.[ ČeskéHry.cz ].
Lineage II

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Peta



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 154
Bydliště: V prvnim patre hned vedle koupelny.

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2007, 10:23:40    Předmět: Lineage II Odpovědět s citátem

Je tu už topic o Travianu a různých dalších webovkách, taky WoW se tu strašně moc řešilo tak já přidám další poměrně populární MMORPG - Lineage II Very Happy

Osobně jsem to začal hrát někdy začátkem roku a vydrželo mi to asi tak tři měsíce, teď to zapínám jen občas na hoďku či dvě. Samozřejmě na free serverech, platit bych to teda nechtěl. Na té hře se mi hodně líbí grafika a taky celkem slušně propracovaná ekonomika, další plus je, že když dosáhnete s charem maximálního levelu (7Cool a top výbavy, tak si smíte po dokončení nějakých úkolů vybrat povolání nové a jedete od nějakého 40 levelu znova, přičemž se dá kdykoliv přepínat mezi povoláními (není nad to dostat na prdel od "frajera" levelu 50 a pak přepnout na svýho namachrovanýho nekra 78 a vykuchat ho jako rybu). Pak samozřejmě PVP, to je droga snad pro každýho kdo kdy nějaký MMORPG kde pvp jde hrál. L2 je ale víc orientovaný na Mass PVP, na boj ve skupině a tak, 1vs1 je trochu naprd, protože povolání jsou strašně nevyvážená - proto boj v partě kdy se jednotliví hráčí navzájem podporují a ideální parta složí i velkou přesilu když je protivník nešika a neumí podporovat své hráče kouzly a podobně. Vrcholem jsou akce jako útok na hrady (stovky hráčů na každ straně) nebo boj proti takzvaným World Bossům (celá aliance se sebere a jde zabít jednoho draka co je velkej jak hrad Very Happy , trvá to i dvě hodiny třeba )

Krutá nevýhoda je to, že to žere nechutně času, získat kvalitní vybavení je peklo (skoro to vypadá že hra dělá všecko proto abyste nic neměli Very Happy ) a taky questy jsou dost naprd, ne jako ve WoW kde jsou prý dost dobré. Každopádně mě třeba WoWko vůbec nechytlo, přiznávám že i kvůli grafice, ten jejich styl se mi prostě nelíbí.

Tak co, zná někdo tuhle hru, hráli jste to? Razz
_________________
Když je Ti smutno, otoč se tváří ke slunci a všechny stíny padnou za Tebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alenka



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2007, 13:47:22    Předmět: Odpovědět s citátem

No vidis, ja u Lineage II vydrzela jen chvili Smile a daleko vic mi vyhovuje WoW. Me zas vubec nic nerika grafika, kterou ma Lineage - uprimne, nelibi se mi ani trochu, zatimco ta u WoW byla pro mne jednou z hlavnich duvodu, kpro nez jsem si hru kdysi dokonce koupila jako original Wink (ale to zalezi na vkusu, takze to jen tak mimo Wink ) Ale prave z duvodu jaky si psal (vysoke naroky na cas) jsem u ni stravila radove jen par hodin a radeji velice rychle prodala ucet Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1824

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2007, 15:56:25    Předmět: Odpovědět s citátem

A mne CS Very Happy
Ale Alenka, tebe to vcera slo, nie ako tej lamke Memovi Laughing A aby Yoyo neplakal, tak to slo aj jemu Smile

(OOOOTTTTT)
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladik-BigBoss



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2007, 18:08:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Hral jsem to, vydrzelo mi to 2 vikendy... silena nuda, zadna akce... pro me asi jako vsecky hry tohoto typu. silene mi vadi, kdyz se pri boji stoji a klika na ikonky... no a pribeh o nicem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
igor



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2007, 18:15:10    Předmět: Odpovědět s citátem

No a mym (skoro) nezasvecenym pohledem jsou vsechny tyhle hry jako xchat s serepetickama navic. Nemam naladu hrat hru, kde pobiha plno lolujicich a omgujicich avataru, kteri shaneji mec +6 a cekaji kdy budou mit dalsi level Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2007, 18:16:55    Předmět: Odpovědět s citátem

igor: Kdybys zazil nekolikahodinove tazeni s nekym znamym (treba jako kdyz me vzal Flash do Scarlet monastery), tak bys mluvil jinak Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Peta



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 154
Bydliště: V prvnim patre hned vedle koupelny.

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2007, 19:41:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono je to právě o lidech, tahle hra - když to někdo hraje jako singleplayerovky a hledá tam dokonce příběh na nějaké vyšší úrovni, tak je většinou dost zklamaný. Ovšem říct, že tam není žádná akce, to je jako mluvit o suchu uprostřed monzunu... zkus někdy dvouhodinový castle siege v dvou set lidech Wink

Mě to docela chytlo, ale plně se ztotožňuju s názorem, že je to ten graficky nejnáročnější chat na světě (onlinovky všeobecně). Ta hra mě už vůbec nebaví, ale chodím si pokecat s kamarádama Wink
_________________
Když je Ti smutno, otoč se tváří ke slunci a všechny stíny padnou za Tebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alenka



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: 26. srpen 2007, 11:22:25    Předmět: Odpovědět s citátem

SilverMan napsal:
Ta hra mě už vůbec nebaví, ale chodím si pokecat s kamarádama Wink
Tohle byl poslední důvod, který mě alespoň chvili do mesice drzel u WoWu. Hrali tam totiz lidi, ktere bych v normalnim svete (a to ani na icq) nepotkala, protoze to zapinaji minimalne Smile tak jsem se hold musela connectnout do hry, kdyz uz jsem si chtela pokecat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 28. srpen 2007, 17:47:41    Předmět: Odpovědět s citátem

Blbost, hraju WoW jako singl. Nejlepsi single vec na svete. Herni cas 1000+ hodin. No ktera hra to ma. Ktera??? Laughing Laughing Laughing

Svoji carodejecku jsem dotahl na 70 lvl bez toho, abych byl v nejake guilde. Ve friends listu sem mel jen Zapytchuho a jeho kamose Buctu (nasledne sadu healeru a tanku, o kterych sem vedel, ze maji "skill" a jsou vhodni adepti na invite do party pro dungeon. Pokec nula). Do guildy sem vstoupil az na 70 se splnenejma preQ a vybavou pro raidovani. S nikym z guildy sem neprohodil vic nez par vet, zadny osobni vylevy, vzdy jen dotaz ke hre ci tak neco (mozna proto me pak prestali min brat na raidy....... hovada Very Happy).

Cimz sem chtel rict, ze u her ala WoW se da uspesne vyhnout one "graficky chat" slozce. Ale ochuzujete se tim o vyznamnou cast te hry. To je jasne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Peta



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 154
Bydliště: V prvnim patre hned vedle koupelny.

PříspěvekZaslal: 29. srpen 2007, 21:44:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Flash napsal:
Blbost, hraju WoW jako singl. Nejlepsi single vec na svete. Herni cas 1000+ hodin. No ktera hra to ma. Ktera??? Laughing Laughing Laughing


To je slusnej cas Very Happy

Nj ale tak ty jsi extremni pripad Wink urcite skoro jedinej co to takhle hral Very Happy
_________________
Když je Ti smutno, otoč se tváří ke slunci a všechny stíny padnou za Tebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna