.[ ČeskéHry.cz ].
Nonviolence World
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kuny



Založen: 01. 07. 2009
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: 1. červenec 2009, 19:42:32    Předmět: Nonviolence World Odpovědět s citátem

Nonviolence World je akční hra v níž je vaším úkolem vydržet co možná nejdéle naživu. Ke splnění tohoto nelehkého úkolu Vám pomohou všemožné zbraně a schopnosti různých postav...

Hodnosti:
Klasika. Prostě za každý splněný úkol, zabíjení nepřátel atp. získáte nějaké zkušenosti. Pokud dosáhnete maxima v dané úrovni hra vám umožní přejít na vyšší úroveň.

Nepřátelé:
Nepřátel které v této hře pobijete bude velmi mnoho. Nicméně prozatím jsou hotové jen dva typy. Hlavním typem nepřítele je jakási nemyslící bytost pokoušející se z Vás vysát život. Tento nepřítel ovšem není nijak výdržný, stačí tedy jediná rána opravdu čímkoliv a podlehne. Dalším z nepřátel je zmutovaný hmyz. Ten je o proti obvyklým nepřátelům velice odolný (má také jednu nepříjemnou vlastnost, která je mnohem horší než odolnost).
P.S. Do budoucna plánujeme vytvořit alespoň 6 dalších typů.

Betaverze:
Máme již dokončenou druhou testovací verzi hry, proto hledáme všechny, kdo by chtěli pomoci tuto hru rozjet.
Zde si můžete stáhnout zmíněnou testovací verzi: http://hegames1.wbs.cz/Plocha.rar

Ovládání:
1. pohyb - šipky, střelba - ctrl, změna zbraně - shift
2. pohyb - W, S, A, D, střelba - c, změna zbraně - v
Raději se ještě podívejte na obrázek ovládání (je přiložen) - stále ve hře není popsáno ovládání.

Obrázky:
http://www.forum.velkejchytrak.cz/download/file.php?id=6276
http://www.forum.velkejchytrak.cz/download/file.php?id=6277

Web projektu: www.hegames.xf.cz

Snad se Vám tato testovací verze bude líbit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Quiark



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 816
Bydliště: Chlívek 401

PříspěvekZaslal: 1. červenec 2009, 19:57:17    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to něco jako phobia? A proč se to jmenuje nonviolence, když tam evidentně násilí je? Smile
_________________
Mám strach
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Kuny



Založen: 01. 07. 2009
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: 1. červenec 2009, 20:15:34    Předmět: Odpovědět s citátem

Zda je to jako Phobia zjistíš asi nejlépe tím, že si hru zahraješ.
Na název se ptá téměř každý. Odůvodnění má díky příběhu (ten už máme připravený, ale zatím ve hře není).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Marek



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1782
Bydliště: Velká Morava

PříspěvekZaslal: 2. červenec 2009, 01:03:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemá to být "nonviolent"?
_________________
AMD Open Source Graphics Driver Developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kuny



Založen: 01. 07. 2009
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: 2. červenec 2009, 10:03:36    Předmět: nonviolent/nonviolence Odpovědět s citátem

O tomhle jsme taky přemýšleli. Oba výrazy mají téměř totožný význam, ale ne stejný. Jelikož jsem se nemohli rozhodnout zeptal jsem se naší profesorky na aj a ta řekla, že nonviolence je pro tohle výstižnější.
Snad je to tedy správně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hunter



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 544

PříspěvekZaslal: 2. červenec 2009, 10:21:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Kruci, zase to bude jen OT Smile , ale:
Ono je divný to spojení. "Nonviolence" je v pořádku, "Nonviolent World" je taky v pořádku, ale kombinace v pořádku není, protože pořád existuje něco jako podstatný a přídavný jméno.
Jedině že by to byla součást nějaké složitější slovní hříčky, ale to asi ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Houp



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 672

PříspěvekZaslal: 2. červenec 2009, 10:26:03    Předmět: Odpovědět s citátem

mně přijde ten název taky divný, to je jako napsat modrá auto, místo modré auto

nonviolence je podstatné jméno

EDIT-tak nakonec jsem byl předstižen, měl jsem to dlouho rozepsané
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Kuny



Založen: 01. 07. 2009
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: 2. červenec 2009, 10:40:33    Předmět: Odpovědět s citátem

No podle učitelky je ten rozdíl v tom, že Nonviolent World znamená nenásilný svět a Nonviolence World znamená něco jako svět bez násilí.
Ještě se optam různých lidí. Možná to ještě změníme.

P.S. Napište co by jste na hře zlepšili (ne-li vše). Tedy kromě názvu.
Jak se vám třeba zamlouvá menu atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 2. červenec 2009, 11:33:53    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak asi takhle, ovládání nepříjemné (nejde chodit šikmo, při kombinací kláves více směrů jde panák směrem původním ale otočí se jinam), střelba nevýrazná (nevidím pořádně projektily základní zbraně), procházím skrz některé zdi i skrz soupeře, v menu jsem se dostal do hry na několik pokusů (položka ovládání spadne GM, položka autoři zaclání nové hře...), font v menu moc tmavý (u mě nečitelný), stejně tak hra v noci (vidím jen černo), nečitelný je i web o hře, stav života nejde za hry pořádně sledovat, grafika a hratelnost strašná, ujde jen hudba, pokud se oddělí od hry a poslouchá samostatně, prostě máš před sebou ještě moc práce Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hunter



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 544

PříspěvekZaslal: 2. červenec 2009, 11:41:36    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, mně taky trvalo pekelně dlouho dostat se do hry.
Nejdřív mi to spadlo když sem dal Ovládání, pak sem to radši nezkoušel a podíval se na ty ikonky vedle mapy, z těch mi samozřejmě nebylo jasný vůbec nic (chtělo by to bublinkovou nápovědu a inteligentnější ikonky), pak jsem našel to BMPčko v adresáři hry s ovládáním (originální pojetí), pak jsem přišel na to, jak mapu odemknout a pak sem našel tlačítko na spuštění hry (který se překvapivě nijak nezvýrazní, když mapa spustit jde).
Pak mě zachvilku zabili, ale to přikládám tomu, že jsem lama.
Navíc je celá hra silně instabilní, takže se občas chová silně pofidérně (lehce se zahákne a nejde sestřelit, nicméně pak to nějak povolilo a šla ukončit z menu).

Líbila se mi hudba a ty žárovičky v menu, co se pozvola rozsvěcují a pohasínají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kuny



Založen: 01. 07. 2009
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: 2. červenec 2009, 11:50:08    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak dík no.
-Ne máš pravdu. Tu chůzi už tam skoro mam správně.
-Menu se zatím každému líbilo (možná to je tím že máš monitor nastavený hodně tmavě - viděl jsem hru už na 12 počítačích a tam s tím nebyl problém.)
- menu je hodně složité, a proto jsem zatím ke hře dal i obrázek ovládání, kde je vše popsané (v konečné verzi bude vše v ovládání hry)
- Skrz zdi chodit opravdu nejde. Pokud se ti to podařilo tak jsi první.
- No a skrz nepřátele už vůbec ne. Možná jsi za nepřítele považovla druhého hráče, ale ten je spíš tvůj spojenec (zabít ho ale můžeš).
- Ano ta noc je udělaná špatně, už jsem to opravil.
- Zda se ti ne/líbí grafika je názor dosti osobní. Mnoho lidí psalo, že grafika menu se jim velice líbí...
- Hratelnost bude nutné zlepšit.
- Jsem rád, že se hudba líbí (taky jsem jí hledal pěkně dlouho)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
frca



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1557

PříspěvekZaslal: 2. červenec 2009, 12:15:49    Předmět: Odpovědět s citátem

Kamarád google:
"Nonviolence World" 959
"Nonviolent World" 11 000
_________________
www.FRANTICWARE.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 2. červenec 2009, 12:17:01    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mě se to docela líbí.
Menu je udělaný pěkně (žárovky supr a ty breberky co tam lozí taky zajímavé), já přečtu všechno, nezdá se mi to tmavý, dokonce jsem i docela intuitivně odemčel mapu a dostal se do hry, že jsou přepínat panáčci jsem zjistil až později, díky obrázku. Jenom bych fakt zvíraznil tlačítko pro start hry.
2 hratelné charaktery je dobrá věc, to se mi líbilo Smile Jenom u kouzelníka (je to kouzelník ne?) by bylo záhodno udělat lepší to kouzlo, kde se kolem něj objeví nějaký ohnivý kruh a všichni kolem pochcípají, tek kruh by to chtělo možná větší, protože buď to zabije jenom tak 3 nepřátele, nebo jsem celej obklopen nepřátelema, v tom případě si to na nich docela pošmákne, ale hned jak to přestane působit tak přátelé jdou dál a zabíjí mě... takže mi to nijak vlastně nepomůže dostat se ze situace. Z takovéhle situace se nedá ani prostřelit tou ohnivou střelou co letí dál přes překážky a všechno ničí, protože se sice udělá peknej tunel, ale jakmile se mě dotkne nějakej přítel, tak se zastavím a to i když jdu rovně a on se ke dostane ze strany, to by snad nemělo bránit v chůzi.
-Taky by to chtělo nějak ukázat, že nepřátele útočí, udělat nějaký animace a tak, teď se akorát přiblíží a začnou unikat životy.
-Další věc, zařídit, aby se nepřátele neobjevovali v okolí, kde je zrovna hráč, dostal jsem se mezi spawning pointy a docela mě nasralo, když se předemnou z ničeho nic objevila skupinka...
-Když hraje jenom kouzelník, tak by se nemusely objevovat náboje pro toho vojáka, či kdo to je Smile
-První mapa je hrozně velká a chůza je pomalá, navíc jsem tam procházel asi 2 minuty a sbíral náboje a neobjevil se jediný nepřítel... vůbec chůzi a celou hru bych možná zrychlil a možná přidal nějaký powerup ještě na turbo chůzu, to by bylo super pro útěk před nepřáteli, protože teď jem pořád pár kroků za mnou a když hraju za vojáka, tak jim ani nemůžu dostatečně utýct, abych mohl použít raketu a nezavít se u toho Smile
-a když jsme u těch powerupů, tak možná by tam mohlo být i něco, co doplní mágovi manu
-a poslední věc, přímo ve hře by se někde mohlo psát kolik žu mám zkušeností, mě by to třeba docela zajímalo, jak už jsem blízko k dalšímu lvlu Smile

No a to je asi vše, co bych měl k té hře za připomínky. Určitě pokračovat ve vývoji Smile
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Kuny



Založen: 01. 07. 2009
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: 2. červenec 2009, 14:48:20    Předmět: Odpovědět s citátem

frca: Jak říkám ptal jsem se zkušenějších a ti řekli co řekli. Přesto máte asi pravdu. Ještě uvidím.
Dlaha: Díky za hodnocení.
- To obrané kouzlo je opravdu slabé. Asi u něj snížím spotřebu many atd.
- Ty bonusy, které může brát jen voják určitě udělám tak aby se objevovali jen, když tam opravdu voják je.
- Bonusy typu zrychlení chůze, zrychlení času atd. budou, jen se na ně ještě nedostala řada.
- No a s tím levelováním jen souhlasím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 2. červenec 2009, 15:17:43    Předmět: Odpovědět s citátem

Helium Games: Jo a asi bych ještě postupně oddělával ty mrtvý potvory, teď jsem to zase hrál a po pár minutách se ta hra začala pomalu zpomalovat, sice bullet time dobrý, ale celou hru v něm hrát nelze Smile
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna