.[ ČeskéHry.cz ].
"HexaToe" - Nová logická hra [iOS] [iPhone]

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NavrcL



Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 27
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 17. září 2014, 19:43:39    Předmět: "HexaToe" - Nová logická hra [iOS] [iPhone] Odpovědět s citátem

Zdravím,
nedávno jsem vydal novou logickou hru pro iPhone.

Je to piškvorkám podobná hra, ve které spolu soupeří dva hráči umisťováním šestiúhelnikových kamenů své barvy na herní plochu.
Cíl je získat pět kamenů v jednom ze šesti směrů dříve než soupeř, s podmínkou, že každý další kámen se musí dotýkat alespoň dvou předchozích.

Hráč může soupeřit s AI s rostoucí inteligencí nebo jiným hráčem na jednom zařízení a pomocí wifi/bluetooth.

Hra je zdarma dostupná v AppStore.

Homepage: screenshots, trailer, contacts, etc.:
Arrow http://navratillukas.com/HexaToe

Download from AppStore:
Arrow https://itunes.apple.com/us/app/hexatoe-free/id784742884?mt=8

Facebook:
Arrow https://www.facebook.com/HexaToe

Downloadable press images etc.:
Arrow http://navratillukas.com/1press/

Díky za jakýkoli feedback.



Naposledy upravil NavrcL dne 2. říjen 2014, 18:54:02, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
split



Založen: 15. 05. 2013
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: 17. září 2014, 20:47:17    Předmět: Odpovědět s citátem

Este som to nehral ale jednu radu ti dam Smile Schovaj ten status bar. Cierny na tmavom pozadi vyzera velmi nepekne.
_________________
@split82
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
NavrcL



Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 27
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 17. září 2014, 21:05:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Pravda. Smile Toho jsem si vubec nevsiml Rolling Eyes Diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1534
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 17. září 2014, 22:02:08    Předmět: Odpovědět s citátem

Málo barevný Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NavrcL



Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 27
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 17. září 2014, 22:45:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Ladis:
To je fakt. Very Happy Zkousel jsem par barevnych variaci ale tahle cernobila se mi libila nejvic. Smile
Kazdopadne predelavat to uz nebudu. Nemam s hrou zadne vetsi ambice. Je to v podstate prvni vec, kterou jsem vytvoril sam a dostal ji na AppStore. Chci se na tom projektu naucit jak vubec funguje propagace a vsechno kolem po vydani hry abych priste, az pujde o neco serioznejsiho, vedel, na co si dat pozor.
Ale diky za tip Smile
_________________
navratillukas.com
facebook
twitter
IndieDB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 18. září 2014, 09:58:09    Předmět: Odpovědět s citátem

Není to špatné, škoda že na iPadu to má malé rozlišení a běží zvětšené (na druhou stranu zase nevadí ten status bar, protože má dost černého místa nahoře Wink). Co mi trochu vadilo při hraní je, že GUI nereaguje když počítač přemýšlí, tj. nemůžu v tu chvíli posouvat, zoomovat... (tj. chce to pro výpočet použít samostatný NSThread apod.)
Vyřešit tyhle drobnosti (ještě chybí zvuk když pokládám první kámen), hodit na pozadí nějaký ambient loop, a bylo by to fajn Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
NavrcL



Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 27
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 18. září 2014, 17:23:02    Předmět: Odpovědět s citátem

Mem:
Souhlasim. Hru jsem delal cilene na iPhone a tak nejak jsem nevedomky iPad zazdil. Rozliseni na nem nic moc ale protoze jsem volil uz od zacatku spatny zpusob umistovani vsech prvku hry, musel bych to cely predelat od podlahy. Very Happy
Jina vec jsou ty zvuky a hlavne nemoznost plochu ovladat pri tahu pocitace. Na tom zapracuju. Wink
Diky za rady.
_________________
navratillukas.com
facebook
twitter
IndieDB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna