.[ ČeskéHry.cz ].
Gameday 2014

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> České-Hry.cz
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 25. únor 2014, 14:18:48    Předmět: Gameday 2014 Odpovědět s citátem

Milí vývojáři,

stejně jako loni i letos pro vás máme zajímavou nabídku!
Ve dnech 9.-10.5. 2014 budeme v Třeboni organizovat 4. ročník akce GameDay, která proběhne v rámci mezinárodního festivalu animovaných filmů Anifilm 2014.

GameDay je akce zaměřená nejen pro herně-vývojářskou komunitu, ale i pro laickou veřejnost. V pátek se akce bude rozjíždět odpoledním programem a hlavní náplň pak proběhne v sobotu.

Stejně jako loni vám na akci GameDay nabízíme prostor pro předvedení svých počinů! Smile

Stačí, abyste si dovezli svůj počítač / tablet, kde budete chtít hru ukázat a na čem nechat případné zájemce si ji vyzkoušet, plakát, letáčky apod. s informacemi o hře. Případně cokoli dalšího, co budete k idealnímu předvedení své hry potřebovat.

Co pro to musíte udělat?
Přihlašte se nám skrz toto vlákno nebo pište na pavel.barak(at)ceske-hry.org, zašlete nám název hry, kde bychom se na ni mohli podívat a návrh plakátu/letáků.
My vám dáme posléze vědět, zda vám prostor na GameDay dáme. Místa je tam dost, takže věříme, že každý trochu zajímavější projekt možnost určitě dostane.

Zatím všechny ročníky GameDay byly naprosto super a navíc letos bude celý Anifilm ještě větší a více mediálně sledovaný, takže GameDay je rozhodně vhodná možnost jak ukázat svůj počin světu!
Těšíme se na vás a vaše návrhy.

PS Pokud svou účast zvažujete a měli byste problém dostavit se již v pátek a být na akci dva dny. Tak je možné se účastnit jen soboty - to je hlavní program. Pátek je spíše doprovodný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Muchomurka



Založen: 03. 03. 2014
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: 3. březen 2014, 18:22:04    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý den,

tahle akce mně poměrně zajímá. Mám pár dotazů, které možná budou mít i další:

1/ Je nějaký termín, do kterého se musí stihnout přihlášení projektu?

2/ Účast pro vystavující je zcela zdarma nebo se něco poplatí?

Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 3. březen 2014, 19:30:51    Předmět: Odpovědět s citátem

1) Termin zadny interne nemame. Nicmene cim driv tim lip. Tyden, dva pred akci uz by to byl rozhodne problem. Mesic pred akci (cili zacatek dubna) by jeste mel byt v pohode (pokud samozrejme nenastane enormni zajem z rad vyvojarskych studii a nebude plno. V minulosti se to ale nestalo a vzdy byly prostory kapacitne ok)

2) Ucast pro vystavovatele je zdarma. V ramci toho zajistime jak prostor v ramci salu, kde se GameDay kona, tak stoly, zidle, techniku pro elektrinu a internet. (je mozne mit i kratkou prednasku. V sale bude vyhrazeny mensi prostor s podiem, platnem a promitaci technikou)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
McMagic



Založen: 06. 08. 2012
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: 5. březen 2014, 11:21:31    Předmět: Odpovědět s citátem

No rád bych se účastnil, ale letos je ještě moc brzo (sice za dva měsíce toho zvládnu hodně, ale nemohu to slíbit atd.) - spíše příští rok.
Ale taky záleží zdali vůbec můj projekt projde filtrací (je mě jasné, že nevezmete kohokoliv).
_________________


http://www.mcmagic-productions.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 5. březen 2014, 11:58:47    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky mě mrzí, že to není o 3 měsíce později. To bychom podle naší roadmapy už měli co k ukázání Smile

Ale skoro určitě se přijedeme podívat, alespoň v tu sobotu.
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vojtas



Založen: 10. 08. 2012
Příspěvky: 11
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: 15. březen 2014, 09:27:41    Předmět: Odpovědět s citátem

Nuže, napsal jsem Vám docela stručný email, nechtěl jsem detaily psát sem. Budu rád za případnou odpověď.

Mimochodem, ví se, kdo bude letos přednášet? Minulý rok byl skvělý a myslím, že by nebylo špatné tento blok jakkoliv rozšířit.
Protože se velmi zajímám zejména o indie hry, myslím, že by si tyto hry zasloužily pozornost a důraz. Bude se někdo soustředit i na tyto opravdu malé hry? Často skrývají obrovský potenciál...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
spideboy



Založen: 04. 10. 2012
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: 1. duben 2014, 18:02:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Pavle, když jsem byl na Gameday minulá rok, tak jsem se rozhodl že letošní rok tam budu s nějakou hrou prezentovat Very Happy tak konečně máme co, rádi bychom se zůčastnili s naší hrou In the bog.
Sice asi moc zákazníků nepřilákáme, když je naše hra Ouya exkluzivní, ale budeme rádi když si naší hru bude moct někdo zahrát. Každá zpětná vazba dobrá Smile
Hra zde:
http://www.ceske-hry.cz/forum/viewtopic.php?t=4106

PS: máme samolepky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 2. duben 2014, 12:02:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky, na mail uz jsem poslal podrobnejsi odpoved.

Pokud by jeste nekdo mel zajem a chtel se GameDay zucastnit, tak je nutne se ozvat behem dneska. Jinak uz to bude uzavreno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> České-Hry.cz Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna