.[ ČeskéHry.cz ].
Save ke Starship Trooper

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
peshwood



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: 25. listopad 2007, 11:30:33    Předmět: Save ke Starship Trooper Odpovědět s citátem

Nemate nekdo k dispozici savy ke hre Starship Trooper od Cyber Games?
Hraju tu misi kde se musite vratit minimalne se ctyrma atomovkama z transportu zpet na zakladnu a ti vojaci se nekde cestou vzdycky kousnou, vetsinou u posledni (asi seste) diry na mape.
Docela rad bych to dohral, pomuze mi s tim nekdo?
Btw: jak daleko pred koncem se cca nachazim?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Kuba



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Litovel

PříspěvekZaslal: 25. listopad 2007, 12:01:54    Předmět: Re: Save ke Starship Trooper Odpovědět s citátem

melo by stacit inkrementovat cislo tady: data/maps/list/_.txt

citace:
Btw: jak daleko pred koncem se cca nachazim?

to uz vazne nevim, dlouhy a traumatizujici vyvoj tehle hry zpusobil, ze mozek se snazi na vse z tohodle obdobi zapomenout Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
peshwood



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: 25. listopad 2007, 12:32:09    Předmět: Odpovědět s citátem

Dik za rychlou odpoved, vyzkousim.
Ja jsem prave slysel, ze jste na tom docela vyhoreli a uz s tim nechcete mit nic spolecneho, tak jsem se radsi ptal tady na foru ;)

Edit: tak jsem to zkousel, musel jsem to jeste trochu poladit. Tady pisu postup, treba se to nekomu jeste bude hodit:
Krome toho prepsani souboru _.txt je jeste potreba nastavit zbrane v levelu, jinak zacinate s prazdnyma rukama a deseti granatama.
Seznam map tak jak jdou v kampani je v nastaveni/maplist.txt. Tak jsem si vybral tu svoji misi (nuke.txt) a pak nasel soubor data/maps/nuke_player.txt. Vzal jsem obsah toho souboru a vlozil ho do nasledujici mise, tj. cavalery_player.txt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Pavel



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 54
Bydliště: Litovel

PříspěvekZaslal: 25. listopad 2007, 16:21:31    Předmět: Odpovědět s citátem

peshwood napsal:

Ja jsem prave slysel, ze jste na tom docela vyhoreli a uz s tim nechcete mit nic spolecneho, tak jsem se radsi ptal tady na foru Wink

Kdo ti to rikal? - sam nevim jestli to je pravda Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peshwood



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: 25. listopad 2007, 17:24:40    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, tak to uz si opravdu nepamatuju. Ale prislo mi to i z FAQ v readme a z toho, jak jste to kdysi prezentovali na GDS. Ale fakt nevim, uz to taky nejaky ten patek bude...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna