.[ ČeskéHry.cz ].
MFF - letošní úvodní soustředění na Albeři a spol.
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jenda



Založen: 03. 09. 2007
Příspěvky: 10
Bydliště: doma

PříspěvekZaslal: 3. září 2007, 15:12:20    Předmět: MFF - letošní úvodní soustředění na Albeři a spol. Odpovědět s citátem

Zdravím,
mám dotaz k lide, kteří se právě letos stali frekventanty MFF UK: Jedete na úvodní soustředění, které se koná v tomto týdnu - pokud ano, tak v kterém termínu? Já mám jet od 7. do 9., tak se třeba potkáme... Smile

A těch, kteří již Albeř v minulých letech absolvovali, bych se též chtěl zeptat:
Zjistil jsem, že se na onom soustředění má psát jakýsi test z matematiky (mimo jiné) - co si mám pod tímto (aspoň rámcově) představit? Jde spíš o soubor logických úkolů, nebo se testují spíše znalosti mat. teorie? A jak tenhle test vypadá v porovnání s přijímačkami (na MFF) ? A k čemu vlastně výsledek toho testu slouží - je to něco podobného jako rozřazovací test z cizího jazyka, nebo je to jen tak?
Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 3. září 2007, 15:19:36    Předmět: Odpovědět s citátem

hlavne tam jsou testy fyzicke Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mantharis



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 3. září 2007, 15:54:51    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste rekni ze se na to chces pripravovat Wink ...ty testy sou do nejaky skolni statistiky...a tak jako vzycky z toho testu nejlip vyjdou lidi co tam jdou delat Matematiku...Informatici sou vetsinou posledni (za Fyzikama) ...tak jim to koukejte natrit Very Happy
Jinak rozrazovaci test a AJ je tam taky...ale ve vysledku se stejne muzes zapsat do ktery urovnovi skupiny chces

Spis se zacni pripravovat na ten 12minutovej beh...tam par lidi malem zkolabovalo Very Happy
Jo a jestli nechces v prvaku povinne plavat tak se budes muset udrzet chvili nad vodou (tusim ze 100m v case 150 sekund? ...mozna cely 3 minuty uz nevim )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MD



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 437
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 3. září 2007, 16:03:34    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si akorat pamatuju, ze jsme tam hrali pekelnej mariasek do 4. Pak podle toho ty testy vypadaly. Cool Misto jsem znal uz z drivejska a vzdycky jsem se divil, na co jsou tam na jedne silnici takove cary vzdy po deseti metrech. Wink Tak si to uzijte! Very Happy
_________________
- play with objects - www.krkal.org -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jenda



Založen: 03. 09. 2007
Příspěvky: 10
Bydliště: doma

PříspěvekZaslal: 3. září 2007, 16:08:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Mantharis napsal:
Jeste rekni ze se na to chces pripravovat Wink ...ty testy sou do nejaky skolni statistiky...


Ne to fakt nechci, jen mě zajímalo, co mám asi tak čekat...jestli se psychicky připravit na to, že moje sebevědomí bude tvrdě sraženo, nebo ne Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
raulis



Založen: 01. 08. 2007
Příspěvky: 7
Bydliště: Jičín

PříspěvekZaslal: 3. září 2007, 16:46:36    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam stejnej termin jako Ty, takze se tam urcite potkame. Wink
_________________
Za to málo, co znám, vděčím své hlouposti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 3. září 2007, 17:36:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Alber jest misto, kde jsem poznal, ze MFF a ja nebudeme kamaradi. Nicmene jsem si blahove nalhaval, ze tak hrozny to dal prece nemuze byt (stejne jako si to nalhavalo tech par kamaradu, ktere jsem tam potkal a ktere jako me po prvnim semestru pekne vykopli Smile ).

Jeste dodam, ze ja byl na Alberi jen s par informatiky a vetsinu tvorili fyzici, takze proto takovy des a hruza. Vetsina informatiku jela totiz az v turnuse nasledujicim, kde byl i rezna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jenda



Založen: 03. 09. 2007
Příspěvky: 10
Bydliště: doma

PříspěvekZaslal: 3. září 2007, 18:03:06    Předmět: Odpovědět s citátem

2Flash: A v čem to bylo tak hrozný??? Shocked
Ten tvůj příspěvek vypadá dost strašidelně... : Mad
A to už sem se na to soustředění (a celej matfyz) začínal docela těšit Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tutchek



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 140
Bydliště: Praha -Pankrác

PříspěvekZaslal: 3. září 2007, 18:08:48    Předmět: Odpovědět s citátem

PRAKTICKE INFO - po vylezeni z hlavni brany arealu se dejte po ceste DOPRAVA, vlevo nic neni, experimentalne overeno.... do prvni hospody nelezte, zpravidla byva plna dozoru, experimentalne overeno, dale ve vesnici je jeste jedna hospoda a nas pustili do salu, takze se nas tam veslo hafo

jinak, aniz bych chtel delat reklamu na http://forum.matfyz.info/ tak vazeni budouci i stavajici matfyzaci, koukejte se podivat na forum.matfyz.info

a doufam ze pak pujdete nekdy do hospody Wink
_________________
Nemarni čas u kompu, pojď si zaběhat do lesa

function god_exists() { return false; }
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 3. září 2007, 20:56:08    Předmět: Odpovědět s citátem

Mensi story. Asi 14 pred mou Alberi tam jel kamos - prava na UK. Ptam se ho. Tak co, jaky to bylo na Alberi? Odpoved. No hochu furt sme tam jen kalili, kalili a kalili. Tezka pohoda. Znam pulku pravniku. Studium bude nadhera.

Prijedu na misto odjezdu. Tam stoji banda naprostych silencu, ke kterym bych se ani nehlasil. Vetsina se znala. At uz z nejakeho letniho fyzikalniho pripravneho kurzu ci (casteji) z celostatnich (ci mezinarodnich) kol olympiady (nejcasteji fyzikalni, obcas maticke). A nadsene na sebe nahazovali "kontrolni otazky" ci "priklady". Jimalo me zdeseni. Jedina utecha: jsou to fyzici, jsou to fyzici, informatici budou normalni Smile. Nasledny prubeh Albere: poucujici prednaska, prednaska, test, prednaska, test, prednaska, debata, prednaska, test, formaliti kolem zapisu, test, prednaska.... Vstavali jsme rano nevim kdy (sest, sedm) a vecer ulehali naprosto znaveni posledni prednaskou. To vse jeste podtrzeno nadsenim nekterych ala dotazy typu: Za jak dlouho nejrychleji se muzu dostat do CERNu? Vysle me tam skola uz behem prvaku?

Po dvou napechovanych dnech sme byli radi, ze jedem domu. To, ze na hospodu nebylo ani pomysleni, natozpak fyzicka pritomnost v ni, snad ani nemusim rikat. Nejspis jsou uz ted jine pomery, nejspis i tehdy byly a ja to jen blbe vychytal (protoze rezna co jel po me to mel nejake delsi a pry tezka pohoda), kazdopadne zazil jsem lepsi akce Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Tutchek



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 140
Bydliště: Praha -Pankrác

PříspěvekZaslal: 3. září 2007, 21:09:43    Předmět: Odpovědět s citátem

Flash je blazen.. neposlouchejte ho... a lidi o rocnik vejs taky... Very Happy
_________________
Nemarni čas u kompu, pojď si zaběhat do lesa

function god_exists() { return false; }
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mantharis



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 3. září 2007, 21:38:37    Předmět: Odpovědět s citátem

Treba na Analyzu budes mit taky Kalendu Very Happy ...neni nad to si tejden pocitat priklady a pak napsat pisemku na 15 procent Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tutchek



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 140
Bydliště: Praha -Pankrác

PříspěvekZaslal: 3. září 2007, 21:39:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Neni nad to si u zkousky pokecat se Starou nebo Pickem.. ale uznavam ze tahle hlaska je spise provokacni Very Happy
_________________
Nemarni čas u kompu, pojď si zaběhat do lesa

function god_exists() { return false; }
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mantharis



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 3. září 2007, 21:55:13    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mel tedka Klazara na druhej semestr a byla to teda taky nadhera...pekne hned na prvni pokus a s mnohanasobne mensim usilim Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tutchek



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 140
Bydliště: Praha -Pankrác

PříspěvekZaslal: 3. září 2007, 22:20:27    Předmět: Odpovědět s citátem

Klazar by cloveka unudil k smrti... mozna hodnej.. ale ja teda sel dobrovolne k Pickovi, ktery je narocnejsi, ale o to zabavnejsi a imho i lip nauci... precijenom tam clovek neusina pul roku
_________________
Nemarni čas u kompu, pojď si zaběhat do lesa

function god_exists() { return false; }
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna