.[ ČeskéHry.cz ].
GOG a royalties

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Slappy



Založen: 31. 07. 2009
Příspěvky: 169
Bydliště: Zilina

PříspěvekZaslal: 14. červen 2013, 13:38:44    Předmět: GOG a royalties Odpovědět s citátem

Dnes mi prisla zaujimava ponuka z GOGu: Chaser za 2.39 Eura (No nekup to!)
http://www.gog.com/gamecard/chaser

Zaujimalo by ma, ci povodni autori (Cauldron) z toho nieco dostanu, alebo vsetko zhrabne len GOG/nejaky vydavatel?

Originalku Chasera som pred rokmi nekupil (vtedy tusim 999,- SK ~ 33 Eur), tak chcem napravit resty, ale asi marna snaha, ci?
_________________
Skinovane instalatory pre NSIS a Inno Setup, zdarma pre SK/CZ projekty: www.graphical-installer.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mar



Založen: 16. 06. 2012
Příspěvky: 608

PříspěvekZaslal: 14. červen 2013, 13:49:54    Předmět: Re: GOG a royalties Odpovědět s citátem

Tak GOG určitě všechno neshrábne, jinak by se tam nevydávaly i nové indie hry (nedávno např. FEZ). Jak je s to s vydavatelem, težko říct.
Pokud autor (firma) existuje, těžko říct kolik jim doputuje.
Chaser se mi líbil, mám ho z GOGu už delší dobu, ale ještě jsem ho nedohrál.
Jinak GOG se mi líbí - je to DRM free, tzn. nemusím si instalovat malware client (jako např. Steam/Desura), ale prodeje ve srovnání se Steamem budou asi logicky o něčem úplně jiném, z GOGu mám např. i Witchera (GOG vlastní myslím CD Project Red).
Cesta na Steam bude dost trnitá, na GOG by to IMHO mělo být podstatně schůdnější, když jsem viděl některé věci, co se tam prodávají Smile
Každopádně bych si tam rád jednoho dne koupil nějakou hru, na které dělají lidi tady z fóra Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sonic



Založen: 19. 01. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: 14. červen 2013, 19:36:32    Předmět: Odpovědět s citátem

mar: Desura je taky DRM free, nikdo tě nenutí si stahovat klienta, jen pro to, aby sis zahrál.
Jinak GOG se mi ani trochu nelíbí. Koupil jsem si tam Legend of Grimrock. Nedlouho potom vývojáři vydali Linuxovou verzi, kterou nikomu GOG ale v žádným případě nenabídne ke stažení. Hlavně že přidali podporu jablek...
_________________
Programovat pod Windows je jako hrát hry na Macu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mar



Založen: 16. 06. 2012
Příspěvky: 608

PříspěvekZaslal: 14. červen 2013, 21:48:53    Předmět: Odpovědět s citátem

sonic napsal:
mar: Desura je taky DRM free, nikdo tě nenutí si stahovat klienta, jen pro to, aby sis zahrál.
Jinak GOG se mi ani trochu nelíbí. Koupil jsem si tam Legend of Grimrock. Nedlouho potom vývojáři vydali Linuxovou verzi, kterou nikomu GOG ale v žádným případě nenabídne ke stažení. Hlavně že přidali podporu jablek...

Tak nevím, co jsem si stáhnul Aquadelic GT tak mi tam Desura hned šupla klienta. Možná jsem jenom idiot - pokud se to dá obejít, jsem jedno ucho Smile
Co se týká Linuxu, mám ho dost rád a nevidím problém, stačí kluky přesvědčit, že tudy cesta vede Smile
Já můžu svoje "věci" z fleku přeložit pro Windows, OSX, Linux... A když upravím interface, tak i pro iOS.
Je otázka, kdo by to koupil Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin.ahoj



Založen: 27. 05. 2013
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: 18. červen 2013, 17:38:20    Předmět: Odpovědět s citátem

Když už je řeč o GOG.com, tak zrovna teď je tam sleva cca 50% na skoro uplně všechny hry.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sonic



Založen: 19. 01. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: 18. červen 2013, 19:32:40    Předmět: Odpovědět s citátem

Když už je řeč o slevách 50% na skoro všechny hry, tak Bohemia Interactive má taky 50% slevy.
EDIT: pardon, jednak to byl trochu OT, druhak to bylo do neděle Confused
EDIT2: mar: No tak taky si nejsem úplně jistý, jestli to jde u všech her, ale třeba Atom Zombie Smasher jsem teď stáhnul a jde to normálně spustit.
_________________
Programovat pod Windows je jako hrát hry na Macu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DespeRadoX



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: 19. červen 2013, 06:54:02    Předmět: Odpovědět s citátem

GOG.com ma od dnes do zajtra zadarmo hru Torchlight
_________________
http://www.touchgames.eu/
http://playito.com
TW: @Despo100
Space Merchants Online ...zruseny, pracujem na mobilnej verzii space merchantu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna