.[ ČeskéHry.cz ].
MMORPG - Hrajete nějaké? Co si o nich myslíte? Ztráta času?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hardwire



Založen: 04. 09. 2007
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: 3. červen 2008, 19:45:13    Předmět: Odpovědět s citátem

Dokud to člověka při hraní opravdu baví, tak to není ztráta času, protože tím relaxuje - stejně jako při hraní jinejch her. Když to ale hraje jen tak ze setrvačnosti, chodí povinně na raidy, který ho vlastně ani moc nebavěj, tak to je jednoznačně ztráta času, protože tím už nic nezíská. Vím z vlastní zkušenosti Smile
Ovšem někdo hraje MMOčka hlavně z toho důvodu, že tam může pokecat s jinejma lidma a přitom něco/někoho mydlit - do jistý míry to substituuje hospodu si myslim - pak to je něco jinýho a člověku to přináší uspokojení z komunikace s ostatníma.

Co se týče příběhu, tak ten tam není IMO moc podstatnej, protože jde hlavně o to, že můžu hrát s ostatníma lidma. A s nima si můžu vytvořit příběh jakej chci - jednu dobu jsem hrál WoW na RP serveru a přesto, že k tomu WoW není moc dělaný, tak bylo často k nevíře, co ty lidi vymysleli - jo, sice nic moc nedali a z Gnomereganu v klidu odešli, když byli v půlce, a šli to "zapít" do Goldshire. Většine "normalních" hráčů to přišlo divný, ale tyhle lidi nehráli WoW kvůli tomu, aby něco někde zabili nebo dokázali, oni to brali jako prostřední pro tvorbu a sdílení příběhů. A nebyla to záležitost jen malý skupinky lidí - i já, přestože nejsem moc kreativní, tak jsem se do toho zapojil vcelku bez problémů (např. jsem koval zelený zbraně a brnění a rozdával je za odměnu lowbíkům, kterejm sem pro ně vymyslel nějakej quest...na to teda WoW nebylo stavěný skoro vůbec Smile.

Nicméně, i ve WoW, kterej na ty příběhy kort moc neni, při questění hráč projde zajímavějma příběhama, který často na sebe nepřímo navazujou (viz. worgeni a Scythe of Elune apod.).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1823

PříspěvekZaslal: 3. červen 2008, 19:47:50    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak aby ste ma pochopili spravne. Ja hram online-hry (tym nemyslim flash a podobne sracky) a je to strata casu, ale RPG fakt vyslovne neznasam a to je strata casu najhorsia Very Happy Very Happy Flame flame flame!
RPG sux! FPS, RTS... to staci, to je to prave Twisted Evil
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Quiark



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 816
Bydliště: Chlívek 401

PříspěvekZaslal: 3. červen 2008, 20:04:44    Předmět: Odpovědět s citátem

Nehraju, ztráta času. Stejně jako čtení tohohle a jiných fór. Twisted Evil
_________________
Mám strach
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vozka



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 229

PříspěvekZaslal: 3. červen 2008, 20:45:25    Předmět: Odpovědět s citátem

Hraju sem tam Wyvern a rozhodně to za ztrátu času nepovažuju protože kromě toho že mě to baví se i dost poučim o gamedesignu protože ta hra je docela unikát.

EDIT: Jo a asi rok a půl jsem hrál Runescape, ale tam stojí free verze za prd a jakmile dokončíte questy tak prakticky nemáte co dělat. Nehledě na to že od tý doby vývojáři zavedli opatření "proti scammingu" který hru naprosto zruinovaly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cece



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 26
Bydliště: Skoro Brno

PříspěvekZaslal: 3. červen 2008, 23:10:53    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdysi jsem hrál asi dva měsíce Wowko, nelituju, byla to sranda.
Před nedávnem jsem chvíli pobíhal v Perfect Worldu, ale notebook už to nedává, takže zase nic.
Teď sem tam lítám ve Freelancerovi na RP serveru Discovery, není to úplně MMORPG,
ale občas se tam něco semele a hlavně to je sci-fi svět s příběhovým pozadím podle mého gusta.
No a za půl roku plánuji Conana Very Happy
_________________
Co můžeš udělat dnes, tak to raději udělej, nebo bys na to do zítřka zapomněl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Xius



Založen: 03. 09. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: 4. červen 2008, 20:31:19    Předmět: Odpovědět s citátem

Vyrastal som na UO, ale freeshardy maju kratku zivotnost. Potom Runescape, a yo Vozka ma recht...

Uz asi rok som v Dofus-e. Jedina hra, ktora ma bavi aj po takom (pre mna) uchylne dlhom case. (kuuul grafika, herne principy proste zeriem, mozem si dovolit premium acc)
_________________
Uelkam tu maj signejcr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1782
Bydliště: Velká Morava

PříspěvekZaslal: 5. červen 2008, 00:42:50    Předmět: Odpovědět s citátem

Nehraju, ztráta času.
_________________
AMD Open Source Graphics Driver Developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OndraSej



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 767
Bydliště: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 5. červen 2008, 07:42:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Nehraju, WoW me prestalo bavit driv, nez jsem ho poradne rozehral. A navic nemam rad hry, ktere vyzaduji pravidelnou pozornost.
_________________
http://trionteam.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 5. červen 2008, 08:10:33    Předmět: Odpovědět s citátem

hraju - jmenuje se to Ceske-Hry.cz - sice tu nejsou zadny raidy apod., ale pravidelnou pozornost to vyzaduje, cas to zere, a jeste me to obcas vubec nebavi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Houp



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 672

PříspěvekZaslal: 5. červen 2008, 10:57:38    Předmět: Odpovědět s citátem

rezna napsal:
hraju - jmenuje se to Ceske-Hry.cz - sice tu nejsou zadny raidy apod., ale pravidelnou pozornost to vyzaduje, cas to zere, a jeste me to obcas vubec nebavi Wink


a je to ztráta času? Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 5. červen 2008, 12:14:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Houp napsal:
rezna napsal:
hraju - jmenuje se to Ceske-Hry.cz - sice tu nejsou zadny raidy apod., ale pravidelnou pozornost to vyzaduje, cas to zere, a jeste me to obcas vubec nebavi Wink


a je to ztráta času? Wink


mno kdyz se podivam na nazev a zamereni serveru a pote na obsah popelnice tak obcas lze rici ze ano Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zapytchu



Založen: 08. 08. 2007
Příspěvky: 351
Bydliště: čechy i chacharov

PříspěvekZaslal: 5. červen 2008, 15:28:43    Předmět: Odpovědět s citátem

Hardwire napsal:
...


Ámen, bratře. Raidovani a buzerace za absenci naprosto zbytecnych addonu co akorat zraly(i ?) vykon a byl(?) mi k nicemu mi naprosto zabilo lasku k wowku Smile


Proste jak se pripojis k progress guilde, stihne te kruty trest no-liferu. A to jsem nechtel. Zlatej Karazhan .)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NoRReX



Založen: 01. 07. 2008
Příspěvky: 2
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: 1. červenec 2008, 09:46:01    Předmět: Odpovědět s citátem

Hrál sem, ale už jsem skončil, už mě žádná nebaví.. Pro ti který ještě žádnou nehráli tak doporučuju ani nehrát, já sám u toho strávil hodně hodin Smile

Hrával jsem World of Warcraft, Lineage 2 a posledně ještě Shaiyu, která byla zadarmo a nevypadalo to špatně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ladik-BigBoss



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 161

PříspěvekZaslal: 2. červenec 2008, 07:41:06    Předmět: Odpovědět s citátem

chvili jsem hral Lineage II, bavila me ta online cast, ze si muzu pokecat s jinyna lidma a spolecne prozivame dobrodruzstvi. sralo me ale ze expeni trva dlouho jak svine, abysme se dostali na dalsi uzasna mista. v pulce boje musi nekteri hraci odejit na obed... a navic nesnasim RPG.
asi nejvic jsem se online bavil u Cube 1 a 2 (freeware 3D strilecka), nekdy jsme si pekne pokecali po zapase a o zabavu pri hrani nebyla nouze
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna