jednu hru ?

? Mě trvalo získat ani né 3 hodiny Steam klíč ke hře Little Inferno, která stojí na steamu 10$

PS. Očekávám tunu haterů, jen do mě Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1536
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 11. červenec 2013, 20:04:33    Předmět: Odpovědět s citátem

"Vydělat" 3,33 USD/hod. (66 Kč) je fakt slabota, pro člověka, co už chodí do práce.
_________________
Award-winning game developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Houp



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 672

PříspěvekZaslal: 11. červenec 2013, 20:07:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Ladis napsal:
"Vydělat" 3,33 USD/hod. (66 Kč) je fakt slabota, pro člověka, co už chodí do práce.


Pokud je to čistého, tak je to víc než minimální mzda Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1536
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 11. červenec 2013, 21:53:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdo by pracoval za minimální mzdu.
_________________
Award-winning game developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DespeRadoX



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: 11. červenec 2013, 22:14:05    Předmět: Odpovědět s citátem

2Ladis: Zjavne ani Drowen ked zhana refererov Smile
_________________
http://www.touchgames.eu/
http://playito.com
TW: @Despo100
Space Merchants Online ...zruseny, pracujem na mobilnej verzii space merchantu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
TeaTime



Založen: 17. 06. 2011
Příspěvky: 264

PříspěvekZaslal: 13. červenec 2013, 21:44:06    Předmět: Odpovědět s citátem

To je ale sloh!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
frca



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1557

PříspěvekZaslal: 13. červenec 2013, 22:32:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím, jak tady, ale na většině slušných fór je sbírání referalů zakázané a mnohde tvrdě postihované.
_________________
www.FRANTICWARE.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 14. červenec 2013, 07:49:34    Předmět: Odpovědět s citátem

my tady mame takovy predpoklad ze nejste uplne blbi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uhlijo



Založen: 05. 07. 2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: 3. září 2013, 15:57:59    Předmět: Odpovědět s citátem

Hry zdarma? ... zkuste tyto odkazy Smile díky

http://freesteamkeys.scanndownload.com/?id=XXXXXX (571521)
http://www.trotli.cz/?ref=XXXX (4195)

EDIT: no jasny - to je teda zabava sbirat tady ref body co!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DannyCrow23



Založen: 01. 10. 2013
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: 2. říjen 2013, 14:13:56    Předmět: idea Odpovědět s citátem

nemyslím si že je to moc dobré Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
DannyCrow23



Založen: 01. 10. 2013
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: 2. říjen 2013, 14:16:29    Předmět: idea Odpovědět s citátem

nemyslím si že je to moc dobré Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna