.[ ČeskéHry.cz ].
Hledám parťáka (ideálně grafika)

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Koupím / Hledám
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wolar



Založen: 24. 11. 2014
Příspěvky: 1
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 26. listopad 2014, 21:36:47    Předmět: Hledám parťáka (ideálně grafika) Odpovědět s citátem

Ahoj, jmenuji se Martin a jak již předmět napovídá, hledám k sobě někoho na tvorbu her. Aktuálně tvořím hry jako hobby po večerech a ve volném čase, výhledově bych se tím rád živil.

Hledám prakticky kohokoliv, kdo má zápal, chuť a nějaký ten čas dělat hry, ideálně ale někoho, kdo doplní můj skill set (popsán dále) a naprosto ideální by byl někdo, kdo se pohybuje nebo bydlí v Praze.

Nemůžu bohužel zatím přislíbit žádnou (nebo aspoň ne velkou) pevně danou finanční odměnu, navíc nerad bych někoho, koho zajímají jen a pouze peníze, na druhou stranu chápu, že peníze hrají určitou roli, takže se pak domluvíme jakou formou by jsme se dělili o zisk nebo jakou formou by jsi byl vyplácen.

Dovolím si tvrdit, že umím relativně slušně programovat, ale s hrami přímo jsem začal teprve relativně nedávno (začal jsem se Sprite Kit od Apple a následně přešel na Unity). Zvládám základy herního návrhu, tvorby zvuků a skládání hudby. Zvládnu něco málo 3d modelování a neumím vůbec kreslit. Nejsem extra kreativní, jsem spíš matematicky/exaktně zaměřený. Myslím si tedy, že by mě skvěle doplňoval nějaký kreativní jedinec, který umí kreslit.


Pokud jsem někoho zaujal, budu rád, když se ozvete (můžete sem, přes sz, email, cokoliv) a můžeme se sejít nebo se popovídat online.

EDIT: Aktuálně mám již rozjednáno. Pravděpodobně nebudeme potřebovat (zatím) dalšího do týmu, pokud si ale myslíte, že vás potřebujeme, klidně zkuste napsat Smile

Martin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Koupím / Hledám Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna