.[ ČeskéHry.cz ].
3D engine a procedurální generování - hledám dobrovolníky

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Koupím / Hledám
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VereWolf



Založen: 16. 11. 2014
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: 19. listopad 2014, 21:21:02    Předmět: 3D engine a procedurální generování - hledám dobrovolníky Odpovědět s citátem

Ahoj sám jsem programátor a hledám dalšího programátora v C++ a 3D grafika a také designéra, který by se nezalekl designu mapy 100 000 km- 1 000 000 km čtverečních (to není tak hrozné, protože by to bylo podobné jako vytvořit si vlastní mapu, z které by se to generovalo). Kontaktovat mě můžete zde přes PM nebo přes email micizek@email.cz(ale prosím o smysluplné vyplnění předmětu, protože když není jasné od koho email přišel, tak ho házím do spamu) nebo se mě můžete zeptat na více detailů.

Pokud by měl někdo zajímavý nápad na hru s vlastním IP, kterou by chtěl použít v podobném projektu, ať klidně písne. Ale pak by byli potřeba i vývojáři jako spisovatel, designer, další grafici, koncept umělci , programátoři atd, když už by se začalo s vývojem hry.

diskuze k projektu:
http://www.ceske-hry.cz/forum/viewtopic.php?t=4401
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Koupím / Hledám Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna